FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vermist: Anne Faber (25) uit Utrecht #49 We got him?
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:46
Politie onderzoekt vermissing van Anne Faber

anne-faber.jpg
quote:
Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.

Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.

Bron: Politie
Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.html

Route zoals de politie denkt dat ze die genomen heeft: https://www.route.nl/fiet(...)bilt-langs-soest/map

Meer kleding gevonden die misschien van Anne is

https://www.ad.nl/dossier(...)an-anne-is~afb27a1c/

SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriend
DLAKLkHW4AYpAEC.png
22135283.jpg
TIJDLIJN

quote:
Zedendelinquent aangehouden voor vermissing Anne Faber
In Den Dolder is een 27-jarige man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de vermissing van Anne Faber. Het gaat om een zedendelinquent die in een psychiatrische kliniek werd behandeld. Faber is nog altijd vermist.

De verdachte zat een lange straf uit voor gewelds- en zedendelicten, meldt de politie. Hij was bezig aan zijn terugkeer in de maatschappij. Het is de politie nog niet duidelijk onder welk regime de man viel, oftewel of de man onbegeleid naar buiten mocht, hoe vaak dat dan was en voor hoelang.

Het onderzoek leidde gisteren naar de verdachte. Hij werd niet direct aangehouden, omdat de politie hoopte dat de man hen naar Faber zou leiden. Toen dat vanmiddag nog niet was gebeurd, werd hij aangehouden.

De politie wil niet zeggen hoe ze de man op het spoor zijn gekomen. Volgens de politie is het belangrijkste doel van het onderzoek erachter komen waar Faber is en hoe de verdachte betrokken is.

De zoekactie van politie, defensie en vrijwilligers gaat door, zegt de politie. Wel wordt het zoekgebied mogelijk iets verlegd, meer in de richting van de instelling waar de verdachte verbleef.

De 25-jarige Faber uit Utrecht ging vrijdag 29 september een eind fietsen. Vanuit Baarn kwam nog een laatste bericht, daarna verdween ze. De afgelopen dagen werd haar jas gevonden in de omgeving van Huis ter Heide. Ook zijn een rugzak en een fiets gevonden die vermoedelijk van haar zijn.

In Den Dolder zijn meerdere psychiatrische instellingen, maar er is maar één met een forensische afdeling. Die is een kwartiertje fietsen van het Blookerpark in Huis ter Heide, waar de fiets werd gevonden. De vermoedelijke fietsroute van Faber komt vlak langs de kliniek.

bron: NOS.nl (https://nos.nl/artikel/21(...)sing-anne-faber.html)
quote:
MAANDAG 9 OKTOBER
- Verrassend nieuws: de politie heeft een verdachte aangehouden. Het gaat om een 27-jarige zedendelinquent uit een kliniek in Den Dolder, die was op proefverlof. De politie hoopte dat de verdachte hen naar de verblijfplaats van Anne zou leiden, maar dat is nog niet gebeurd. Anne wordt nog vermist en de zoekacties gaan door.
- De politie heeft inmiddels 1700 tips ontvangen, teveel nog om allemaal persoonlijk te beantwoorden.
- Defensie hielp al achter de schermen bij het zoeken naar Anne, maar komt nu ook met zo'n 65 militairen naar de zoeklocaties.
- Stichting Signi Zoekhonden, die regelmatig helpt bij vermissingen, is verbaasd over de strategie van de Utrechtse politie in de zoektocht naar Anne Faber. De stichting heeft aangeboden te helpen maar de politie is daar niet op ingegaan.
SPOILER
ZONDAG 8 OKTOBER
- De zoektocht wordt aan het eind van de middag afgerond zonder belangrijke vondsten. De vijver wordt weer vrijgegeven. De politie geeft aan de volgende dag verder te zoeken.
- De vrijwilligers kregen om 15.30 uur nieuwe instructies, zegt verslaggever Dennis van Ommeren. Iedereen heeft een lange stok waarmee ze het bos ingaan. De politie gaat door "tot het donker is".
- Het zoekteam richt zich volgens de politie ook op een nieuw gebied ten westen van het Blookerpark in Huis ter Heide: het gebied tussen de Amersfoortseweg, Duinweg en Dennenweg.

- Politie en vrijwilligers zoeken vanaf 10.00 uur in Huis ter Heide verder naar Anne Faber. Ze doorzoeken de bosjes waar eerder de jas van Anne is gevonden.

ZATERDAG 7 OKTOBER
- De zoektocht wordt aan het begin van de avond afgerond: er is niets gevonden dat gelinkt kan worden aan de vermiste Utrechtse.
- Het zoeken gaat door tot het beoogde gebied is doorzocht of het te donker wordt, laat de politie weten.
- Politiewoordvoerder Bernhard Jens laat rond het eind van de middag weten dat er "vooralsnog geen nieuwe ontwikkelingen zijn" in de zoektocht naar Anne.
- Ze zoeken ook in een stuk bos aan de Hobbemalaan. Dat ligt op steenworp afstand van het Blookerpark. Ook in tuinen wordt gezocht.
- De politie en ME zoeken opnieuw bij de vijver naar de vermiste Anne Faber. De politie krijgt hulp van vrienden en familie van Anne en ook mensen van het Rode Kruis zoeken mee.

VRIJDAG 6 OKTOBER
- Rond 16.00 uur heeft de politie in het Blookerpark een rugzak gevonden die mogelijk ook van Anne is. Na de jas en de fiets is dit het derde concrete spoor dat mogelijk naar de vermiste Utrechtse leidt.
- De politie heeft vastgesteld dat de gevonden fiets vrijwel zeker van Anne is. Volgens het NFI is de jas die dinsdagavond in Huis ter Heide werd aangetroffen ook van Anne.
- De ME onderzoekt de omgeving van de vrijwel leeggepompte vijver op sporen. Vrijwillige zoekteams speuren aan de overkant van de Amersfoortseweg. Als blijkt dat zich in de vijver zelf geen bruikbare aanwijzingen bevinden, wordt de zoekactie verplaatst naar de straten en voortuinen in het dorp.[/quote]
[spoiler]DONDERDAG 5 OKTOBER
- De vijver wordt nu 'gedregd'. Mogelijk liggen in het water meer sporen van Anne.
- Bij een vijver in het Blookerpark in Huis ter Heide is aan het begin van de avond een fiets gevonden. Een woordvoerder van de politie bevestigt dat de fiets erg lijkt op de fiets van Anne.
- De nieuwe zoekactie is bij de Soester Duinen, zo'n vijf kilometer van de plek in Huis ter Heide waar dinsdag en woensdag gezocht is. De ME krijgt assistentie van een politiehelikopter, speurhonden en vrienden en familie van Anne.
- De ME is opgeroepen voor een nieuwe zoekactie.
- De familie wil dat het leger gaat zoeken.
- Dag 6 van de vermissingzaak. Hoe nu verder?. De politie hoopt onder meer de telefoon en fiets van Anne nog te vinden. Ook worden camerabeelden van organisaties en bewoners langs de vermoedelijke fietsroute bestudeerd.
WOENSDAG 4 OKTOBER
- De zoektocht in Huis ter Heide is beëindigd. Er zijn spullen aangetroffen en naar het NFI gebracht, maar er zijn geen concrete aanwijzingen dat die spullen van Anne zijn. Uiteraard gaat het politie-onderzoek naar de verdwijning van Anne gewoon door.
- De politie heeft meer details over de fiets van Anne Faber. Deze zwarte opoefiets van het merk Old Dutch heeft een rode sticker op het achterspatbord. Op deze sticker staat de tekst: Van Dam tweewielers, Elst en een telefoonnummer.
- De telefoon van Anne, die ook nog niet is aangetroffen, betreft een zilverkleurige iPhone type 5S, meldt de politie.
- De gevonden kleding gaat naar het NFI voor DNA-onderzoek.
- Zo'n 40 leden van de ME doorzoeken op linie het bos in Huis ter Heide.
- Speurhonden hebben in het bos en langs het fietspad gezocht. Daarbij zouden sporen zijn gevonden die aanleiding waren om ook in Den Dolder te zoeken, meldt het ANP.
- Onder meer een paardenwei is met allerlei apparatuur nauwkeurig in beeld gebracht. Camerabeelden van een aangrenzend Defensieterrein zijn bestudeerd, meldt het ANP.
- Een nieuw team met honden is aan gekomen in Huis ter Heide, aldus verslaggever Rik Dogger.
- Een groep bezorgde burgers zoekt vandaag opnieuw naar de vermiste Anne Faber (25) uit Utrecht. De politie begeleidt de actie in de omgeving van de Amersfoortseweg in Huis ter Heide.
- De familie van Anne doet een beroep op het pubiek om camerabeelden te bewaren en aan de politie te geven.
- De politie geeft een uitgebreid interview aan RTV Utrecht over de vermissing.
- De zoektocht in het bos gaat nog de hele dag duren.
- De politie zoekt met speciale apparatuur in het bos in Huis ter Heide.
- Politie vraagt beelden op van defensieterrein en huizen in Huis ter Heide.
- Het onderzoek in Huis ter Heide is hervat. De politie zegt dat het stuk bos wordt uitgekamd waar de vermoedelijke jas van Anne is gevonden.
- De politie heeft na Opsporing Verzocht zo'n 35 tips binnengekregen. Volgens een woordvoerder van de politie zit er een aantal bij die de moeite waard zijn om verder uit te zoeken.
- De politie heeft het gebied vannacht bewaakt. Het fietspad langs de Amersfoortseweg is afgezet.
- Slachtofferhulp Nederland adviseert achterblijvers die "tussen hoop en vrees" leven. "Iedereen die behoefte heeft aan ondersteuning - of dat nou familieleden of oud-collega's zijn - kan altijd met ons bellen."
DINSDAG 3 OKTOBER
- De jas is zeer vermoedelijk van Anne. Dat heeft de politie bevestigd in Opsporing Verzocht.
- De recherche is bezig met een zoekactie in Huis ter Heide. Er is een jasje gevonden dat mogelijk iets te maken heeft met de vermiste Anne.
- Bij de politie zijn al ruim 300 tips binnengekomen over Anne. Veel gaan over haar zwarte opoefiets.
- Opsporing Verzocht en Bureau Hengeveld kondigen aan in hun uitzendingen aandacht te besteden aan de vermissingzaak.
- Politieagenten bellen aan bij de villa's aan de Hilversumsestraatweg tussen Baarn en Lage Vuursche. Vrijwilligers hervatten hun zoekacties in het bosrijke gebied.
- De politie tast nog in het duister over de reden van de verdwijning. Omdat er nog altijd geen spoor van Anne of haar Batavus-omafiets is gevonden, wordt het scenario van een ongeluk tijdens het noodweer steeds onwaarschijnlijker.
- Medewerkers van Anne maken zich grote zorgen. "We doen de deuren open om met elkaar te praten en te proberen een beetje de draad van het werk op te pakken", schrijft haar werk op Facebook. "Als afleiding en om samen te zijn.
MAANDAG 2 OKTOBER
- De politie zet in de avond een deel van het onderzoeksdossier van Anne online. De recherche hoopt dat dit leidt naar de gouden tip. Woordvoerder Bernhard Jens praat in het tv-programma Pauw over de vermissing.
- Agenten zoeken met zes honden in een gebied aan de oostkant van Soest. Annes telefoon heeft voor het laatst verbinding gemaakt met een telefoonmast in die omgeving.
- In Baarn, Soest, Hilversum, De Bilt en Lage en Hoge Vuursche wordt een beroep gedaan op inwoners en ondernemers die een camera aan hun huis of bedrijf hebben hangen. De politie zoekt beelden die vrijdagavond zijn gemaakt.
- Rond Paleis Soestdijk zoeken politieagenten en vrijwilligers verder naar Anne. De actie is opgezet door tientallen vrienden en familieleden. De politie vindt diverse spullen, maar die kunnen niet in verband worden gebracht met de vermissing van Anne.
ZONDAG 1 OKTOBER
- De politie deelt in de avond extra details over het signalement. Zo heeft Anne een moedervlekje op haar kin en in haar linkeroor twee oorbellen, één goudkleurig knopje en één ringvormige.
- Rond 12.00 uur zijn er twee rechercheurs op de hoek van de Amsterdamsestraatweg en de Hilversumsestraatweg in Baarn. Ze vergelijken de locatie met de achtergrond van de door Anne gemaakte selfie. Een politiehelikopter maakt warmtebeelden.
ZATERDAG 30 SEPTEMBER
- Anne heeft een afspraak in Amsterdam, maar komt niet opdagen.
- De politie zoekt in Baarn naar Anne en sporen van haar, zoals in de omgeving van de plek waar ze een selfie maakte. Deze zoektocht levert niets op.
- Er wordt een rechercheteam samengesteld dat onderzoek gaat doen naar de vermissing van Anne.
- De politie verspreidt een opsporingsbericht. Agenten maken zich vanaf de eerste melding zorgen over de toestand van Anne, omdat ze een vrouw is met een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
VRIJDAGAVOND 29 SEPTEMBER
- De familie en vrienden van Anne maken zich ernstig zorgen. Ze nemen rond middernacht contact op met de politie.
- Om 19.50 uur ziet Annes vriend dat een door hem gestuurd bericht niet wordt gelezen. Er is daarna ook geen contact meer met Anne geweest.
- Anne stuurt haar vriend omstreeks 18.50 uur een selfie. De foto maakt ze in Baarn bij de kruising van de Hilversumsestraatweg met de Amsterdamsestraatweg. Het regent op dat moment.
- Rond 18.15 uur stuurt Anne een berichtje naar haar vriend om te zeggen dat ze in Hollandsche Rading is. Volgens de politie breekt er rond die tijd noodweer uit. De weersomstandigheden zijn mogelijk gevaarlijk.
VRIJDAGMIDDAG 29 SEPTEMBER
- Anne vertrekt om ongeveer 17.00 uur uit Utrecht. Ze maakt op haar zwarte opoefiets een fietstocht.
quote:
0s.gif Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:

Ontopic graag

-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
(Dat wil zeggen: kom niet met :"misschien was ze wel depressief" of "relatieproblemen" want daar is nergens aanleiding voor dus opbokken met die onzin
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.
-ook opmerkingen over d'r foto's kunnen achterwege blijven. (spiegelingen, weerkaatsingen, vrolijk/boos/bang etc etc
-BELANGRIJK Verdachte is een 27-jarige M.P. uit Zeewolde. Gelieve niet de volledige naam te posten aub
-BELANGRIJKSTE TIP: Negeer onzinposts, zet een TR en ga aub niet quoten. Negeren is de beste manier om een troll te ontmoedigen om zijn onzin voort te zetten



[ Bericht 0% gewijzigd door Frutsel op 09-10-2017 20:28:57 ]
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 19:46
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:47
wat denk je van die 2 meiden die hij in 2010 verkracht heeft....dat die horen dat hun dader weer toegeslagen heeft.......
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 19:47
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:45 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

tuurlijk heeft deze man met psychologen gepraat joh....anders kom hij echt niet zo vervroegd weer op straat te lopen
Zijn tweederde van de 11 jaar die hij opgelegd heeft gekregen zouden 5 november afgelopen zijn als hij vanaf 5 juli 2010 in voorarrest is blijven zitten.

Gevangenisstraf, geen TBS, strafmaat minus eenderde.
zomer86maandag 9 oktober 2017 @ 19:48
Na 6 jaar in een programma om terug te keren. Echt wat een lachertje.
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 19:48
Meer en meer

https://twitter.com/nielskalkman/status/917413050466164737


Oud-bewoner: ‘ik dacht het al vanaf het begin. Er zitten hier zo veel gekken. Ik durf zelf hier niet eens in de buurt te lopen ‘s avonds’
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:48
Die TT :')

quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:44 schreef rooie9 het volgende:

[..]

Die willen alleen maar dat hun kind gevonden wordt.
Lijkt me niet meer dan logisch
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:48
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:48 schreef Landgeld het volgende:
Meer en meer

https://twitter.com/nielskalkman/status/917413050466164737


Oud-bewoner: ‘ik dacht het al vanaf het begin. Er zitten hier zo veel gekken. Ik durf zelf hier niet eens in de buurt te lopen ‘s avonds’
Ja dat krijg je sowieso achteraf.
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:48
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:47 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zijn tweederde van de 11 jaar die hij opgelegd heeft gekregen zouden 5 november afgelopen zijn als hij vanaf 5 juli 2010 in voorarrest is blijven zitten.

Gevangenisstraf, geen TBS, strafmaat minus eenderde.
denk je nou echt dat deze man niet met psychologen gepraat heeft in de gevangenis? Hij zat nu toch ook in een soort psychische inrichting voor genezing
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:48 schreef Landgeld het volgende:
Meer en meer

https://twitter.com/nielskalkman/status/917413050466164737


Oud-bewoner: ‘ik dacht het al vanaf het begin. Er zitten hier zo veel gekken. Ik durf zelf hier niet eens in de buurt te lopen ‘s avonds’
Ja hoor. Captain Hindsight strikes again. Als het iemand uit het AZC was geweest had je dezelfde dingen gehoord.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
quote:
17s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:48 schreef LovelyLady het volgende:
Die TT :')

[..]

Lijkt me niet meer dan logisch
Die stond al ;)!
Sourymaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
Uhhh verdachte
Jojojo1976maandag 9 oktober 2017 @ 19:49
Dat chaletpark Boslust heb ik al vanaf het begin in mijn hoofd omdat er chalets leegstaan. Nu zie ik op maps dat Het berkenlaantje op de route ligt over de weg naar de kliniek en dat de terreinen aan elkaar grenzen.
Buster24maandag 9 oktober 2017 @ 19:49
kaart_zpsja5aammd.jpg

Overzicht

1= Berkenlaantje in deze omgeving ging Anne's tekefoon uit.
2 = Willem Arntsz Hoeve volgens de informatie die nu aanwezig is werd hier de verdachte opgepakt (hij verbleef er)
3 = Vindplaats fiets en rugzak
4 = Vindplaats jas en hier loopt het fietspad waarvan vermoed werd dat Anne hem reed.

Tussen de instelling en het Berkenlaantje zit 2.5 kilometer.
Tussen de instelling en de vindplaats van de spullen zit 5.5 kilometer.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Soury het volgende:
Uhhh verdachte
Dader.
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
Mogelijk toch het Ecoduct

https://mobile.twitter.com/hashtag/AnneFaber?src=hashtag_click
mieleerisgeenbeteremaandag 9 oktober 2017 @ 19:49
De groene Volvo van handlanger of had verdachte daar beschikking over ?
Stond er een zondag bij restaurant de hoefslag, zou kunnen betekenen dat hij/ze hebben "meegezocht" of dat er toch een auto te pas is gekomen bij het wegnemen van Anne
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Buster24 het volgende:
[ afbeelding ]

Overzicht

1= Berkenlaantje in deze omgeving ging Anne's tekefoon uit.
2 = Willem Arntsz Hoeve volgens de informatie die nu aanwezig is werd hier de verdachte opgepakt (hij verbleef er)
3 = Vindplaats fiets en rugzak
4 = Vindplaats jas en hier loopt het fietspad waarvan vermoed werd dat Anne hem reed.

Tussen de instelling en het Berkenlaantje zit 2.5 kilometer.
Tussen de instelling en de vindplaats van de spullen zit 5.5 kilometer.
Ik neem dit soort posts alleen van Klaas serieus.
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:48 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

denk je nou echt dat deze man niet met psychologen gepraat heeft in de gevangenis? Hij zat nu toch ook in een soort psychische inrichting voor genezing
Maar jij stelt dat in verband met zijn vervroegde vrijstelling, die daar niets mee te maken heeft. Dat komt door de opgelegde straf van 12 jaar en de regel in Nederland dat je dan in principe na 2/3e vrijkomt. Daar heeft geen psychiater iets over te zeggen zonder TBS maatregel.
zomer86maandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef westwoodblvd het volgende:

[..]

Ja hoor. Captain Hindsight strikes again. Als het iemand uit het AZC was geweest had je dezelfde dingen gehoord.
Niet zo gek toch, waren ook de eerst dingen die hier werden aangehaald.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
Wat heeft die tweet ermee van doen?
Sourymaandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Dader.
OK
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 19:50
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:48 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

denk je nou echt dat deze man niet met psychologen gepraat heeft in de gevangenis? Hij zat nu toch ook in een soort psychische inrichting voor genezing
Nee dat zat hij niet, hij zat daar voor resocialisatie, omdat hij binnenkort vrij zou komen.

Als je geen TBS hebt, maar alleen een gevangenisstraf dan sta je gewoon weer buiten na het uitzitten van je straf, dat stukje resocialisatie dat ze voor je vrijlating proberen te doen maakt nog niet dat je ineens wel TBS hebt of daar voor je "genezing" zit.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:51
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 19:52
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:50 schreef zomer86 het volgende:

[..]

Niet zo gek toch, waren ook de eerst dingen die hier werden aangehaald.
Ik kan gewoon niet zo goed tegen mensen die onder deze omstandigheden nog zo nodig hun gelijk moeten halen. Truus en Bep hadden het allemaal bij het juiste eind, lekker relevant.
kuilmaandag 9 oktober 2017 @ 19:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:44 schreef EternalNow het volgende:
Deze theorie weer eens in een mooier format en in een ander licht...

https://nos.nl/artikel/21(...)der-en-verdween.html
Dit zou dicht in de buurt kunnen komen van de waarheid. Niet dat de misdaad ermee voorkomen had kunnen worden, maar het verklaart wel waarom de politie lange tijd op de verkeerde plek heeft gezocht.
plant35maandag 9 oktober 2017 @ 19:52
Hij is nog verdachte, maar als hij dit op z'n geweten heeft, dan hebben die psychiaters en psychologen die hem 'onderzocht' hebben, zeer ernstige steken laten vallen. Totaal verkeerd ingeschat.
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:50 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee dat zat hij niet, hij zat daar voor resocialisatie, omdat hij binnenkort vrij zou komen.

Als je geen TBS hebt, maar alleen een gevangenisstraf dan sta je gewoon weer buiten na het uitzitten van je straf, dat stukje resocialisatie dat ze voor je vrijlating proberen te doen maakt nog niet dat je ineens wel TBS hebt of daar voor je "genezing" zit.
ok het zal wel allemaal

we weten nu het resultaat van die procedure

Het is sowieso debiel dat als iemand niet mee wil werken dat hij geen tbs opgelegd kan krijgen....
ManianManmaandag 9 oktober 2017 @ 19:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Jojojo1976 het volgende:
Dat chaletpark Boslust heb ik al vanaf het begin in mijn hoofd omdat er chalets leegstaan. Nu zie ik op maps dat Het berkenlaantje op de route ligt over de weg naar de kliniek en dat de terreinen aan elkaar grenzen.
Geen wonder dat dat chaletpark leeg is zou er nog niet eens vakantie willen vieren. Al gaven ze mij een miljoen
NewHorizonmaandag 9 oktober 2017 @ 19:52
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Dader.
Ah jij was er bij?
_--_maandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
Verdachte vermissing Faber veroordeeld voor dubbele verkrachting
WheeledWarriormaandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
Allemaal dropouts van de Sherlock Holmes Academy.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:53
Remco_033 twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:50:59 #annefaber politie vrachtwagen gearriveerd het zou toch niet https://t.co/ASubYgVAeA reageer retweet
Waarom een politievrachtwagen? :@ wat zit daar in?

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2017 19:53:55 ]
Kim-Hollandmaandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
Wees blij, anders had jij nu niks kunnen bijlezen ^O^
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 19:53
Mijn ongeloof, het feit dat deze verdachte simpelweg weer een leven verwoest, een hele familie. Tientallen levens, en bij die andere meisjes eveneens...meer dan 30 mensen alsmede publiek belang ernstig schaadt. Geef 1 reden wat de maatschappij aan hem heeft. Jezus man..

Ze vinden haar vanavond denk ik...
MadameMosselmaandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:52 schreef plant35 het volgende:
Hij is nog verdachte, maar als hij dit op z'n geweten dan hebben die psychiaters en psychologen die hem 'onderzocht' hebben, zeer ernstige steken laten vallen. Totaal verkeerd ingeschat.
Die slapen vannacht niet mag ik hopen.
GekkeGerrit-maandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
Iedereen is op proefverlof hier
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 19:53
Iedereen die nu verbijsterd zit te zijn dat dit soort figuren kunnen rondlopen.... ze zitten ook op internet hè, hou daar even rekening mee als je een date hebt, of iemands posts hier heel serieus neemt.
DP026maandag 9 oktober 2017 @ 19:53
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:52 schreef westwoodblvd het volgende:

[..]

Ik kan gewoon niet zo goed tegen mensen die onder deze omstandigheden nog zo nodig hun gelijk moeten halen. Truus en Bep hadden het allemaal bij het juiste eind, lekker relevant.
Ach stel mongolen. Net als die Michiel Hegener die even aandacht nodig heeft.
Buitendammaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:52 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

ok het zal wel allemaal

we weten nu het resultaat van die procedure

Het is sowieso debiel dat als iemand niet mee wil werken dat hij geen tbs opgelegd kan krijgen....
Je kunt pas die "straf" toepassen als je gediagnostiseerd bent. Anders slaat het ook nergens op.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Leandra het volgende:
Iedereen die nu verbijsterd zit te zijn dat dit soort figuren kunnen rondlopen.... ze zitten ook op internet hè, hou daar even rekening mee als je een date hebt, of iemands posts hier heel serieus neemt.
In dit topic zelfs.
Winston_Smithmaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:47 schreef klaasweetalles het volgende:
wat denk je van die 2 meiden die hij in 2010 verkracht heeft....dat die horen dat hun dader weer toegeslagen heeft.......
Inderdaad sterk punt. Hij had zelfs net zo goed hun weer te grazen kunnen nemen.
_--_maandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef Blue_note het volgende:

[..]

In dit topic zelfs.
voorbeelden?
probeermaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Dader.
Verdachte.
Perrinmaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Gregor1994 het volgende:
Mijn ongeloof, het feit dat deze verdachte simpelweg weer een leven verwoest, een hele familie. Tientallen levens, en bij die andere meisjes eveneens...meer dan 30 mensen alsmede publiek belang ernstig schaadt. Geef 1 reden wat de maatschappij aan hem heeft. Jezus man..
Dit is Nederland, hier mag het wat slachtoffers kosten om een dader weer nieuwe kansen te geven.
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Gregor1994 het volgende:
Mijn ongeloof, het feit dat deze verdachte simpelweg weer een leven verwoest, een hele familie. Tientallen levens, en bij die andere meisjes eveneens...meer dan 30 mensen alsmede publiek belang ernstig schaadt. Geef 1 reden wat de maatschappij aan hem heeft. Jezus man..
Misschien kan die ooit nog werken VVD genot
BeriBerimaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Gregor1994 het volgende:
Mijn ongeloof, het feit dat deze verdachte simpelweg weer een leven verwoest, een hele familie. Tientallen levens, en bij die andere meisjes eveneens...meer dan 30 mensen alsmede publiek belang ernstig schaadt. Geef 1 reden wat de maatschappij aan hem heeft. Jezus man..
Een spuitje is wel het beste
Als ik die vriend zou zijn zou ik wel zorgen dat die gast van de aardbodem verdwijnt
1312-FRFCmaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
Waar is een politievrachtwagen voor dan?
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Je kunt pas die "straf" toepassen als je gediagnostiseerd bent. Anders slaat het ook nergens op.
in principe kan iedereen weigeren en hebben we straks geen tbs figuren meer....als je het heel simpel bekijkt
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef MadameMossel het volgende:

[..]

Die slapen vannacht niet mag ik hopen.
Het gaat ook gewoon om het feit dat ze uberhaupt nog naar zo'n kliniek mogen gaan, dat ze zo fucking vroeg vrijkomen..
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef 1312-FRFC het volgende:
Waar is een politievrachtwagen voor dan?
Dat vroeg ik me ook af :@
Sourymaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef Blue_note het volgende:

[..]

In dit topic zelfs.
:D Ja joh, je maakt jezelf eng
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

in principe kan iedereen weigeren en hebben we straks geen tbs figuren meer....als je het heel simpel bekijkt
Bespaart een hoop geld.
lord_bonomaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

in principe kan iedereen weigeren en hebben we straks geen tbs figuren meer....als je het heel simpel bekijkt
Dat heb jij ook geweigerd dus?
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 19:55
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef Blue_note het volgende:

[..]

In dit topic zelfs.
Dat denk ik ook....
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:56
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef Blue_note het volgende:

[..]

In dit topic zelfs.
Zo dan. Naar wie is deze uithaal bedoeld?
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:56
mgeijtenbeek twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:53:49 En ook politiehonden arriveren hier in Den Dolder. #AnneFaber #RTVUtrecht reageer retweet
Kim-Hollandmaandag 9 oktober 2017 @ 19:56
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Leandra het volgende:
Iedereen die nu verbijsterd zit te zijn dat dit soort figuren kunnen rondlopen.... ze zitten ook op internet hè, hou daar even rekening mee als je een date hebt, of iemands posts hier heel serieus neemt.
Ook dat kan je 1000 keer zeggen, de meesten lachen je gewoon uit.
Jojojo1976maandag 9 oktober 2017 @ 19:56
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:52 schreef ManianMan het volgende:

[..]

Geen wonder dat dat chaletpark leeg is zou er nog niet eens vakantie willen vieren. Al gaven ze mij een miljoen
Maar in het "positieve" geval zou ze hier toch nog kunnen zijn.
Maar daar zal de politie toch wel hebben gekeken?
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:56
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat denk ik ook....
RokendeSigaretmaandag 9 oktober 2017 @ 19:56
Vermoedelijk hebben ze op de jas / tas DNA van hem gevonden. Aangezien de verdachte al eerder is gepakt voor geweld/zedendelicten was het makkelijk te linken aan elkaar.
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef DP026 het volgende:

[..]

Ach stel mongolen. Net als die Michiel Hegener die even aandacht nodig heeft.
Je lijkt wel jaloers. Denk dat hij dichter bij de waarheid komt dan wij allemaal in de afgelopen 49 topics.
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
Denk dat er nu veel verbaast zijn dat je blijkbaar als volwassen kerel twee meisjes bruut kunt verkrachten, ernaast diverse geweldsdelicten plegen nog en paar jaar verder weer lekker buiten wandelen.

Het is duidelijk. Word je dochter slachtoffer van verkrachting o.i.d, dan moet je in dit land gewoon het recht in eigen hand nemen.
ManianManmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef _--_ het volgende:

[..]

voorbeelden?
Post van poepzor....
Iets dat ie het wel kon begrijpen van het verkrachten etc. van de dader die in nijkerk toesloeg.

Daar kan ik met mijn verstand niet bij...
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

nee ik werk gewoon mee

ik wil dat ze me genezen

en daarna kom ik jou even een bezoekie brengen
Klaas, kijk nou uit met wat je post.
Sourymaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef RokendeSigaret het volgende:
Vermoedelijk hebben ze op de jas / tas DNA van hem gevonden. Aangezien de verdachte al eerder is gepakt voor geweld/zedendelicten was het makkelijk te linken aan elkaar.
^O^
EternalNowmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
Ik heb inderdaad nog geen een keer die politievrachtwagen gezien in deze zaak. Gemist of betekent dit iets nieuws?
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef ManianMan het volgende:

[..]

Post van poepzor....
Iets dat ie het wel kon begrijpen van het verkrachten etc. van de dader die in nijkerk toesloeg.

Daar kan ik met mijn verstand niet bij...
Leer lezen
lord_bonomaandag 9 oktober 2017 @ 19:57
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

nee ik werk gewoon mee

ik wil dat ze me genezen

en daarna kom ik jou even een bezoekie brengen
*O*
Maktubmaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef RokendeSigaret het volgende:
Vermoedelijk hebben ze op de jas / tas DNA van hem gevonden. Aangezien de verdachte al eerder is gepakt voor geweld/zedendelicten was het makkelijk te linken aan elkaar.
Dat werd vanmiddag al gezegd
watisernouweermaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
Als de ouders/familie ook gelezen hebben wat de verdachte eerder heeft gedaan, zullen ze nog meer in angst zitten. Wat een ellende voor die arme mensen.
Winston_Smithmaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

in principe kan iedereen weigeren en hebben we straks geen tbs figuren meer....als je het heel simpel bekijkt
Ik weet niet precies hoe het zit. Maar TBS kun je met voorwaarden krijgen of met dwang. Lijkt mij dat als hij toen TBS dwang opgelegd had gekregen, dat ie ondanks zijn weigering toch in een TBS kliniek terecht was gekomen.
_--_maandag 9 oktober 2017 @ 19:58
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef ManianMan het volgende:

[..]

Post van poepzor....
Iets dat ie het wel kon begrijpen van het verkrachten etc. van de dader die in nijkerk toesloeg.

Daar kan ik met mijn verstand niet bij...
Dat gaat mij ook wel te ver :o

Quote?
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef Soury het volgende:

[..]

^O^
Oh ja, top, mooi!
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
SemvanderWalNL twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:56:19 In Den Dolder komen net twee extra recherchebusjes en een grote politiecontainer aan. Ook mensen in witte pakken nu. #AnneFaber reageer retweet
senestamaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
Ik lees op twitter dat er weer een hoop politie arriveerde in Den Dolder. Ik hoop dat hij wat gezegd heeft over waar Anne is.
gilliganmaandag 9 oktober 2017 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef EternalNow het volgende:
Ik heb inderdaad nog geen een keer die politievrachtwagen gezien in deze zaak. Gemist of betekent dit iets nieuws?
Dat ze zijn kamer van onder tot boven gaan leeghalen wellicht?
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:58 schreef senesta het volgende:
Ik lees op twitter dat er weer een hoop politie arriveerde in Den Dolder. Ik hoop dat hij wat gezegd heeft over waar Anne is.
Ze keren heel die instelling om.
ChronoVisormaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
Ik neem aan dat ze op dit moment de "verdachte" aan het waterboarden zijn om de waarheid uit hem te krijgen?

Zo niet, toch maar wel doen.
houdjemondmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef Leandra het volgende:
Iedereen die nu verbijsterd zit te zijn dat dit soort figuren kunnen rondlopen.... ze zitten ook op internet hè, hou daar even rekening mee als je een date hebt, of iemands posts hier heel serieus neemt.
Preach!
klaasweetallesmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:58 schreef Winston_Smith het volgende:

[..]

Ik weet niet precies hoe het zit. Maar TBS kun je met voorwaarden krijgen of met dwang. Lijkt mij dat als hij toen TBS dwang opgelegd had gekregen, dat ie ondanks zijn weigering toch in een TBS kliniek terecht was gekomen.
zoiets dacht ik ook al

tbs met dwang van die term heb ik weles gehoord
b_engeltjemaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
17s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:53 schreef LovelyLady het volgende:
Remco_033 twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:50:59 #annefaber politie vrachtwagen gearriveerd het zou toch niet https://t.co/ASubYgVAeA reageer retweet
Waarom een politievrachtwagen? :@ wat zit daar in?
Of wat is zo groot om er in te moeten stoppen ...???
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:50 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Wat heeft die tweet ermee van doen?
https://twitter.com/nielskalkman/status/917438951820070913
rooie9maandag 9 oktober 2017 @ 19:59
Ik word helemaal zenuwachtig van de gaande ontwikkelingen van de politie. Ik hoop zo dat ze haar vinden, maar vrees voor wat haar is overkomen. Wat moet dit afschuwelijk zijn voor de mensen die van haar houden.
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef RokendeSigaret het volgende:
Vermoedelijk hebben ze op de jas / tas DNA van hem gevonden. Aangezien de verdachte al eerder is gepakt voor geweld/zedendelicten was het makkelijk te linken aan elkaar.
No shit Sherlock.
Maktubmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
marcomoonnin twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:56:15 #Distelvlinder #Altrecht volledig afgezet met linten door de politie #Annefaber #DenDolder er zijn net 3 bussen met… https://t.co/lMV4nDV1X2 reageer retweet
ManianManmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Leer lezen
Ik kan niet begrijpen dat iemand een persoon of dier verkracht en dat kan jij wel. :')
Kim-Hollandmaandag 9 oktober 2017 @ 19:59
quote:
17s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:58 schreef LovelyLady het volgende:
SemvanderWalNL twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:56:19 In Den Dolder komen net twee extra recherchebusjes en een grote politiecontainer aan. Ook mensen in witte pakken nu. #AnneFaber reageer retweet
}:|
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:00
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:59 schreef ChronoVisor het volgende:
Ik neem aan dat ze op dit moment de "verdachte" aan het waterboarden zijn om de waarheid uit hem te krijgen?

Zo niet, toch maar wel doen.
+1
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 20:00
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:59 schreef ManianMan het volgende:

[..]

Ik kan niet begrijpen dat iemand een persoon of dier verkracht en dat kan jij wel. :')
Iemand die geestelijk gestoord is ja
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:00
Als er honden en een truck arriveren, klinkt dat eerder alsof ze een lichaam zoeken helaas ...
Denk dat als ze zijn DNA hebben, zwijgen niet meer veel zin heeft
_--_maandag 9 oktober 2017 @ 20:00
Waarom al die massa's aan politie eigenlijk?
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:00
Oh god...wat een kutavond als familielid. Deze man mag nooit meer vrijkomen, nooit meer in zijn leven mag hij daglicht zien.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:00
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:54 schreef _--_ het volgende:

[..]

voorbeelden?
Ja maar hoef geen ban.
Jojoortjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:00
Mensen met witte pakken? Spul afgezet? Extra politiebusjes? :{
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:00 schreef _--_ het volgende:
Waarom al die massa's aan politie eigenlijk?
Ze moet daar zijn, dus wel bij kliniek...?
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
17s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:58 schreef LovelyLady het volgende:
SemvanderWalNL twitterde op maandag 09-10-2017 om 19:56:19 In Den Dolder komen net twee extra recherchebusjes en een grote politiecontainer aan. Ook mensen in witte pakken nu. #AnneFaber reageer retweet
Wat 'doet' een politiecontainer?
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Deel 49 alweer. Vanmorgen was het nog deel 40. Zitten hier alleen maar werklozen te posten ofzo :')
_O- _O-
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:55 schreef Soury het volgende:

[..]

:D Ja joh, je maakt jezelf eng
Waar :D ?
mootiemaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:00 schreef _--_ het volgende:
Waarom al die massa's aan politie eigenlijk?
Omdat ze Anne willen vinden?

Zomaar een ideetje.
1312-FRFCmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
Ben bang dat hij heeft gezegd waar ze is.

Mensen in witte pakken, recherche, vrachtwagen, etc.

Pfff.
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:00 schreef Jojoortje het volgende:
Mensen met witte pakken? Spul afgezet? Extra politiebusjes? :{
Witte pakken, van die dna-onderzoekers dan wel wanneer net iemand gevonden is
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:00 schreef Jojoortje het volgende:
Mensen met witte pakken? Spul afgezet? Extra politiebusjes? :{
En ook gewoon nu plots
Zodra ze hem oppakten verwachtte je dat ze zouden zoeken als 'dader hier, dus mogelijk Anne ook'.
Nu is het eerder van 'hij heeft iets gelost.'
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:59 schreef b_engeltje het volgende:

[..]

Of wat is zo groot om er in te moeten stoppen ...???
Of zo klein...
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:01 schreef Jahnoo het volgende:

[..]

Wat 'doet' een politiecontainer?
Misschien hebben ze een soort van mobiel onderzoekslab ofzo?
Maktubmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
Er zijn nu ook busjes met speurhonden dus ik hoop dat ze haar snel zullen vinden.
EternalNowmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:59 schreef rooie9 het volgende:
Ik word helemaal zenuwachtig van de gaande ontwikkelingen van de politie. Ik hoop zo dat ze haar vinden, maar vrees voor wat haar is overkomen. Wat moet dit afschuwelijk zijn voor de mensen die van haar houden.
Dit inderdaad. Het is echt een heel dubbel gevoel. Wat wij al voelen zonder haar te kennen, moet je nagaan wat die familie meemaakt.
NewHorizonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:01 schreef Jahnoo het volgende:

[..]

Wat 'doet' een politiecontainer?
Forensische spullen vervoeren
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:59 schreef ChronoVisor het volgende:
Ik neem aan dat ze op dit moment de "verdachte" aan het waterboarden zijn om de waarheid uit hem te krijgen?

Zo niet, toch maar wel doen.
Eens. Daarna een spuitje.
Afmaken zon valse hond.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:02
quote:
8s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Zo dan. Naar wie is deze uithaal bedoeld?
Als je wat topics hebt meegemaakt kun je er zonder problemen minimaal 3 noemen. Doet er verder niet toe.
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:00 schreef chento het volgende:
Als er honden en een truck arriveren, klinkt dat eerder alsof ze een lichaam zoeken helaas ...
Denk dat als ze zijn DNA hebben, zwijgen niet meer veel zin heeft
Ik denk dat ze zijn kamer (of zelfs de hele afdeling) nu ook minutieus aan het doorzoeken zijn.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:02
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:02 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Als je wat topics hebt meegemaakt kun je er zonder problemen minimaal 3 noemen. Doet er verder niet toe.
Je maakt me bang.
b_engeltjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef Joppiez het volgende:

[..]

Denk dat er nu veel verbaast zijn dat je blijkbaar als volwassen kerel twee meisjes bruut kunt verkrachten, ernaast diverse geweldsdelicten plegen nog en paar jaar verder weer lekker buiten wandelen.

Het is duidelijk. Word je dochter slachtoffer van verkrachting o.i.d, dan moet je in dit land gewoon het recht in eigen hand nemen.
Wat ik al zei verplichte casteratie..echt hakkie takkie weg alles... zaad invriezen ... bij goed gedrag dus geen herhaling, zaad beschikbaar stellen ander zaad vernietigen..
Eigenlijk vind ik dat laatste de beste oplossing ...
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:01 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Dit inderdaad. Het is echt een heel dubbel gevoel. Wat wij al voelen zonder haar te kennen, moet je nagaan wat die familie meemaakt.
Het is ongehoord verschrikkelijk. Als je bedenkt dat ze een selfie maakte en vrij snel daarna...
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:03
Hij was trots op wat hij gedaan had, en zo iemand willen ze laten terugkeren in de maatschappij..
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:03
Jezus wat kut zeg, recherses, politievrachtwagens en containers...ze is dus daar in Den Dolder...
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:03
Wat kun je wettelijk nog met deze verdachte? Max 20 jaar cel? En levenslang tbs ofzo?
rooie9maandag 9 oktober 2017 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:01 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Dit inderdaad. Het is echt een heel dubbel gevoel. Wat wij al voelen zonder haar te kennen, moet je nagaan wat die familie meemaakt.
Ja precies. Wij leven al mee, en we kennen haar niet eens. Ik heb zelf een dochter en het idee alleen al maakt me misselijk.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:03
Wat een maniak. :{

https://www.destentor.nl/(...)-verkracht~ab3314a7/
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:01 schreef 1312-FRFC het volgende:
Ben bang dat hij heeft gezegd waar ze is.

Mensen in witte pakken, recherche, vrachtwagen, etc.

Pfff.
Denk eerde grondig technisch onderzoek in zijn kamer. Hij kan ook DNA van Anne hebben meegebracht.
Ook dat wil de technische recherche onderzoeken.

Verwacht maar niet dat haar lichaam daar onder zijn bed ligt.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
Net had je een andere toch :P ?
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:03 schreef Gregor1994 het volgende:
Jezus wat kut zeg, recherses, politievrachtwagens en containers...ze is dus daar in Den Dolder...
Oh bah -O-
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
9s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:02 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Je maakt me bang.
Je quote er net nog een. En nee, niet mezelf.
CherryLipsmaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:04 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Denk eerde grondig technisch onderzoek in zijn kamer. Hij kan ook DNA van Anne hebben meegebracht.
Ook dat wil de technische recherche onderzoeken.

Verwacht maar niet dat haar lichaam daar onder zijn bed ligt.
Was met zo'n verdwenen meisje toch wel zo, dat lag onder het bed van de dader ;(
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:04
quote:
Misleidende URL.
Bayswatermaandag 9 oktober 2017 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:02 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik denk dat ze zijn kamer (of zelfs de hele afdeling) nu ook minutieus aan het doorzoeken zijn.
Denk het ook. Dit soort daders nemen vaak wat van het slachtoffer mee als relikwie.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:05
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:04 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Je quote er net nog een. En nee, niet mezelf.
Soury?
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 20:05
Hij had waarschijnlijk weekendverlof. Dan was hij ook dit weekend vrij. De politie heeft waarschijnlijk gehoopt dat hij tijdens zijn verlof terug zou gaan naar het lichaam, wellicht om het beter te verbergen. Toen hij dit niet deed, is hij waarschijnlijk opgepakt.
Loekie1maandag 9 oktober 2017 @ 20:06
Hij was trots op zijn daden vertelt ie in de rechtbank en toch geen tbs?
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:06
Ook de reden dat ik geen strafrechtadvocaat meer wil worden. Ik kan dat niet handelen om zulke achterlijke mensen te verdedigen, kan gewoon niet meer...
Bayswatermaandag 9 oktober 2017 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef ChronoVisor het volgende:

[..]

We hebben een naam.
Zullen zijn naamgenoten op Facebook blij mee zijn.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:06
quote:
8s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:04 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Misleidende URL.
Hoezo? Nijkerk ligt in het verzorgingsgebied van De Stentor.
DP026maandag 9 oktober 2017 @ 20:06
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 19:57 schreef Patroon het volgende:

[..]

Je lijkt wel jaloers. Denk dat hij dichter bij de waarheid komt dan wij allemaal in de afgelopen 49 topics.
Heeft hij er de loterij mee gewonnen?
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 20:06
Als politie ondervrager moet je toch ook sterk in je schoenen staan om hem niet helemaal de touwtering in te slaan. Respect voor die mensen die dat werk doen
Meedenkenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:06
Als je een beetje googled dan zie je veel reacties van vrouwen die in deze omgeving vaker werden lastiggevallen door patiënten uit omliggende klinieken.
Een vriendin van mij woonde ook eerder in deze directe omgeving en gaf ook aan dat het in het donker gewoon niet okay is om daar rond te fietsen, zeker niet als vrouw. (vanwege……)
Iemand op Twitter meldt dat de Ecotunnel een populaire plaats voor hangers uit de klinieken is.
Ik heb zelfs quotes gelezen van ex-patiënten die spreken over “seksuele ervaringen” in het Blookerpark.

Dat kan onze overheid ook niet ontgaan zijn.

De ANWB heeft nooit iets gedaan om de aanbevolen fietsroute iets te wijzigen. Nope…. Blijven aanbevelen! Ook geen indicatie….overdag… Geen coördinatie vanuit gemeenten van ”laten wij dat even iets anders doen gezien de situatie”

Tegelijkertijd worden er in het midden van een bosrijk, drukbewoond gebied zware zedendelinquenten losgelaten op ONBEGELEID PROEFVERLOF.

En dan nog eens een AZC in de buurt plaatsen met een groot risico dat de samenleving eerst hen gaat aanwijzen als er iets gebeurd. (wat ook gebeurde)

Met een beetje verder kijken kom je bij het aantal inbraken in de omgeving.

Dit is een soort van door de overheid (vnl. gemeenten en provincie) zelf in elkaar geflanste molotovcocktail waar men op geen enkele wijze het gevaar van combinatie van ingrediënten tegenover elkaar heeft afgewogen.
Met molotovcocktail doel ik dan ook op een incident, waar de explosie nog niet heeft plaatsgevonden.

Sorry, ik heb al de links en bronnen niet bijgehouden. Het zijn er teveel!
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:06
quote:
15s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Soury?
Nee. Maar lees gewoon eens wat topics terug. Je komt er snel genoeg op. Zelfs in dit topic nog.

Back on-topic.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef Andromache het volgende:

[..]

Hoezo? Nijkerk ligt in het verzorgingsgebied van De Stentor.
URL:
https://www.destentor.nl/(...)-verkracht~ab3314a7/

Verdachte meisjes zijn niet verkracht.
koemleitmaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
9s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:

[..]

Al decennia lang een rechts kabinet maar okay
dit dus :') alles wat niet goed gaat is door links geregeld, terwijl die echt al jaaaaaren niet aan de macht zijn.
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef DP026 het volgende:

[..]

Heeft hij er de loterij mee gewonnen?
Eeuwige roem en een Fok account.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Nee. Maar lees gewoon eens wat topics terug. Je komt er snel genoeg op. Zelfs in dit topic nog.

Back on-topic.
Ik neem aan dat je niet op Klaas doelt. Ik vind Klaas een prima user.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
15s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:07 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

URL:
https://www.destentor.nl/(...)-verkracht~ab3314a7/

Verdachte meisjes zijn niet verkracht.
Verdachte meisjes?
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:07
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef Meedenken het volgende:
Sorry, ik heb al de links en bronnen niet bijgehouden. Het zijn er teveel!
Je denkt in ieder geval wel mee.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:08
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:07 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Verdachte meisjes?
Ik verzin het niet.
kuilmaandag 9 oktober 2017 @ 20:08
xxl.jpg

Mede doordat Anne een stuk verkeerd reed richting Maartensdijk was ze waarschijnlijk net op het verkeerde moment op de verkeerde plaats. :'(
lord_bonomaandag 9 oktober 2017 @ 20:08
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef DP026 het volgende:

[..]

Heeft hij er de loterij mee gewonnen?
:|W
ootjekatootjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:09
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef ChronoVisor het volgende:

[..]

We hebben een naam.
yep
Messinamaandag 9 oktober 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef Wuwwa het volgende:
Een jonge Michael P uit Zeewolde op de scootah, 10 jaar geleden
En nu?
MadameMosselmaandag 9 oktober 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef Meedenken het volgende:
Als je een beetje googled dan zie je veel reacties van vrouwen die in deze omgeving vaker werden lastiggevallen door patiënten uit omliggende klinieken.
Een vriendin van mij woonde ook eerder in deze directe omgeving en gaf ook aan dat het in het donker gewoon niet okay is om daar rond te fietsen, zeker niet als vrouw. (vanwege……)
Iemand op Twitter meldt dat de Ecotunnel een populaire plaats voor hangers uit de klinieken is.
Ik heb zelfs quotes gelezen van ex-patiënten die spreken over “seksuele ervaringen” in het Blookerpark.

Dat kan onze overheid ook niet ontgaan zijn.

De ANWB heeft nooit iets gedaan om de aanbevolen fietsroute iets te wijzigen. Nope…. Blijven aanbevelen! Ook geen indicatie….overdag… Geen coördinatie vanuit gemeenten van ”laten wij dat even iets anders doen gezien de situatie”

Tegelijkertijd worden er in het midden van een bosrijk, drukbewoond gebied zware zedendelinquenten losgelaten op ONBEGELEID PROEFVERLOF.

En dan nog eens een AZC in de buurt plaatsen met een groot risico dat de samenleving eerst hen gaat aanwijzen als er iets gebeurd. (wat ook gebeurde)

Met een beetje verder kijken kom je bij het aantal inbraken in de omgeving.

Dit is een soort van door de overheid (vnl. gemeenten en provincie) zelf in elkaar geflanste molotovcocktail waar men op geen enkele wijze het gevaar van combinatie van ingrediënten tegenover elkaar heeft afgewogen.
Met molotovcocktail doel ik dan ook op een incident, waar de explosie nog niet heeft plaatsgevonden.

Sorry, ik heb al de links en bronnen niet bijgehouden. Het zijn er teveel!
Klopt, ik kom uit de buurt van een instelling daar in de buurt en echt wat voor een gekken ik dagelijks tegenkom...
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:10
Vreselijk, echt vreselijk, wat een pech.
Meedenkenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef kuil het volgende:
[ afbeelding ]

Mede doordat Anne een stuk verkeerd reed richting Maartensdijk was ze waarschijnlijk net op het verkeerde moment op de verkeerde plaats. :'(
onzin.
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef gilligan het volgende:

[..]

In hoger beroep in 2012 teruggebracht naar 11 jaar. 2/3 is dus een jaar of 7.
Fuck die 2/3de jezus man. Wat is dat voor een belachelijke redenering altijd? What tha fuck man, als je je goed gedraagt dan 2/3
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 20:10
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef Wuwwa het volgende:
Een jonge Michael P uit Zeewolde op de scootah, 10 jaar geleden
Wat hebben we hier aan :')
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:11
quote:
15s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Ik verzin het niet.
Verdachte: “meisjes niet verkracht”
EternalNowmaandag 9 oktober 2017 @ 20:11
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef westwoodblvd het volgende:
Hij had waarschijnlijk weekendverlof. Dan was hij ook dit weekend vrij. De politie heeft waarschijnlijk gehoopt dat hij tijdens zijn verlof terug zou gaan naar het lichaam, wellicht om het beter te verbergen. Toen hij dit niet deed, is hij waarschijnlijk opgepakt.
Denk ik ook ja
111210maandag 9 oktober 2017 @ 20:11
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:11
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Verdachte: “meisjes niet verkracht”
Bedankt, Hans.
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:11
quote:
9s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:05 schreef GekkeGerrit- het volgende:

[..]

Al decennia lang een rechts kabinet maar okay
Ja, en alle strafwet herzieningen zijn tot stand gebracht door minister Van Agt destijds... en dat begon onder Barend Biesheuvel (AR).
Meedenkenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:10 schreef MadameMossel het volgende:

[..]

Klopt, ik kom uit de buurt van een instelling daar in de buurt en echt wat voor een gekken ik dagelijks tegenkom...
En welke reactie krijg of kreeg jij als je er iets van zei?
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:06 schreef Meedenken het volgende:
Als je een beetje googled dan zie je veel reacties van vrouwen die in deze omgeving vaker werden lastiggevallen door patiënten uit omliggende klinieken.
Een vriendin van mij woonde ook eerder in deze directe omgeving en gaf ook aan dat het in het donker gewoon niet okay is om daar rond te fietsen, zeker niet als vrouw. (vanwege……)
Iemand op Twitter meldt dat de Ecotunnel een populaire plaats voor hangers uit de klinieken is.
Ik heb zelfs quotes gelezen van ex-patiënten die spreken over “seksuele ervaringen” in het Blookerpark.

Dat kan onze overheid ook niet ontgaan zijn.

De ANWB heeft nooit iets gedaan om de aanbevolen fietsroute iets te wijzigen. Nope…. Blijven aanbevelen! Ook geen indicatie….overdag… Geen coördinatie vanuit gemeenten van ”laten wij dat even iets anders doen gezien de situatie”

Tegelijkertijd worden er in het midden van een bosrijk, drukbewoond gebied zware zedendelinquenten losgelaten op ONBEGELEID PROEFVERLOF.

En dan nog eens een AZC in de buurt plaatsen met een groot risico dat de samenleving eerst hen gaat aanwijzen als er iets gebeurd. (wat ook gebeurde)

Met een beetje verder kijken kom je bij het aantal inbraken in de omgeving.

Dit is een soort van door de overheid (vnl. gemeenten en provincie) zelf in elkaar geflanste molotovcocktail waar men op geen enkele wijze het gevaar van combinatie van ingrediënten tegenover elkaar heeft afgewogen.
Met molotovcocktail doel ik dan ook op een incident, waar de explosie nog niet heeft plaatsgevonden.

Sorry, ik heb al de links en bronnen niet bijgehouden. Het zijn er teveel!
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Verdachte: “meisjes niet verkracht”
Wou in hoger beroep de slachtoffers nog eens laten vertellen wat er al dan niet bij hen naar binnen was gegaan. :r
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
Perrinmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
De gevangenissen zijn wel lekker leeg zo.
ManianManmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef Wuwwa het volgende:
Een jonge Michael P uit Zeewolde op de scootah, 10 jaar geleden
Had die zich toen maar dood gereden
Marsenalmaandag 9 oktober 2017 @ 20:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
Ja, dat zal helpen
Loekie1maandag 9 oktober 2017 @ 20:13
Als ie ook bij die overvallers hoorde, zijn er nog twee.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:13
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:12 schreef ManianMan het volgende:

[..]

Had die zich toen maar dood gereden
Dit kan zomaar elke Michael zijn uit Zeewolde. Leeftijd kan wel kloppen.
Kim-Hollandmaandag 9 oktober 2017 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
Mwah..risico van het vak en bla bla. Die lullen zich er wel weer uit, hoor.
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:13 schreef Loekie1 het volgende:
Als ie ook bij die overvallers hoorde, zijn er nog twee.
Waar gaat dit over?
gilliganmaandag 9 oktober 2017 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
Hij zat wellicht al vast vanaf Koninginnedag 2010, ik neem aan dat direct hebben opgepakt. 16 jaar in eerste instantie. Uiteindelijk 11 jaar in hoger beroep. 2/3e is dus 7 jaar, dus zal net weer voorwaardelijk vrij zijn?
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:14
Ontslag minister van justitie?
Gelijk in België bij ontsnapping Dutroux
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:13 schreef gilligan het volgende:

[..]

Hij zat wellicht al vast vanaf Koninginnedag 2010, ik neem aan dat direct hebben opgepakt. 16 jaar in eerste instantie. Uiteindelijk 11 jaar in hoger beroep. 2/3e is dus 7 jaar, dus zal net weer voorwaardelijk vrij zijn?
Hij zou as. november vrijkomen als de berekening en redenatie van Leandra ergens in dit topic klopt.
bartholmaandag 9 oktober 2017 @ 20:14
Ik hoop eigenlijk voornamelijk dat Anne zo gauw mogelijk gevonden wordt.
NewHorizonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:03 schreef ThePlaneteer het volgende:
Wat kun je wettelijk nog met deze verdachte? Max 20 jaar cel? En levenslang tbs ofzo?
Of überhaupt levenslang gevangenis. TBS is zonde van de tijd en geld, dat blijkt.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Dit is echt niet meer uit te leggen aan de samenleving. Goede zaak dat dit aangepast wordt.
Wereldgozermaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:13 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Dikke BMW voor je.
Mooie occasion van Tonny Keijzers.
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:14 schreef chento het volgende:
Ontslag minister van justitie?
Gelijk in België bij ontsnapping Dutroux
Voor twee weken?

Bovendien was dat een hele andere situatie. Deze gast is niet ontsnapt. Dat hij maar 12 jaar heeft gekregen is de Minister niet te verwijten.
kuilmaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:10 schreef Meedenken het volgende:

[..]

onzin.
Geen onzin in het meest waarschijnlijke scenario, lees het bericht van Hegener nog maar even na.
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

morgen ff Opsporing Verzocht kijken en zelf je mond houden.
Ik denk dat ze haar vandaag nog vinden
Studiotjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:14 schreef chento het volgende:
Ontslag minister van justitie?
Gelijk in België bij ontsnapping Dutroux
Scheelt dat we over een weekje of 2 weer een nieuw kabinet hebben. Ik denk dat de discussie in Den Haag wel gaat losbarsten nu, waar naderhand niks meer mee gedaan wordt.
EternalNowmaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:12 schreef Andromache het volgende:

[..]

Wou in hoger beroep de slachtoffers nog eens laten vertellen wat er al dan niet bij hen naar binnen was gegaan. :r
Gatverdamme dat zou nog best goed kunnen ook, dat ie het daarom deed.
Bayswatermaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:11 schreef 111210 het volgende:
Bizar dat iemand die 12 jaar krijgt voor de verkrachting van 2 jonge meisjes en bij zn veroordeling nog roept dat hij trots is, met 5 jaar gewoon weer rond mag lopen.

Hoop dat diegene die m het verlof gegeven hebben zich de rest van hun leven alle pijn voelen die zij veroorzaakt hebben!
Zal mij niets verbazen dat er geen sprake was van verlof maar dat hij zijn eigen verlof kon opnemen.
Loekie1maandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:13 schreef Jahnoo het volgende:

[..]

Waar gaat dit over?
Zeist - Zondagavond 1 oktober werd op de Kampweg een man beroofd van zijn rugzak en fiets. De recherche is een onderzoek gestart en zoekt getuigen.

Rond 21.00 uur fietste een 29-jarige man uit Zeist over de Kampweg. Dit betreft een fietspad tussen Soesterberg en Zeist die evenwijdig aan de A28 loopt. Het fietspad loopt achter de Mc Donalds naar de Verlengde Slotlaan. Vlak voor de bocht linksaf over de A28 kwamen plotseling twee mannen uit de bosjes. Eén van hen bedreigde het slachtoffer met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp. Even later kwam er ook een derde man bij. De Zeister werd beroofd van zijn (grote) rugzak, een ‘backpack’ van het merk Low alpine met een oranje hoes eromheen. Ook zijn fiets, een grijze mountainbike van het merk Trek, werd meegenomen.
https://www.politie.nl/ni(...)etuigen-gezocht.html
ootjekatootjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:13 schreef gilligan het volgende:

[..]

Hij zat wellicht al vast vanaf Koninginnedag 2010, ik neem aan dat direct hebben opgepakt. 16 jaar in eerste instantie. Uiteindelijk 11 jaar in hoger beroep. 2/3e is dus 7 jaar, dus zal net weer voorwaardelijk vrij zijn?
Nee, die moesten ze toen ook eerst zoeken.
111210maandag 9 oktober 2017 @ 20:15
quote:
14s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:12 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Ja, dat zal helpen
Wellicht dat ze zich wel 2 keer zullen bedenken voordat ze een monster de straat op gooien.

Al helemaal te triest voor woorden als ik de post hierboven lees dat het al jaren raam is met dit soort figuren rond dat ecoduct.
Landgeldmaandag 9 oktober 2017 @ 20:16
Citaat waar ik het mee eens ben

In plaats dat het nieuwe kabinet zich druk maakt om genderneutraal gedram hadden ze beter het TBS-probleem aan kunnen pakken. TBS is een regeling waarbij (zwaar)gestoorden die erstige misdrijven hebben gepleegd, zoals het verkrachten en vermoorden van kinderen, niet de gevangenis in gaan, maar een behandeking ondergaan in een forensisch-psychiatrische inrichting ondergaan, (TBS-instelling) met als doel: De terugkeer van de 'patiënt' in de samenleving.

Een TBS-behandeling kost per patiënt ¤300.000,- per jaar. Gemiddelde behandelingsduur: 10 jaar. Garantie op genezing: NUL.
We spenderen dus in een tijd dat we onze bejaarden, die na WO II ONZE welvaartstaat hebben opgebouwd, in hun eigen drek laten lopen omdat 'er geen geld is' wel grif 3 miljoen aan de 'genezing' van een gestoorde killer.

Maar helaas gaat het ontelbare malen mis. En vermoordt een killer die tijdens zijn proefverlof al van meneer de psychiater en de 'gedragsdeskundigen' even mag buiten spelen in de maatschappij ( of die door de psych 'genezen' is verklaard en vrijgelaten) een volledig onschuldige volwassene of kind. En dat alles omdat meneer de psychiiater een inschattingsfout maakte met dodelijke gevolgen voor derden. En wordt vervolgens niet aangeklaagd voor zijn dodelijke fouten.
Vreemd. Een vrachtwagenchauffeur die tijdens zijn werk een inschattingsfout maakt, met dodelijke gevolgen voor derden, door bijvoorbeeld bij een inhaalmaneuvre een inschattingsfout te maken, mag zich voor die dodelijke inschattingsfout verantwoorden voor de rechter. Een midkleunende psychiater in een TBS-kliniek gaat gewoon fluitend verder.

Er is maar één oplossing in deze. De psych die dodelijke inschattingsfouten maakt bij vrijlating van TBS-gestoorden vervolgen voor zijn fouten.
Ja, maar dan wil er geen psychiater meer in een TBS-kliniek werken. Prima, kunnen we die sluiten. Scheelt honderden miljoenen per jaar en het kost ondanks dat toch onschuldige doden.
Dus we sluiten levensgevaarlijke zedendelinquenten gewoon levenslang op. Nooit meer vrij rondlopen in de maatschappij. Er mogen levens van onschuldige burgers opgeofferd worden voor het zogenaamse 'recht' van gestoorde moordenaars en verkrachters om in de maatschappij vrij rond te lopen.
Ja, maar levenslang opsluiten kost ook veel geld. Ja, ¤60.000 per jaar. Dan kun je iemand voor 3 miljoen 50 jaar vastzetten. Maarxwel met de garantie dat er onschuldige burgers, vaak jonge kinderen, vermoord of verkracht worden door een gestoorde diecdit al vaker gedaan heeft en meneer of mevrouw de psych er even naast zat met de diagnose.

De beste en goedkoopste oplossing met tevens de absoluut 200% waterdichte garantie dat de dader NOOIT zal recidiveren is natuurlijk de man of vrouw in kwestie een dodelijke injectie geven. Op humane wijze het leven beëindigen van deze beesten.

Wie niet voor deze oplossing wenst te kiezen, moet beseffen dat aan zijn of haar handen dan het bloed kleeft van vele onschuldige mannen vrouwen en kinderen die een gruwelijje dood hebben gevonden in de handen van een gestoorde kuller die dit al vaker geflikt heeft. Aan u de keuze.
Turbocharger | 09-10-17 | 18:10 Geenstijl comment
Jojoortjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:16
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Ik denk dat ze haar vandaag nog vinden
Misschien is ze al gevonden.
Madivimaandag 9 oktober 2017 @ 20:16
Ik probeer me voor te stellen hoe haar ouders en vriend nu ook op internet al deze berichten zien. Eerst hopen dat ze ongedeerd is, dan denk je nog aan een onfortuinlijk ongeval... En nu lees je over zo'n brute verkrachter. Het idee dat een geliefde zoveel angst en pijn zal hebben gehad, ik ben er gewoon naar van.

Ik hoop ook dat idd de overheid eens héél goed gaat reflecteren wat hier allemaal mis gegaan is (en nog steeds vaak mis gaat met delinquenten).
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:16
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef NewHorizon het volgende:

[..]

Of überhaupt levenslang gevangenis. TBS is zonde van de tijd en geld, dat blijkt.
Kan dat hier?

Ik zie deze freak nog wel voor zn 50e vrij komen.
Fluffypinkcupcakemaandag 9 oktober 2017 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef Wuwwa het volgende:
Een jonge Michael P uit Zeewolde op de scootah, 10 jaar geleden
Ziet er niet uit als een 17-jarige.
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:17
11 jaar voor twee zware verkrachtingen met bedreiging wapen...en na 6 jaar vrijkomen...jezus man.
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Madivi het volgende:
Ik probeer me voor te stellen hoe haar ouders en vriend nu ook op internet al deze berichten zien. Eerst hopen dat ze ongedeerd is, dan denk je nog aan een onfortuinlijk ongeval... En nu lees je over zo'n brute verkrachter. Het idee dat een geliefde zoveel angst en pijn zal hebben gehad, ik ben er gewoon naar van.

Ik hoop ook dat idd de overheid eens héél goed gaat reflecteren wat hier allemaal mis gegaan is (en nog steeds vaak mis gaat met delinquenten).
Ik neem aan dat de politie ouders en vriend wel op de hoogte hebben gesteld op de constateringen die ertoe geleidt hebben die 27 jarige knul als verdachte te zien. Dat was al vrij kort na haar vermissing, dus ze zijn al lang op het ergste voorbereid denk ik.
MadameMosselmaandag 9 oktober 2017 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:12 schreef Meedenken het volgende:

[..]

En welke reactie krijg of kreeg jij als je er iets van zei?
Tegen die mensen uit die instelling zeg ik helemaal niks. Gewoon doen alsof je het niet door hebt en doorlopen.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Gatverdamme dat zou nog best goed kunnen ook, dat ie het daarom deed.
Om er op te geilen?
Advocaat: 'Ik twijfel of verkrachting echt bewezen is, misschien is hoger beroep...'
Michael P.: 'Jaaaa, vertellen, laat ze nog eens lekker vertellen hoe het ging!'

:r
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Madivi het volgende:
Ik probeer me voor te stellen hoe haar ouders en vriend nu ook op internet al deze berichten zien. Eerst hopen dat ze ongedeerd is, dan denk je nog aan een onfortuinlijk ongeval... En nu lees je over zo'n brute verkrachter. Het idee dat een geliefde zoveel angst en pijn zal hebben gehad, ik ben er gewoon naar van.

Ik hoop ook dat idd de overheid eens héél goed gaat reflecteren wat hier allemaal mis gegaan is (en nog steeds vaak mis gaat met delinquenten).
Die zullen nu wel op de hoogte gehouden worden door de politie denk ik?
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Madivi het volgende:
Ik probeer me voor te stellen hoe haar ouders en vriend nu ook op internet al deze berichten zien. Eerst hopen dat ze ongedeerd is, dan denk je nog aan een onfortuinlijk ongeval... En nu lees je over zo'n brute verkrachter. Het idee dat een geliefde zoveel angst en pijn zal hebben gehad, ik ben er gewoon naar van.

Ik hoop ook dat idd de overheid eens héél goed gaat reflecteren wat hier allemaal mis gegaan is (en nog steeds vaak mis gaat met delinquenten).
Sowieso moeten dit soort mensen geen proefverlof meer krijgen, dan maar generaliseren. Daarnaast straffen volledig uitzitten, geen verlof meer na 2/3.
b_engeltjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:18
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

morgen ff Opsporing Verzocht kijken en zelf je mond houden.
vanavond in pauw waarschijnlijk al meer
111210maandag 9 oktober 2017 @ 20:18
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:15 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Ik denk dat ze haar vandaag nog vinden
Zoeken is voor het donker gestopt. Tenzij hij aan de politie verteld waar ze ligt. Was er vanmiddag bij. Indrukwekkend om al die militairen, politie en vrijwilligers te zien tijdens de zoektocht
NewHorizonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Kan dat hier?

Ik zie deze freak nog wel voor zn 50e vrij komen.
Jahoor, oa voor moord kan levenslang gegeven worden.
KingRolandmaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Klaasbaas?
;(
Frutselmaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
Klaas is ff weg
Messinamaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef chento het volgende:

[..]

Die zullen nu wel op de hoogte gehouden worden door de politie denk ik?
Familierechercheur. Die mensen hoeven dit echt niet allemaal op het nieuws te vernemen.
KingRolandmaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef Frutsel het volgende:
Klaas is ff weg
thanks voor de opheldering :)

we kunnen verder boys

iemand nog een update
Ajacied422maandag 9 oktober 2017 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef Frutsel het volgende:
Klaas is ff weg
Moge God waken over zijn ziel.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:19
Ook erg voor de slachtoffers van destijds, dit zal veel oprakelen.
Jojoortjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef Frutsel het volgende:
Klaas is ff weg
Mis hem.
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 20:20
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef Frutsel het volgende:
Klaas is ff weg
Nu hij weg is, volgt hij het topic ook niet. Wat een act ook.
ootjekatootjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:20
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:19 schreef NewHorizon het volgende:

[..]

Jahoor, oa voor moord kan levenslang gegeven worden.
in combi met zijn giftige verleden wel ja.

D'r heeft er toch ook eentje levenslang zonder ooit een moord gepleegd te hebben?

Ff kijken wie dat was.
1312-FRFCmaandag 9 oktober 2017 @ 20:20
Zo'n gek gewoon levenslang geven man, wat een kneus.
Zeus2017maandag 9 oktober 2017 @ 20:20
'We got him', zou vervangen moeten worden door 'We got him again'. Een terugkerend verschijnsel sinds vele decennia.
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
Ze lezen mee :o
vipergtsmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
Leuk voor die 2 eerdere slachtoffers ook hun dader is nog niet eens officieel vrij en vervalt waarschijnlijk alweer in dezelfde gewoontes.
PowerLoungenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef b_engeltje het volgende:

[..]

vanavond in pauw waarschijnlijk al meer
Pauw zal Trump wel de schuld geven
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
Mja dit gaat de TBS discussie wel meer dan ooit op scherp zetten.
Buitendammaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Landgeld het volgende:
Citaat waar ik het mee eens ben

In plaats dat het nieuwe kabinet zich druk maakt om genderneutraal gedram hadden ze beter het TBS-probleem aan kunnen pakken. TBS is een regeling waarbij (zwaar)gestoorden die erstige misdrijven hebben gepleegd, zoals het verkrachten en vermoorden van kinderen, niet de gevangenis in gaan, maar een behandeking ondergaan in een forensisch-psychiatrische inrichting ondergaan, (TBS-instelling) met als doel: De terugkeer van de 'patiënt' in de samenleving.

Een TBS-behandeling kost per patiënt ¤300.000,- per jaar. Gemiddelde behandelingsduur: 10 jaar. Garantie op genezing: NUL.
We spenderen dus in een tijd dat we onze bejaarden, die na WO II ONZE welvaartstaat hebben opgebouwd, in hun eigen drek laten lopen omdat 'er geen geld is' wel grif 3 miljoen aan de 'genezing' van een gestoorde killer.

Maar helaas gaat het ontelbare malen mis. En vermoordt een killer die tijdens zijn proefverlof al van meneer de psychiater en de 'gedragsdeskundigen' even mag buiten spelen in de maatschappij ( of die door de psych 'genezen' is verklaard en vrijgelaten) een volledig onschuldige volwassene of kind. En dat alles omdat meneer de psychiiater een inschattingsfout maakte met dodelijke gevolgen voor derden. En wordt vervolgens niet aangeklaagd voor zijn dodelijke fouten.
Vreemd. Een vrachtwagenchauffeur die tijdens zijn werk een inschattingsfout maakt, met dodelijke gevolgen voor derden, door bijvoorbeeld bij een inhaalmaneuvre een inschattingsfout te maken, mag zich voor die dodelijke inschattingsfout verantwoorden voor de rechter. Een midkleunende psychiater in een TBS-kliniek gaat gewoon fluitend verder.

Er is maar één oplossing in deze. De psych die dodelijke inschattingsfouten maakt bij vrijlating van TBS-gestoorden vervolgen voor zijn fouten.
Ja, maar dan wil er geen psychiater meer in een TBS-kliniek werken. Prima, kunnen we die sluiten. Scheelt honderden miljoenen per jaar en het kost ondanks dat toch onschuldige doden.
Dus we sluiten levensgevaarlijke zedendelinquenten gewoon levenslang op. Nooit meer vrij rondlopen in de maatschappij. Er mogen levens van onschuldige burgers opgeofferd worden voor het zogenaamse 'recht' van gestoorde moordenaars en verkrachters om in de maatschappij vrij rond te lopen.
Ja, maar levenslang opsluiten kost ook veel geld. Ja, ¤60.000 per jaar. Dan kun je iemand voor 3 miljoen 50 jaar vastzetten. Maarxwel met de garantie dat er onschuldige burgers, vaak jonge kinderen, vermoord of verkracht worden door een gestoorde diecdit al vaker gedaan heeft en meneer of mevrouw de psych er even naast zat met de diagnose.

De beste en goedkoopste oplossing met tevens de absoluut 200% waterdichte garantie dat de dader NOOIT zal recidiveren is natuurlijk de man of vrouw in kwestie een dodelijke injectie geven. Op humane wijze het leven beëindigen van deze beesten.

Wie niet voor deze oplossing wenst te kiezen, moet beseffen dat aan zijn of haar handen dan het bloed kleeft van vele onschuldige mannen vrouwen en kinderen die een gruwelijje dood hebben gevonden in de handen van een gestoorde kuller die dit al vaker geflikt heeft. Aan u de keuze.
Turbocharger | 09-10-17 | 18:10 Geenstijl comment
Ah, we gaan weer over op het spuitje.

Op het moment dat de onderbuik de overhand krijgt.
Meedenkenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
Hier mag je in elk geval lezen waar de verdachte indertijd meende "trots op te zijn"

https://www.recht.nl/rech(...)NL:RBARN:2011:BQ8628
Zoek de paralellen met huidige zaak.
ChronoVisormaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Madivi het volgende:
Ik probeer me voor te stellen hoe haar ouders en vriend nu ook op internet al deze berichten zien. Eerst hopen dat ze ongedeerd is, dan denk je nog aan een onfortuinlijk ongeval... En nu lees je over zo'n brute verkrachter. Het idee dat een geliefde zoveel angst en pijn zal hebben gehad, ik ben er gewoon naar van.
Ik vraag me af wat ik in zo'n situatie zou doen. Stel dat het mijn dochter of vriendin is, zou ik dan alle berichten op internet en op bv FOK! lezen? Ik zou krankzinnig worden denk ik. :{
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:20 schreef 1312-FRFC het volgende:
Zo'n gek gewoon levenslang geven man, wat een kneus.
Dit wordt toch een gevalletje longstay-tbs, of levenslange 'gewone' straf idd.
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef Gregor1994 het volgende:

[..]

Sowieso moeten dit soort mensen geen proefverlof meer krijgen, dan maar generaliseren. Daarnaast straffen volledig uitzitten, geen verlof meer na 2/3.
Gaat toch nooit gebeuren. Kritische opmerkingen worden altijd weer afgedaan met 'het ligt aan x y of z of met 999 personen gaat het wel goed (wie controleert dat btw..). Het beste kun je je als nabestaande - hoe moeilijk dan ook - inhouden en op een slimme wijze na verloop van tijd die gast zijn verdiende loon maar geven.
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
9s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Pauw zal Trump wel de schuld geven
TrumpGod had wel een muur om die instelling gezet.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
10s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Hij wist te veel? :'(
Laten we hopen op een ban.
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:08 schreef kuil het volgende:
[ afbeelding ]

Mede doordat Anne een stuk verkeerd reed richting Maartensdijk was ze waarschijnlijk net op het verkeerde moment op de verkeerde plaats. :'(
Wat een nonsens weer...
Waterdrinkermaandag 9 oktober 2017 @ 20:21
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:16 schreef Landgeld het volgende:
Citaat waar ik het mee eens ben

In plaats dat het nieuwe kabinet zich druk maakt om genderneutraal gedram hadden ze beter het TBS-probleem aan kunnen pakken. TBS is een regeling waarbij (zwaar)gestoorden die erstige misdrijven hebben gepleegd, zoals het verkrachten en vermoorden van kinderen, niet de gevangenis in gaan, maar een behandeking ondergaan in een forensisch-psychiatrische inrichting ondergaan, (TBS-instelling) met als doel: De terugkeer van de 'patiënt' in de samenleving.

Een TBS-behandeling kost per patiënt ¤300.000,- per jaar. Gemiddelde behandelingsduur: 10 jaar. Garantie op genezing: NUL.
We spenderen dus in een tijd dat we onze bejaarden, die na WO II ONZE welvaartstaat hebben opgebouwd, in hun eigen drek laten lopen omdat 'er geen geld is' wel grif 3 miljoen aan de 'genezing' van een gestoorde killer.

Maar helaas gaat het ontelbare malen mis. En vermoordt een killer die tijdens zijn proefverlof al van meneer de psychiater en de 'gedragsdeskundigen' even mag buiten spelen in de maatschappij ( of die door de psych 'genezen' is verklaard en vrijgelaten) een volledig onschuldige volwassene of kind. En dat alles omdat meneer de psychiiater een inschattingsfout maakte met dodelijke gevolgen voor derden. En wordt vervolgens niet aangeklaagd voor zijn dodelijke fouten.
Vreemd. Een vrachtwagenchauffeur die tijdens zijn werk een inschattingsfout maakt, met dodelijke gevolgen voor derden, door bijvoorbeeld bij een inhaalmaneuvre een inschattingsfout te maken, mag zich voor die dodelijke inschattingsfout verantwoorden voor de rechter. Een midkleunende psychiater in een TBS-kliniek gaat gewoon fluitend verder.

Er is maar één oplossing in deze. De psych die dodelijke inschattingsfouten maakt bij vrijlating van TBS-gestoorden vervolgen voor zijn fouten.
Ja, maar dan wil er geen psychiater meer in een TBS-kliniek werken. Prima, kunnen we die sluiten. Scheelt honderden miljoenen per jaar en het kost ondanks dat toch onschuldige doden.
Dus we sluiten levensgevaarlijke zedendelinquenten gewoon levenslang op. Nooit meer vrij rondlopen in de maatschappij. Er mogen levens van onschuldige burgers opgeofferd worden voor het zogenaamse 'recht' van gestoorde moordenaars en verkrachters om in de maatschappij vrij rond te lopen.
Ja, maar levenslang opsluiten kost ook veel geld. Ja, ¤60.000 per jaar. Dan kun je iemand voor 3 miljoen 50 jaar vastzetten. Maarxwel met de garantie dat er onschuldige burgers, vaak jonge kinderen, vermoord of verkracht worden door een gestoorde diecdit al vaker gedaan heeft en meneer of mevrouw de psych er even naast zat met de diagnose.

De beste en goedkoopste oplossing met tevens de absoluut 200% waterdichte garantie dat de dader NOOIT zal recidiveren is natuurlijk de man of vrouw in kwestie een dodelijke injectie geven. Op humane wijze het leven beëindigen van deze beesten.

Wie niet voor deze oplossing wenst te kiezen, moet beseffen dat aan zijn of haar handen dan het bloed kleeft van vele onschuldige mannen vrouwen en kinderen die een gruwelijje dood hebben gevonden in de handen van een gestoorde kuller die dit al vaker geflikt heeft. Aan u de keuze.
Turbocharger | 09-10-17 | 18:10 Geenstijl comment
Wat een dom, populistisch onderbuikstukje. Er zijn teveel rechterlijke dwalingen om de doodstraf humaan te kunnen noemen.
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef vipergts het volgende:
Leuk voor die 2 eerdere slachtoffers ook hun dader is nog niet eens officieel vrij en vervalt waarschijnlijk alweer in dezelfde gewoontes.
Ja die zijn nu ong dezelfde leeftijd als Anne.
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
Dader komt uit Zeewolde
Buitendammaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Andromache het volgende:

[..]

Dit wordt toch een gevalletje longstay-tbs, of levenslange 'gewone' straf idd.
Gelukkig wel.
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef ChronoVisor het volgende:

[..]

Ik vraag me af wat ik in zo'n situatie zou doen. Stel dat het mijn dochter of vriendin is, zou ik dan alle berichten op internet en op bv FOK! lezen? Ik zou krankzinnig worden denk ik. :{
Ik denk ik ook :{
Messinamaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Andromache het volgende:

[..]

Dit wordt toch een gevalletje longstay-tbs, of levenslange 'gewone' straf idd.
Op verkrachting staat maximaal 12 jaar.
Jojoortjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Laten we hopen op een ban.
Je bent een walgelijk, jaloers mannetje.
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
_O-
b_engeltjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:22
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef 111210 het volgende:

[..]

Zoeken is voor het donker gestopt. Tenzij hij aan de politie verteld waar ze ligt. Was er vanmiddag bij. Indrukwekkend om al die militairen, politie en vrijwilligers te zien tijdens de zoektocht
Nee net zijn er weer agenten enz terug geroepen
PowerLoungenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Zipportal het volgende:

[..]

TrumpGod had wel een muur om die instelling gezet.
Lekker die bakstenen verkrachten
Waterdrinkermaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef Andromache het volgende:

[..]

Om er op te geilen?
Advocaat: 'Ik twijfel of verkrachting echt bewezen is, misschien is hoger beroep...'
Michael P.: 'Jaaaa, vertellen, laat ze nog eens lekker vertellen hoe het ging!'

:r
Zit je nu echt zelf denkbeeldige gesprekken te verzinnen en daar dan van te walgen? :')
ondeugendmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
Op jacht naar DNA van Anne
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef ChronoVisor het volgende:

[..]

Ik vraag me af wat ik in zo'n situatie zou doen. Stel dat het mijn dochter of vriendin is, zou ik dan alle berichten op internet en op bv FOK! lezen? Ik zou krankzinnig worden denk ik. :{
Ik wil geen eens denken waar die vriend nu doorheen gaat man. Godverdomme.
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef chento het volgende:
Dader komt uit Zeewolde
Verdachte.
1312-FRFCmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
Arrestantenbusje is er nu bijgekomen. Ik zou echt niet weten waarvoor. Zouden er dan toch meerdere daders in het spel zitten?
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef chento het volgende:
Dader komt uit Zeewolde
Flevoland, bom erop.
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
Ah, zie dat het internet de naam achterhaald heeft van de verdachte. Meestal vind ik dat niet kunnen in verband met de privacy van een verdachte en natuurlijk het feit dat hij mogelijk onschuldig is, maar in dit geval kan ik er niet rouwig om zijn :{
rooie9maandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef ChronoVisor het volgende:

[..]

Ik vraag me af wat ik in zo'n situatie zou doen. Stel dat het mijn dochter of vriendin is, zou ik dan alle berichten op internet en op bv FOK! lezen? Ik zou krankzinnig worden denk ik. :{
Ik hoop voor betrokkenen dat zij niet al dit soort berichten lezen, en al helemaal niet op Facebook. Wat een beerput op die pagina van haar vriend, echt te triest voor woorden. :r
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Je bent een walgelijk, jaloers mannetje.
Spuit 11 :W

Leg eens uit, waar baseer je dat op?

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2017 20:24:02 ]
HaverMoutKoekjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef chento het volgende:
Dader komt uit Zeewolde
lees anders even een paar topics terug
Ajacied422maandag 9 oktober 2017 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Flevoland, bom erop.
Vroeger lag het nog in de zee :T.
westwoodblvdmaandag 9 oktober 2017 @ 20:24
quote:
2s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Waterdrinker het volgende:

[..]

Wat een dom, populistisch onderbuikstukje. Er zijn teveel rechterlijke dwalingen om de doodstraf humaan te kunnen noemen.
Dat laatste stukje ook :') als je tegen de doodstraf bent, kleeft er bloed aan je handen. Henk en Ingrid logica.
hmmmzmaandag 9 oktober 2017 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Maraca het volgende:
Ah, zie dat het internet de naam achterhaald heeft van de verdachte. Meestal vind ik dat niet kunnen in verband met de privacy van een verdachte en natuurlijk het feit dat hij mogelijk onschuldig is, maar in dit geval kan ik er niet rouwig om zijn :{
:')
Littlerabbitmaandag 9 oktober 2017 @ 20:24
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Je bent een walgelijk, jaloers mannetje.
Pffft dit verlies zet alles wel ineens in perspectief :{
Jojoortjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:24
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Spuit 11 :W

Leg eens uit, waar baseer je dat op?

Wil je on topic blijven?
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef 1312-FRFC het volgende:
Arrestantenbusje is er nu bijgekomen. Ik zou echt niet weten waarvoor. Zouden er dan toch meerdere daders in het spel zitten?
Misschien zijn de vrienden van die knul er ook wel bij betrokken. Het zou mij niet verbazen.
Zipportalmaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vroeger lag het nog in de zee :T.
Straks is het gewoon een mythe.
Littlerabbitmaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Maraca het volgende:
Ah, zie dat het internet de naam achterhaald heeft van de verdachte. Meestal vind ik dat niet kunnen in verband met de privacy van een verdachte en natuurlijk het feit dat hij mogelijk onschuldig is, maar in dit geval kan ik er niet rouwig om zijn :{
Je had jezelf heel deze post dan kunnen besparen omdat je er kennelijk dus niks omgeeft
ThePlaneteermaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef rooie9 het volgende:

[..]

Ik hoop voor betrokkenen dat zij niet al dit soort berichten lezen, en al helemaal niet op Facebook. Wat een beerput op die pagina van haar vriend, echt te triest voor woorden. :r
Ja bizar. Je zou er bijna boetes voor willen uitdelen.

Hopelijk schamen die mensen zich ook de ogen uit de kop.
chentomaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
https://www.facebook.com/tpooknl/videos/527868777562027/
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef Littlerabbit het volgende:

[..]

Je had jezelf heel deze post dan kunnen besparen omdat je er kennelijk dus niks omgeeft
Dat was niet helemaal mijn punt, maar goed :P
Waterdrinkermaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Maraca het volgende:
Ah, zie dat het internet de naam achterhaald heeft van de verdachte. Meestal vind ik dat niet kunnen in verband met de privacy van een verdachte en natuurlijk het feit dat hij mogelijk onschuldig is, maar in dit geval kan ik er niet rouwig om zijn :{
Oja, want omdat iemand al eerder iemand verkracht heeft moet hij dit ook wel gedaan hebben en mag zijn naam in dat verband dus prima genoemd worden.

Ook al lijkt er een naamgenoot op Facebook te zijn die er totaal niets mee te maken heeft.
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef 1312-FRFC het volgende:
Arrestantenbusje is er nu bijgekomen. Ik zou echt niet weten waarvoor. Zouden er dan toch meerdere daders in het spel zitten?
Moet haast wel (die groene Volvo).
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
Is dit de VBL SC?
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:24 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Wil je on topic blijven?
Zeg jij. Pot en ketel.
Maar inderdaad. De roeptoeter kon je even niet onderdrukken _O-

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2017 20:26:29 ]
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:21 schreef Andromache het volgende:

[..]

Dit wordt toch een gevalletje longstay-tbs, of levenslange 'gewone' straf idd.
Dat zou me niets verbazen idd.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:25
quote:
13s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef Waterdrinker het volgende:

[..]

Zit je nu echt zelf denkbeeldige gesprekken te verzinnen en daar dan van te walgen? :')
Ja sorry hoor maar ik probeer me voor te stellen wat voor een beest zo'n vent is.
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
7s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef Waterdrinker het volgende:

[..]

Oja, want omdat iemand al eerder iemand verkracht heeft moet hij dit ook wel gedaan hebben en mag zijn naam in dat verband dus prima genoemd worden.

Ook al lijkt er een naamgenoot op Facebook te zijn die er totaal niets mee te maken heeft.
Zeg ik helemaal niet :*
Littlerabbitmaandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef Maraca het volgende:

[..]

Dat was niet helemaal mijn punt, maar goed :P
Niks goed. Deze man heeft nog niks gedaan tot bewezen. Dit zijn enkel speculaties
Wespensteekmaandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:18 schreef Gregor1994 het volgende:

[..]

Sowieso moeten dit soort mensen geen proefverlof meer krijgen, dan maar generaliseren. Daarnaast straffen volledig uitzitten, geen verlof meer na 2/3.
Alsof die paar jaar extra deze zaken kunnen voorkomen. De enige oplossing is vooraf een inschatting maken op basis van psychologische/psychiatrische inschattingen over hoe veilig het is om iemand vrij te laten. Dan moet je wel accepteren dat het soms fout zal blijven gaan en het veel geld kost.
111210maandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:22 schreef b_engeltje het volgende:

[..]

Nee net zijn er weer agenten enz terug geroepen
Wellicht dat hij gepraat heeft. Laten we hopen dat het dan allemaal snel duidelijk gaat worden.
Andromachemaandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:23 schreef 1312-FRFC het volgende:
Arrestantenbusje is er nu bijgekomen. Ik zou echt niet weten waarvoor. Zouden er dan toch meerdere daders in het spel zitten?
Omdat Michael P..daarin zit en moet aanwijzen waar ze ligt?

Mèn wat erg.
Waterdrinkermaandag 9 oktober 2017 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:26 schreef Maraca het volgende:

[..]

Zeg ik helemaal niet :*
Je insinueert het wel. Meestal vind je het niet kunnen maar nu is het prima?
DrDentzmaandag 9 oktober 2017 @ 20:27
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:26 schreef Bamibonbon het volgende:

[..]

Hoe kom jij aan deze info?
Het tegendeel is nog niet bewezen
rooie9maandag 9 oktober 2017 @ 20:27
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Ja bizar. Je zou er bijna boetes voor willen uitdelen.

Hopelijk schamen die mensen zich ook de ogen uit de kop.
Echt hè. Vooral de mensen die schaamteloos gedetailleerd beschreven hoe ze zou zijn vermoord enz. Man man man...
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:27
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat zou me niets verbazen idd.
Als hij weer weigert onderzocht te worden, dan kan hem weer geen TBS opgelegd worden, kijkt me. Kan een rechter alleen doen op basis van een rapport door een forensisch psychiatrisch instituut. Volgens mij althans.
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:27
Hij krijgt denk ik weer 16 jaar en mag na 10 jaar weer rustig proberen terug te keren in de maatschappij :')
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:27
Ik zeg al niks meer :D mijn post kwam dus verkeerd over, excuses als hij onduidelijk of op verschillende manieren te interpreteren was :*
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:28 schreef Bamibonbon het volgende:

[..]

Ga je schamen
Blisteringmaandag 9 oktober 2017 @ 20:28
DLt0xIHWkAIH9kP.jpg
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:26 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Alsof die paar jaar extra deze zaken kunnen voorkomen. De enige oplossing is vooraf een inschatting maken op basis van psychologische/psychiatrische inschattingen over hoe veilig het is om iemand vrij te laten. Dan moet je wel accepteren dat het soms fout zal blijven gaan en het veel geld kost.
Voor deze familie specifiek wel, voor hen maakt het onwijs veel uit zelfs
Joppiezmaandag 9 oktober 2017 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:25 schreef DrDentz het volgende:
Anne leeft!
Heb je het al de ouders laten weten?
Wolf2017maandag 9 oktober 2017 @ 20:28
Hoop dat ze hiermee meer zaken kunnen oplossen.. zoals eerdere overvallen in afgelopen maanden in de buurt. En ook al vrees ik het ergste hopelijk heeft de verdachte Anne ergens heen gebracht om langer te kunnen misbruiken. Denk aan de camping wat ik al in het begin melden of een lege bunker.
SeLangmaandag 9 oktober 2017 @ 20:28
quote:
9s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:12 schreef Perrin het volgende:

[..]

De gevangenissen zijn wel lekker leeg zo.
Er zijn betere manieren om dat te bereiken

dc4056529f89adf590b261abd6646c98.jpg

Hoe kan iemand die een dubbele verkrachting pleegt nou 7 jaar krijgen? Zelfs "ontwikkelingslanden" als Iran zijn ze wat dat betreft al een stuk verder ontwikkeld. Daar was een paar jaar geleden een Nederlandse fietstoeriste verkracht door twee mannen. Die zijn gewoon opgehangen, zoals het hoort.
Maracamaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
-O-
Patroonmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:27 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Als hij weer weigert onderzocht te worden, dan kan hem weer geen TBS opgelegd worden, kijkt me. Kan een rechter alleen doen op basis van een rapport door een forensisch psychiatrisch instituut. Volgens mij althans.
maar dan kan de rechter wel levenslang opleggen ivm het zwaarder wegende belang van het gevaar voor de maatschappij.
RobjeGeusmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
Is het Twitter account van de verdachte al uit de lucht?
Poepz0rmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:28 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Als je dit verzint eis ik onmiddelijk een ban van dit forum.
Leandramaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:27 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Als hij weer weigert onderzocht te worden, dan kan hem weer geen TBS opgelegd worden, kijkt me. Kan een rechter alleen doen op basis van een rapport door een forensisch psychiatrisch instituut. Volgens mij althans.
Jawel hoor, gedwongen TBS is ook een optie.
AFCNielsmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:27 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Als hij weer weigert onderzocht te worden, dan kan hem weer geen TBS opgelegd worden, kijkt me. Kan een rechter alleen doen op basis van een rapport door een forensisch psychiatrisch instituut. Volgens mij althans.
Onzin, je kunt ook TBS opgelegd krijgen zonder dat je aan een onderzoek meewerkt.
Studiotjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
22289830_1538698802833602_7161945165001478726_o.jpg?oh=1893c5e8cb97a17b05d632a4fc89c25a&oe=5A3FD4E9

Blijkbaar iets forensisch.
BeriBerimaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
Volgens mij is dat een foto van het ANP
Jahnoomaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
Worden lijken daarin vervoerd normaal gesproken?
#ANONIEMmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef RobjeGeus het volgende:
Is het Twitter account van de verdachte al uit de lucht?
Was het ooit in de lucht?
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:27 schreef Patroon het volgende:
Hij krijgt denk ik weer 16 jaar en mag na 10 jaar weer rustig proberen terug te keren in de maatschappij :')
Ja, nou ja, dat zal wel hoger uitvallen wrs. Maar toch tijdelijke straf, denk ik. Als hij zich weer weigert te laten onderzoeken.
Meedenkenmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
Wat erg, .......die "mensen" die menen dat ze echt grappig zijn in dit topic.
RobjeGeusmaandag 9 oktober 2017 @ 20:29
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Was het ooit in de lucht?
Ik dacht dat ik het hier voorbij heb zien komen
Straatcommando.maandag 9 oktober 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef Leandra het volgende:

[..]

Jawel hoor, gedwongen TBS is ook een optie.
En is iets wat in dit geval ook zal gebeuren. Mosterd na de maaltijd though
Buitendammaandag 9 oktober 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:28 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Als je dit verzint eis ik onmiddelijk een ban van dit forum.
nou als jij het eist is het serieus!
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef Leandra het volgende:

[..]

Jawel hoor, gedwongen TBS is ook een optie.
Is dat zo?
Waterdrinkermaandag 9 oktober 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef Jahnoo het volgende:

[..]

Worden lijken daarin vervoerd normaal gesproken?
Dan komt gewoon de lijkwagen toch?
Gregor1994maandag 9 oktober 2017 @ 20:30
Enige half positieve is dat deze achterlijke weggaat uit maatschappij, jezus man. Ziekeling, hij zou het nooit zeggen dat hij haar liet verdwijnen. En ja, het is een verdachte. Maar laat het nou net zo'n gestoorde manniak zijn...met zo'n verleden
hmmmzmaandag 9 oktober 2017 @ 20:30
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:28 schreef EternalNow het volgende:

[..]

Als je dit verzint eis ik onmiddelijk een ban van dit forum.
Worden al die users die (verkapte) doodverwensingen spuien dan ook meteen geband?
ondeugendmaandag 9 oktober 2017 @ 20:30
Is een container
Studiotjemaandag 9 oktober 2017 @ 20:31
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:29 schreef Jahnoo het volgende:

[..]

Worden lijken daarin vervoerd normaal gesproken?
Dat is meestal, bij dit soort zaken, in een zwart geblindeerd busje (lijkwagen)
Buitendammaandag 9 oktober 2017 @ 20:31
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:28 schreef SeLang het volgende:

[..]

Er zijn betere manieren om dat te bereiken

[ afbeelding ]

Hoe kan iemand die een dubbele verkrachting pleegt nou 7 jaar krijgen? Zelfs "ontwikkelingslanden" als Iran zijn ze wat dat betreft al een stuk verder ontwikkeld. Daar was een paar jaar geleden een Nederlandse fietstoeriste verkracht door twee mannen. Die zijn gewoon opgehangen, zoals het hoort.
Zoals het hoorde in de Middeleeuwen.
Wolf2017maandag 9 oktober 2017 @ 20:31
Nee dat is een mobiel forensich lab/onderzoeks ruimte.
Ryan3maandag 9 oktober 2017 @ 20:31
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:30 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

En is iets wat in dit geval ook zal gebeuren. Mosterd na de maaltijd though
Hadden ze de eerste keer ook gewoon kunnen laten doen, lijkt me.
ondeugendmaandag 9 oktober 2017 @ 20:31
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 20:31 schreef Wolf2017 het volgende:
Nee dat is een mobiel forensich lab/onderzoeks ruimte.
Precies