Zal wel meevallen, denk ik. Verwacht wel dat LF eraan gaat. Geen idee wat die nog in seizoen 8 moet doen.quote:
Ja 100 jaar geleden, die shit vergeet ik na 7 seizoenen, daarom vroeg ik hetquote:Op donderdag 24 augustus 2017 16:54 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Heb je seizoen 1 wel gekeken? Ze had een deal gesloten met die mage om Drogo te redden.
Daarom rewatchenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:43 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja 100 jaar geleden, die shit vergeet ik na 7 seizoenen, daarom vroeg ik het
In mijn herinnering was die deal 'ik neem je kind, jij krijgt je man', maar dat was dus 'je kan gewoon nooit meer kinderen krijgen en je man gaat ook dood'.
Aaaight thanks, wat stom dat ze dat dan niet in de serie hebben gestoptquote:Op donderdag 24 augustus 2017 16:58 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
On the show, Daenerys is heartbroken and asks the maegi whether Drogo will ever be the same. "When the sun rises in the west and sets in the east," Mirri Maz Duur says. "When the seas go dry and mountains blow in the wind like leaves." But, in George R.R. Martin's book, The Song Of Ice and Fire, Mirri Maz Duur ended that statement with, "When your womb quickens again, and you bear a living child. Then, he will return, and not before."
Ja ooit eens aan begonnen maar weer afgetaaid, hou niet zo van dingen dubbel kijken, da's dan stukken saaierquote:
Muah zeker bij GoT valt dat wel mee, in de eerste seizoenen snap je meteen wie iedereen is en dan kan je genieten van de dialogen en foreshadowing.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:45 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja ooit eens aan begonnen maar weer afgetaaid, hou niet zo van dingen dubbel kijken, da's dan stukken saaier
Zoveel goede series zijn er ook weer nietquote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:21 schreef Norrage het volgende:
Opnieuw kijken is zo zonde als er zoveel andere series zijn die ik niet kan bijhouden
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 16:17 schreef 2dope het volgende:
Ik ben ook eindelijk weer bij, S05E05 t/m S07E06 gekeken afgelopen weekend![]()
(thx Ziggo voor maandje graties Movies XL uitproberen)
Maarre, ik had een 'discussie' met een collega - ik zou zweren dat...Komt mij niet heel bekend voor eerlijk gezegd.SPOILER: over Arya's death list / tm S07E06Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Soms bepaalde scenes terugkijken.. vooral van daenerysquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:45 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja ooit eens aan begonnen maar weer afgetaaid, hou niet zo van dingen dubbel kijken, da's dan stukken saaier
Hoe? Vond alles wel ter sprake komen eigenlijk.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En toch heb ik het idee dat ze daar meer mee hadden moeten doen.
Nja meer dialogen ook op het moment dat ze daar vastzitten op dat middenstuk. Of eigenlijk vooral daar die stukken.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:47 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Hoe? Vond alles wel ter sprake komen eigenlijk.
The hound is geen type om daar over te praten. Van Gendry is wel jammer jaquote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja meer dialogen ook op het moment dat ze daar vastzitten op dat middenstuk. Of eigenlijk vooral daar die stukken.
Jon en de Hound die over Arya praten, en als ze die ravens mee hadden genomen in een kooi kon Gendry er daar ook over praten.
Misschien dat hij weer dacht aan die keer dat hij bijna doodging en dat zijn gedachten toen naar Arya gingen, of Jon die erover sprak. Het is niet essentieel, dat weet ik maar met die groep waren er toch meer mogelijkheden naar mijn meningquote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:52 schreef hafcfan het volgende:
[..]
The hound is geen type om daar over te praten. Van Gendry is wel jammer ja
Vond die tussen Jon en Jorah wel echt tof.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien dat hij weer dacht aan die keer dat hij bijna doodging en dat zijn gedachten toen naar Arya gingen, of Jon die erover sprak. Het is niet essentieel, dat weet ik maar met die groep waren er toch meer mogelijkheden naar mijn meningWat meer echt goede dialogen zoals ooit tussen Oberyn en Tyrion
Ik vond de timing eigenlijk maar raar, als je je bedenkt dat ze ook een maand al hebben gevaren naar Eastwatch en ook al een tijdje samen gingen chillen op Dragonstone. En pas achter de Wall komt het gesprek op Longclaw lolquote:Op donderdag 24 augustus 2017 20:15 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Vond die tussen Jon en Jorah wel echt tof.
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:29 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Komt mij niet heel bekend voor eerlijk gezegd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Ja maar daar ga ik niet meer op letten, want daar erger ik me echt aan alles dit seizoen. Er klopt geen reer van alles qua timingquote:Op donderdag 24 augustus 2017 20:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vond de timing eigenlijk maar raar, als je je bedenkt dat ze ook een maand al hebben gevaren naar Eastwatch en ook al een tijdje samen gingen chillen op Dragonstone. En pas achter de Wall komt het gesprek op Longclaw lol
Ik had dat ook al met dat gesprek tussen Varys en Dany in episode 2quote:Op donderdag 24 augustus 2017 20:56 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ja maar daar ga ik niet meer op letten, want daar erger ik me echt aan alles dit seizoen. Er klopt geen reer van alles qua timing
Blijft de beste serie ondanks D&D. Ga jij ook ff rewatch doen van dit seizoen voor je de finale bekijkt?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 20:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik had dat ook al met dat gesprek tussen Varys en Dany in episode 2Leuk hoor dat gesprek, maar waarom nu?
Mja kan verder nog wel genieten van genoeg hoor
Het erge is dat D&D in de eerste seizoenen wel gewoon zelf goede originele content hadden, zoals al die gesprekken tussen Varys en LF en tussen Robert en Cersei. Maar een goed kloppend plot schrijven is toch wat anders.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 21:05 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Blijft de beste serie ondanks D&D. Ga jij ook ff rewatch doen van dit seizoen voor je de finale bekijkt?
Nee, maar was dus gewoon afgetaaid na het 1e seizoen rewatchenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Muah zeker bij GoT valt dat wel mee, in de eerste seizoenen snap je meteen wie iedereen is en dan kan je genieten van de dialogen en foreshadowing.
Of kijk je het alleen voor de plottwisten?
Jammer.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:33 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee, maar was dus gewoon afgetaaid na het 1e seizoen rewatchen
Ga tussen S07 en S08 ook maar eens de boeken uitlezen, en dan misschien wel echt alles rewatchen voor S08 begint. Mjaquote:
Kan zijn dat S8 pas begin 2019 op de buis komt, dus je hebt tijd genoegquote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:41 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ga tussen S07 en S08 ook maar eens de boeken uitlezen, en dan misschien wel echt alles rewatchen voor S08 begint. Mja
Hoezoquote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kan zijn dat S8 pas begin 2019 op de buis komt, dus je hebt tijd genoeg
Gisteren Terminator 2 in 3d gezien bij Pathé. So worth it!quote:
Omdat er waarschijnlijk ontzettend veel CGI zit in het laatste seizoen dus de postproductie gaat een langere tijd duren. En meer scènes in de winter, waar dit seizoen nog veel scènes hadden in de herst opgenomen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:44 schreef Moira. het volgende:
[..]
HoezoWas net zo blij dat we nu al dat 'wachten op de winter' hadden gehad en het nu weer 'maar' 10 maanden wachten zou zijn
Laten we het zo zeggen, ik heb geen idee meer hoe die film verliep.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:59 schreef maho_91 het volgende:
Hoe is Terminator Genesys? Ik wil hem alleen voor Emilia kijken
Omdat je te druk bezig was het het bewonderen van Emlia's beauty, logisch!quote:Op donderdag 24 augustus 2017 23:08 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen, ik heb geen idee meer hoe die film verliep.
Haha, dat zou kunnen. Ik vind haar met donker haar echt belachelijk aantrekkelijkquote:Op donderdag 24 augustus 2017 23:25 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Omdat je te druk bezig was het het bewonderen van Emlia's beauty, logisch!
En goede outfits ook welquote:Op donderdag 24 augustus 2017 23:40 schreef UitStraling het volgende:
Emilia is wel prachtig dit seizoen met haar grote ogen en boze schrikgezichtje
Ik vind de Khaleesi look haar wel erg goed staan. Maar natuurlijk bothquote:Op donderdag 24 augustus 2017 23:49 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Haha, dat zou kunnen. Ik vind haar met donker haar echt belachelijk aantrekkelijk![]()
![]()
Tyrion heeft wat dat betreft niet echt zijn sterkste seizoen. Als ie iets weet over Cersei is dat ze toch liever kop in het zand doet dan de troon afstaan. Tuurlijk was de suicide squad eentje met de tofste karakters bij elkaar. Maar de reden waarom ze noordwaarts trokken is en blijft onzinnig.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En sowieso dat Tyrion met dat plan komt om Cersei te overtuigen terwijl hij haar juist ontzettend haat en weet dat Cersei toch nooit rationeel denkt.
Denk eerder storen aan die vreselijke acteerprestaties van dat mensquote:Op donderdag 24 augustus 2017 23:25 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Omdat je te druk bezig was het het bewonderen van Emlia's beauty, logisch!
Dat heb ik dus ook... ze mag wel wat mimiek tonen... zo is het net alsof je naar Kirsten Stewart (quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:25 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Denk eerder storen aan die vreselijke acteerprestaties van dat mens
Ugh, Kristen Stewart. Die is echt ergquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:36 schreef oganesson het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook... ze mag wel wat mimiek tonen... zo is het net alsof je naar Kirsten Stewart () aan het kijken bent.
Zelfde hoeveelheid gezichtsuitdrukkingen...quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 11:00 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Ugh, Kristen Stewart. Die is echt erginderdaad
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb niets tegen theory crafting, maar dit slaat echt helemaal nergens opquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 11:11 schreef MichelWuyts het volgende:
LF is een WW. Chaos is a ladder -> Ladder om over de wall te komen.
Mind blown.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 11:11 schreef MichelWuyts het volgende:
LF is een WW. Chaos is a ladder -> Ladder om over de wall te komen.
Ja..quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 11:11 schreef MichelWuyts het volgende:
LF is een WW. Chaos is a ladder -> Ladder om over de wall te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |