Geen idee. Z'n dochter denk ik. Of zo.quote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:03 schreef opgebaarde het volgende:
Wtf doet die blonde chick op de foto!?
Hennis, die was daar om medailles uit te reiken. En om een saluut te combineren met een haarstylemomentje.quote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:03 schreef opgebaarde het volgende:
Wtf doet die blonde chick op de foto!?
Hennisquote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:14 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Hennis, die was daar om medailles uit te reiken. En om een saluut te combineren met een haarstylemomentje.
quote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:34 schreef Nibb-it het volgende:
Zo ver ik weet gaat de ceremonie niet door. Ben benieuwd of ze op tijd een plaatsvervangende minister hebben voor de overdracht.
Heilighennis.quote:
Nu zou dat niet meer kunnen, maar toen kon dat gewoon. Dat Hennis je een medaille uit kwam reiken.quote:
Slim, efficiënt, dat wordt een grotequote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:14 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Hennis, die was daar om medailles uit te reiken. En om een saluut te combineren met een haarstylemomentje.
Had me er op verheugd. Die poppekast. Heerlijk. Heb het zelf ook gehad. Heel de zooi lekker verkloten.quote:
Hennis de Pennis.quote:Op dinsdag 3 oktober 2017 23:42 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Slim, efficiënt, dat wordt een grote
Twee weken terug was hier nog zo'n poppekast. Met Hennis-Plastuit er nog bij.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 00:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Had me er op verheugd. Die poppekast. Heerlijk. Heb het zelf ook gehad. Heel de zooi lekker verkloten.
We zouden bijna afzwaaien en hadden overal schijt aan stonden te dansen ipv salueren. Werden nog de verkeerden gestraft ook.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 00:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Twee weken terug was hier nog zo'n poppekast. Met Hennis-Plastuit er nog bij.
https://www.defensie.nl/a(...)we-commandant-marine
Het begon zelfs te regenen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |