Verschilletje dan ja. Bij mij woont iedereen op loopafstand eigenlijk en alles wat ik nodig heb zit in de buurt. Zo klein is ons dorp gelukkig nietquote:Op vrijdag 3 november 2017 11:10 schreef Nolita het volgende:
haha, 1ste keer is spannend hè! Valt allemaal mee.![]()
klinkt als een prima avondje lesage!
mja ik heb de auto straks nodig voor werk...werken beiden op 50 km afstand (beiden de andere kant op) vandaar nu in verlof even zonder kunnen doen. In het dorp doe ik ook alles lopend (eerder fietste ik dat), maar even naar mijn ouders / andere familie / vrienden kunnen is zo fijn ipv dat iedereen dan naar hier moet komen. Het is ook echt maar een dorps dorp waar verder niet veel te beleven valt. Zelfs voor het cb moet ik een kwartier rijden...
Ik hou van jouw dorp.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:21 schreef LeSage het volgende:
[..]
Verschilletje dan ja. Bij mij woont iedereen op loopafstand eigenlijk en alles wat ik nodig heb zit in de buurt. Zo klein is ons dorp gelukkig niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:15 schreef Cygne het volgende:
[..]
Ik hou van jouw dorp.Jazeker! Ik hou er ook vanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.geboren en getogen, dat scheelt natuurlijk ook een hoop.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
Jups, geen speentje is steeds harder huilen en dan wakker worden. Had ik helaas al geprobeerdquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:43 schreef Nolita het volgende:
wat sneu voor ella sylver, hopelijk voelt ze zich snel beter nu met de antibiotica!
kazy hier geen jammerende baby snachts. Lijkt me idd vermoeiend als je er steeds wakker van wordt. Is het echt nodig het speentje terug te stoppen aangezien hij het slapend doet zeg je?
tralalalalallala dit heb ik niet gelezenquote:Op vrijdag 3 november 2017 19:10 schreef Sylver_ het volgende:
Een jaar of 3, Fazz. Mijn oudste is er net een beetje van af
Ja, daarom baal ik ook dat we al begonnen zijn, maar het voelt zo slecht om 't erin te stoppen als het niet nodig isquote:Op zaterdag 4 november 2017 14:01 schreef Skittles het volgende:
Is het niet slimmer om de ab-kuur af te maken ivm resistentie?
Heel fijn dat de koorts weg is!
Gefeliciteerd snoenk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |