quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:53 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Ik zou de grens gewoon sluiten nu, alle mongolen zitten nu in België.
quote:
Je kan bij de belgen kijken.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:54 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]is die skysports acestream hieronder bij jullie ook dood?
Tijd voor Sennagod.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:50 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Tis wel bizar hoeveel de software regelt tegenwoordig
Is volgens mij nog van gisteren?quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:54 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]is die skysports acestream hieronder bij jullie ook dood?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En best wel neutraal.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:55 schreef Attitude het volgende:
Kijken op Sporza! Ook eens lekker om niet eens keertje te moeten zoeken naar goedwerkende streams.
Geen problemen hierquote:Op zondag 27 augustus 2017 13:55 schreef Attitude het volgende:
Kijken op Sporza! Ook eens lekker om niet eens keertje te moeten zoeken naar goedwerkende streams.
dat ja. Jammer van Stefaan Lammers thoughquote:Op zondag 27 augustus 2017 13:55 schreef Attitude het volgende:
Kijken op Sporza! Ook eens lekker om niet eens keertje te moeten zoeken naar goedwerkende streams.
quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:55 schreef zoem het volgende:
[..]
Is volgens mij nog van gisteren?ah nice thanksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
skysports is altijd chillerquote:
De leider mocht gewoon als eerste pitten zoals gebruikelijk, maar als die 1 seconde per rondje langzamer is dan helpt dat natuurlijk niet. Ferrari kan ook gewoon open zijn, ze hebben er nooit moeilijk over gedaan en het mag gewoon, het is alleen nog niet aan de orde geweest.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:50 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Nee, die doen dat achterbaks door hun coureur op een verkeerd moment naar binnen te halen. Mercedes is daar tenminste open over.
Misschien scheelt het wel ietsje, maar in de verste verte geen 0.3. Dat weet Doornbos ook wel, gisteren had hij immers nog uitgebreid zitten vertellen hoe belangrijk het was dat McLaren het met Vandoorne precies moest uitmikken voor de optimale toe. Dit was een improvisatie die verre van optimaal was.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:50 schreef mikieu het volgende:
[..]
Dat werkt je eerder tegen, een auto op die afstand. Onzin idd, gewoon goed van vettel dus.
Zal wel bummer zijn als Max er tussen zit, of als Max Ricciardo er uit tikt of andersom.quote:Op zondag 27 augustus 2017 13:58 schreef franklop het volgende:
Ik voorzie een aardige startcrash zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |