Ik gok wel dat het zo lang gaat duren. Maar goed dan nog... als je het saai gaat vinden ga je gewoon wat drinken ofzo.. Of in het reuzenradquote:Op vrijdag 24 november 2017 13:24 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Oh dat kan ik - als GnR fan - nog best begrijpen hoor. Die 3,5u+ shows zijn niet voor iedereen weggelegd. Ik ga er wel vanuit dat dat deze keer niet veel langer is dan 2 á 2,5u. Maar goed, dan nog, als je 1 of 2 leuke bands kan zien op die dag + nachtje eerder naar camping dan heb je je 40¤ er al uit, toch?
Nee, je mocht altijd al op donderdag op de camping, dus je betaalt meer voor iets wat vroeger gewoon mocht.quote:Op vrijdag 24 november 2017 12:31 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Nu krijg je dus voor 4 tientjes extra nachtje camping, GnR en nog wat andere bands.
Manson is toch geen headliner voor de main stage? Die staat op die affiche hoogstens in het rijtje van Megadeth en Limp Bizkit, dit zet je toch niet boven Avenged Sevenfold of Priest. Mocht hij dan nog populair zijn, OK, maar zijn laatste festivaloptredens in België waren serieuze tegenvallers, waarbij een aanzienlijk deel van 't publiek vertrok.quote:Op vrijdag 24 november 2017 15:22 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Iemand zei dat Manson geen headliner is (ja ik denk nog steeds dat hij er bij komt) maar in 2015 was hij gewoon dagsluiter. Wat is dan veranderd?
Ach ja, ik zie dat gehuil ook op de Graspop social media kanalen voorbij komen. Boehoe nóg duurder, boehoe vroeger hadden we een gratis preparty met 3 schijtbands, nu moeten 4 tientjes betalen en is het meteen idioot druk.quote:Op vrijdag 24 november 2017 15:22 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Nee, je mocht altijd al op donderdag op de camping, dus je betaalt meer voor iets wat vroeger gewoon mocht.
Maar 40 euro voor GnR is wel een goede deal, als ze dan maar wel een headliner set spelen!
XL combis ook maar gekocht al, ik zie het niet gelijk uitverkopen, maar we gaan toch wel...
Iemand zei dat Manson geen headliner is (ja ik denk nog steeds dat hij er bij komt) maar in 2015 was hij gewoon dagsluiter. Wat is dan veranderd? KISS...nu ja, wel leuk, maar Stanley heeft zo'n zwakke stem tegenwoordig, loop er niet echt warm van.
Hij is bv. op RaR ook late night special geweest meen ik, niet zozeer om zijn 'grootte', maar meer zo van 'leuke show in het donker / past bij de act om dit 's nachts te doen'. Dat zal bij GMM (of waar dan ook) ook meespelen. Ik zie hem iig niet headlinen hier.quote:Op vrijdag 24 november 2017 15:45 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Manson is toch geen headliner voor de main stage? Die staat op die affiche hoogstens in het rijtje van Megadeth en Limp Bizkit, dit zet je toch niet boven Avenged Sevenfold of Priest. Mocht hij dan nog populair zijn, OK, maar zijn laatste festivaloptredens in België waren serieuze tegenvallers, waarbij een aanzienlijk deel van 't publiek vertrok.
Het jaar waarin hij afsloot na Kiss, stond de band ook relatief laag op de affiche. In praktijk pronkte men veel meer met Korn als grote naam, terwijl die dan weer vrij vroeg speelden. Ik denk dat ze Manson eerder laatste zetten omdat het zo'n "pfff, hier blijf ik niet voor wakker en hierna komt er toch niets meer dus ik ben weg" band is.
Het zal ook wel wat gevoelsmatig zijn. Werchter is altijd al het cliché geweest van het dure festival, waarbij andere festivals konden stellen ze tenminste niet zo duur waren als fucking Werchter en nu is Graspop effectief duurder. Uiteraard kan je bij Werchter ook nog eens extra betalen voor de camping en voor parking en bij Graspop niet, maar perceptie is alles.quote:Op vrijdag 24 november 2017 15:45 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Ach ja, ik zie dat gehuil ook op de Graspop social media kanalen voorbij komen. Boehoe nóg duurder, boehoe vroeger hadden we een gratis preparty met 3 schijtbands, nu moeten 4 tientjes betalen en is het meteen idioot druk.
Dan is GMM toch effectief juist NIET duurder, bij RW moet inderdaad nog los al die dingen aftikken. En ik snap heus het sentiment een beetje, maar dat is ook wat het is imho; sentimenteel gelul. Dit soort festivals willen ook groeien en blijven niet altijd dat leuke feestje in de achtertuin met 15 bandjes en een kaartje voor 50 gulden (of francs)quote:Op vrijdag 24 november 2017 15:57 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Het zal ook wel wat gevoelsmatig zijn. Werchter is altijd al het cliché geweest van het dure festival, waarbij andere festivals konden stellen ze tenminste niet zo duur waren als fucking Werchter en nu is Graspop effectief duurder. Uiteraard kan je bij Werchter ook nog eens extra betalen voor de camping en voor parking en bij Graspop niet, maar perceptie is alles.
Ze zullen wel moeten, toch? Anders prijzen ze zich enorm uit de markt tov Hellfest / Rock am Ring.quote:Ik ben vooral benieuwd wat ze in 2019 gaan doen, als 't dan geen Graspop XL is. Gaat er dan terug 40 ¤ af of gaan ze er dan "slechts" 15/20 ¤ terug afhalen.
En jij verwoorde wat je bedoelde eerst best lam, waarom ben je geirriteerd? Hoorntje in je ogen gekregen ofzo bij je laatste concert?quote:Op vrijdag 24 november 2017 16:37 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
En ik snap heus het sentiment een beetje, maar dat is ook wat het is imho; sentimenteel gelul.
Normaal gesproken zou ik dat ook denken. Maar....quote:Op vrijdag 24 november 2017 16:30 schreef indiaantje89 het volgende:
Dat is wel duidelijk ja na die hint van Tokus.
Neuh, maar ik denk ook dat je een hele goeie deal krijgt, en dan zie je vervolgens bij letterlijk iedere Facebook-post van GMM mensen weer zeiken over 'buuhh te duur allemaal', 'LiveNation dit dat', 'vroeger was GMM nog leuk'. Echt, dan ga je toch niet? Doe wat nuttigs met je tijd.quote:Op vrijdag 24 november 2017 21:06 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
En jij verwoorde wat je bedoelde eerst best lam, waarom ben je geirriteerd? Hoorntje in je ogen gekregen ofzo bij je laatste concert?
Zoals ze het nu gedaan hebben krijg je met de combi XL een hele goede deal, en een goede donderdagavond. Dus ik vind het verder best. En het zal wel gewoon zo gegaan zijn dat het donderdag was of niet voor Guns. Dus alle lof voor de organisatie dat ze het voor elkaar hebben gebokst. Maar ik ga er van uit dat dit niet de nieuwe vaste structuur wordt. Het mainstage een avond extra open is ook flinke extra belasting voor de organisatie lijkt me!
En het zijn geen headliners, maar ik hoop op Ghost er nog bij...
quote:Op vrijdag 24 november 2017 16:30 schreef indiaantje89 het volgende:
Dat is wel duidelijk ja na die hint van Tokus.
Dit is de complete lijst.quote:Op dinsdag 28 november 2017 09:37 schreef Cyanide- het volgende:
Is dit niet gewoon wat al aangekondigd was? Of is dit echt bevestigd als de complete run? want er zit natuurlijk nog voldoende ruimte tussen her en der.
Helder. Geen Nightwish dus, ben daar niet heel rouwig om verder.quote:Op dinsdag 28 november 2017 09:45 schreef Tokus het volgende:
[..]
Dit is de complete lijst.
In het najaar volgt een Europese tournee, waarvoor nu een deel van de data bekendgemaakt is.
Dat is nog steeds het meest voor de hand liggende scenario ja, al snap ik niet helemaal waarom zij daar dan mee (moeten) wachten en een paar van die schijtfestivalletjes in Spanje ze wel al bekend hebben gemaaktquote:Op woensdag 29 november 2017 09:29 schreef indiaantje89 het volgende:
Staan ook in de Lotto Arena uiteindelijk dus ja wel uitgesloten,. maar volgens Zegut god komt Kiss in ieder geval naar Hellfest, dus die zullen ze gelijkertijd bekend maken met Graspop?
Beetje verdelen.. niet in 1x je kruit verschieten. Met deze 4 headliners mag dat wel wat mij betreft.quote:Op woensdag 29 november 2017 09:37 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dat is nog steeds het meest voor de hand liggende scenario ja, al snap ik niet helemaal waarom zij daar dan mee (moeten) wachten en een paar van die schijtfestivalletjes in Spanje ze wel al bekend hebben gemaakt
Nee eens, maar in de nieuwsbrief voor de VVK begon werd er gezegd 'weldra de laatste headliner, hou de social media in de gaten'. Inmiddels zijn we anderhalve week verderquote:Op woensdag 29 november 2017 09:40 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Beetje verdelen.. niet in 1x je kruit verschieten. Met deze 4 headliners mag dat wel wat mij betreft.
In spanje zijnkennelijk meerde grote boekings kantoren. en worden de grote artiesten per veiling verhandeld daar. het kan zijn dat de boeker die kiss heeft geboekt daar bij heeft bedongen dat hij het al bekend wilde maken aangezien de andere grote festivals/concerten reeds bekend worden. en daardoor denkt minder verlies te hebben in verkoop van tickets ?quote:Op woensdag 29 november 2017 09:37 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dat is nog steeds het meest voor de hand liggende scenario ja, al snap ik niet helemaal waarom zij daar dan mee (moeten) wachten en een paar van die schijtfestivalletjes in Spanje ze wel al bekend hebben gemaakt
Dat zou goed kunnen, meestal zie je juist dat de grotere festivals als eerste iets aan 'mogen' kondigen, en daar extra voor dokken (zoals Download vorig jaar met Rammstein bv.).quote:Op woensdag 29 november 2017 14:32 schreef theclansman het volgende:
[..]
In spanje zijnkennelijk meerde grote boekings kantoren. en worden de grote artiesten per veiling verhandeld daar. het kan zijn dat de boeker die kiss heeft geboekt daar bij heeft bedongen dat hij het al bekend wilde maken aangezien de andere grote festivals/concerten reeds bekend worden. en daardoor denkt minder verlies te hebben in verkoop van tickets ?
Dus kort gezegd... de namen die geen Bio hebben staan op dit jaars affiche? Interssant. Ik vind idd een Volbeat niet. Kiss bijvoorbeeld wel.quote:Op dinsdag 5 december 2017 15:43 schreef Cyanide- het volgende:
Overigens lijkt de site van GMM wat hints weg te geven. Onder 'geschiedenis' vindt je de vorige edities; https://www.graspop.be/nl/geschiedenis/
Vervolgens kan je doorklikken naar bepaalde jaren, en dan rechts een band in het overzicht aanklikken en kom je op de bio van die band. Echter zijn er een aantal bands die wél op de poster van een bepaald jaar staan, maar níet in het lijstje rechts meer, en dus ook geen bio-pagina meer hebben. Daaronder schijnen sowieso een aantal acts te zitten die bij vorige lichting kort ook als bevestigd voor 2018 op de site stonden.
Bv.
Volbeat
Accept
Meshuggah
Batushka
Black Stone Cherry
Marilyn Manson
Tjah, ik denk niet dat het voor alle acts geldt. Ik vermoed dat ze per ongeluk bij sommige acts al hadden vermeld dat ze in 2018 kwamen en er schijnt ook heel kort ten tijde van de aankondiging al wat andere acts tussen te hebben gestaan.quote:Op dinsdag 5 december 2017 15:59 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Dus kort gezegd... de namen die geen Bio hebben staan op dit jaars affiche? Interssant. Ik vind idd een Volbeat niet. Kiss bijvoorbeeld wel.
Zou best kunnen dat je gelijk hebt... al zou ik Volbeat minder leuk vinden als Kiss (die heb ik namelijk nog niet gezien).
Edit: en dat zou betekenen dat Stone Sour niet komt?
Ik wist ook niet dat er "even" iets online had gestaan, was me ook helemaal ontgaan.quote:Op dinsdag 5 december 2017 17:04 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Tjah, ik denk niet dat het voor alle acts geldt. Ik vermoed dat ze per ongeluk bij sommige acts al hadden vermeld dat ze in 2018 kwamen en er schijnt ook heel kort ten tijde van de aankondiging al wat andere acts tussen te hebben gestaan.
Ik verwacht bv. Stone Sour en iets als Halestorm er nl. wel. Dus het zegt misschien iets, maar niet alles. Ofzo.
Klopt, het meeste wat bekend is staat er al, en anders kom je toch weer op een Manson, Volbeat, Halestorm, Stone Sour...quote:Op dinsdag 5 december 2017 17:08 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ik wist ook niet dat er "even" iets online had gestaan, was me ook helemaal ontgaan.
Had nog wat namen opgezocht die ik verwacht (van andere metal festivals) en daar kwam ik buiten jou namen heel weinig nieuwe dingen tegen. Dus misschien zegt het toch niet echt iets... maarja Volbeat ben ik een beetje beu.
Dit vooral ja, als je beetje opportunistisch telt stonden 3 vd 4 headliners er in 2016 ookquote:Op woensdag 6 december 2017 19:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik kan Volbeat wel hebben, maar 3 keer headliner op 5 jaar is me wat veel, zo boeiend zijn ze niet.
Ja ik had ook liever Kiss gezien. Maar zoals enkele roepen om Avengd Sevenfold dan had ik dat niet veel anders gevonden.quote:Op woensdag 6 december 2017 19:35 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dit vooral ja, als je beetje opportunistisch telt stonden 3 vd 4 headliners er in 2016 ook
Ja ik ook, da's de enige die ik nog 'mis', nou ja en Halestorm mag van mij ook nog welquote:Op donderdag 7 december 2017 17:05 schreef indiaantje89 het volgende:
Begin me nu wel klein beetje zorgen te maken over Stone Sour.
Ik denk dat het voorprogramma van GNR die donderdag ook nog mist. Vorig jaar stond daar Biffy Clyro wat toch ook geen klein naampje is.quote:Op donderdag 7 december 2017 17:20 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Ja ik ook, da's de enige die ik nog 'mis', nou ja en Halestorm mag van mij ook nog wel
Ze hadden toch gehint naar GMM? Het zou de boel wel echt afmaken, dan hebben ze zo'n beetje iedere interessante band die in die periode tourt. Ze staan ook wel op wat andere festivals in Juni, en hebben bv. in landen waar ze geen festival doen wat zaalshows, zoals Polen de UK. Daar lijken ze dus overigens niet op Download te staan, wat ook niemand had verwacht.quote:Op donderdag 7 december 2017 17:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Misschien gaat Stone Sour dan toch naar Alcatraz (of Werchter?), leek me iig. een feit dat die op een Belgisch festival gingen staan.
quote:Graspop 2018 wordt de eerste keer en wellicht de enige keer om Ayreon live te zien op een festival. Voor deze exclusieve show brengen ze hun volledige show mee, inclusief visuals, pyro’s en tenminste 20 muzikanten op de Graspop bühne.(#GMM18)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |