Dat liegen valt toch wel mee? Ik deel de kritiek dat ie dingen soms erg insinuerend neer kan zetten, maar hij wordt zo gruwelijk strak in de gaten gehouden dat ie zich echt ronduit liegen niet kan permiteren. Het ergste dat ie kan doen (en doet!) is manipuleren. Maar wellicht is dat een definitie-kwestie. De NRA-KKK insinuatie vind ik bijvoorbeeld niet erg correct, maar echt liegen is het toch niet? (zie overigens deze sitequote:Op donderdag 7 april 2005 20:51 schreef -DailaLama- het volgende:
[..]
Dat eenzijdig vindt ik niet zo erg. Het hoeft van mij niet zo verschrikkelijk correct dat alle meningen aan het woord gelaten moeten worden. Dan vind ik het saai en kleurloos.Erger vind ik dat hij liegt.
Vind ik niet. Ik vind dat dat wel degelijk een functie heeft. Het laat namelijk een schijnpolitiek zien die er voor zorgde dat de situatie kon ontstaan waarin dat kleine ventje een pistool mee naar school kon nemen.quote:Op donderdag 7 april 2005 23:12 schreef pannaking_ het volgende:
Ook dingen als die bijstands moeder zijn totaal irrelevant voor het eigenlijke verhaal.
En toen volgde er veel boegeroep. Later bleek dat dit niet uit het publiek kwam, maar dat dit een hoop stagehands waren die in opdracht van mannen in zwarte pakken boe moesten roepen om de indruk te geven dat Hollywood het niet eens was met Moorequote:Op zondag 14 augustus 2005 13:06 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
En ging Moore toen op het podium nog eens verder met zijn kruistocht tegen Bush?
quote:Op zondag 14 augustus 2005 13:24 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Saint.. zoiets staat me ook bij. Maar de Oscar won hij dus?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |