Ze verliest kracht op de langere afstand. Beter met een Soldier/McCree/Rein/Orisa dan een Genji/Tracer/Winston/D.vaquote:Op donderdag 23 november 2017 21:20 schreef ems. het volgende:
Ik vind Moira heel tof. Sterk ook zonder OP te zijn. Wel kan ik me voorstellen dat ze een stuk meer situationeel is dan de andere supports (behalve symmetra).
Moira net als D.Va. Je gooit je damage orb in een groep van vijf mensen, doet geen significante damage maar krijgt wel vijf elims.quote:Op vrijdag 24 november 2017 09:00 schreef Questular het volgende:
Een support zou nooit de meeste kills moeten maken, alleen als je dps echt sucked en je tanks niks raken zou dat het geval moeten zijn. Moira zal vast generfed gaan worden net zoals Ana nadat ze als nieuwe support het spel in kwam.
is ook nog niet mogelijkquote:Op vrijdag 24 november 2017 22:19 schreef Hitomi het volgende:
Ik heb haar in competitive nog niet gespeeld
Gouden eliminations zeggen niet zoveel. Tuurlijk, je hebt een steentje bijgedragen, maar met heroes als D.va, Symmetra, Torb en nu ook Moira hoef je alleen maar een neushaar te raken vd tegenstander en je hebt een kill erbij.quote:Op vrijdag 24 november 2017 09:00 schreef Questular het volgende:
Een support zou nooit de meeste kills moeten maken, alleen als je dps echt sucked en je tanks niks raken zou dat het geval moeten zijn. Moira zal vast generfed gaan worden net zoals Ana nadat ze als nieuwe support het spel in kwam.
quote:
Woopsy Daiseyquote:Op zondag 26 november 2017 03:23 schreef Hitomi het volgende:
[..]
Sinds donderdag al hoorJe loopt achter
Niet veel, wel wat. En Mercy heeft Res. Ana heeft anti-heals en heeft meer long-range healing. Moira valt er net een beetje tussenin, zeker niet slecht, maar voor specifieke comps. 'Gelukkig is ze tof om te spelenquote:Op zondag 26 november 2017 12:25 schreef iPat het volgende:
[..]
ze niet veel onderdoet voor Mercy qua healing.
Roadhog speel ik ook wel eens, vooral in KotH maps als mijn normale pick, Winston, niet werkt.quote:Op maandag 4 december 2017 14:53 schreef Questular het volgende:
Nieuwe liefde ontdekt, roadhog die komt hoog op het lijstje te spelen heroes te staan
Weinig items en een modus die inderdaad (al vind ik hem leuk) niet veel nieuws biedt. Het is duidelijk dat het team druk bezig was met diverse updates, de Overwatch League (waar ook 300+ items voor gemaakt zijn) en andere zaken. Niet erg, is ook hard nodig, maar niet het meest indrukwekkende eventquote:Op woensdag 13 december 2017 08:46 schreef 2dope het volgende:
Die van Ana is dope. Hog en Junkrat ook trouwens.
Dat Yeti Hunt was ook zeker 5 minuten leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |