Ja, wint er eens iemand een leuk bedrag, komt Gaston tussendoorquote:
quote:
light sabers zegt mij ook niks om eerlijk te zijn, maar met de vraag en de antwoordenquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:54 schreef essnhills het volgende:
Wacht..
17 mensen weten NIET waar light sabers inzitten?
Serieus?quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:55 schreef chufi het volgende:
[..]
light sabers zegt mij ook niks om eerlijk te zijn, maar met de vraag en de antwoorden
Lichtzwaardenquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:54 schreef essnhills het volgende:
Wacht..
17 mensen weten NIET waar light sabers inzitten?
De term zegt me nietsquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:57 schreef essnhills het volgende:
[..]
Serieus?
Zelfs als je star wars nooit gezien hebt weet je dat toch wel?Lichtzwaarden? e
Of ben ik nu weer te nerdig?
Oh, nevermind danquote:
2x tochquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:58 schreef Joosie200 het volgende:
Driemaal op rij een escape.. is dat een first?
Nee.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:58 schreef Joosie200 het volgende:
Driemaal op rij een escape.. is dat een first?
Ja tis wel sneu, hij heeft wel iets aandoenlijksquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:59 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ja maar toch..
Fwb, A. Als ie dat niet weet
Oké. Klopt maar ik kon het mij zo indenken. Wel leuk dat er nu een student staat itt al die opa en oma's.quote:
Ja. Ik vind hem wel leuk. Hij mag ook wel winnen. Maar het zal wel niet, meestal zitten er een hoop vragen in die amper zijn te beantwoorden door jongeren , en hij heeft al 2 escapes ingezet..quote:Op vrijdag 8 september 2017 22:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Oké. Klopt maar ik kon het mij zo indenken. Wel leuk dat er nu een student staat itt al die opa en oma's.
Ik zou echt wel een keer willen meedoen. Maar die app is om te huilen zo slechtquote:Op vrijdag 8 september 2017 22:01 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja. Ik vind hem wel leuk. Hij mag ook wel winnen. Maar het zal wel niet, meestal zitten er een hoop vragen in die amper zijn te beantwoorden door jongeren , en hij heeft al 2 escapes ingezet..
Jepquote:
Ah nog nooit geprobeerdquote:Op vrijdag 8 september 2017 22:02 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik zou echt wel een keer willen meedoen. Maar die app is om te huilen zo slecht
quote:
Ja precies, ook mijn redenatie. Die andere 2 pasten niet helemaal goed in het time-framequote:Op vrijdag 8 september 2017 22:04 schreef Joosie200 het volgende:
Kennedy, Eisenhower en Roosevelt konden echt niet zo oud zijn in hun gloriejaren als ze van 1917 zouden zijn. Kennedy past wel gelet op wanneer ie voor het presidentschap ging en vermoord werd.
Ik heb echt geen idee. Ik heb helemaal niets met show bizzquote:
Ik wist alleen dat ze uit elkaar gingen en al kinderen hadden ja want die bleven bij Jolie toch? Naja dan kon je geen nieuwe kids hebben gekregen was mijn redenatie.quote:Op vrijdag 8 september 2017 22:06 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja die gaan toch of zijn al uit elkaar of zo en hebben alleen maaar adoptie kindjes
Ja zoiets.. boeit verder niet tochquote:Op vrijdag 8 september 2017 22:07 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik wist alleen dat ze uit elkaar gingen en al kinderen hadden ja want die bleven bij Jolie toch? Naja dan kon je geen nieuwe kids hebben gekregen was mijn redenatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |