SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Er klopt ook geen hol van.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:55 schreef ser het volgende: [..] Zou kunnen inderdaad hopelijk zien we dat volgend seizoen. Wel een hoop aannames om de draken daar te krijgen en als ze er zijn laat de NK ze eerst het halve leger afbranden voordat hij eens gaat speerwerpen, had dan een fatsoenlijke val geplaatst ;-)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar dit is voor seizoen 8 denk ikBig Brother 2025 Favo: Jolien (mijn persoonlijke winnaar)
het topic is gekaapt door azijnpissersquote:
Doof dus.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:58 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet waar.
Ze hebben ook nooit over specifieke plekken gesproken.
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:14 schreef Slayage het volgende:
[..]
het topic is gekaapt door azijnpissers
Af en toe een scene op youtube.quote:
Neeeeee, niet Jorahquote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:24 schreef Re het volgende:
ik ben bang dat de arc van de hound en Jorah wel eindigen in de laatste aflevering van dit seizoen
En waarom zou Cersei onder de indruk zijn, aangezien haar Maester zelf een ondode voor haar heeft geknutseld...quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Ja, dit plan is extreem debiel.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
En waarom zou Cersei onder de indruk zijn, aangezien haar Maester zelf een ondode voor heeft geknutseld...
he wat is er iets met de reistijden? jij bent echt de eerste die dat opvalt man!quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Iets wat Jaime ook makkelijk tegen Tyrion had kunnen zeggen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
En waarom zou Cersei onder de indruk zijn, aangezien haar Maester zelf een ondode voor haar heeft geknutseld...
Ah, succes ermee.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:39 schreef Nielsch het volgende:
[..]
he wat is er iets met de reistijden? jij bent echt de eerste die dat opvalt man!
Haar leger misschienquote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Desalniettemin is het tegen dat belachelijk grote leger van WWs toch handig om te hebben me dunkt.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die kon Dany zo platbranden met haar draken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die kettingen hier al langsgekomen?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:39 schreef Nielsch het volgende:
[..]
he wat is er iets met de reistijden? jij bent echt de eerste die dat opvalt man!
Omdat ze liever samen tegen de WW vechten dan eerst onder elkaar om daarna niet meer sterk genoeg te zijn om de WW tegen te houden?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Ze weten toch dat Cersei onbetrouwbaar is (Tyrion in elk geval) dus dat dat niet zo makkelijk gaat. Kon hij beter Cersei van de troon af krijgen en dan Jaime het Lannister leger laten aanvoeren tegen de WW's.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:05 schreef robbietobbie het volgende:
[..]
Omdat ze liever samen tegen de WW vechten dan eerst onder elkaar om daarna niet meer sterk genoeg te zijn om de WW tegen te houden?
Lijkt me toch redelijk duidelijk
Dat valt juist een beetje tegen heb ik begrepenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
want de maesters geloven mensen veel sneller
Mijn verwoording is wat verkeerd, niet dat de maesters anderen sneller geloven maar veel lords respecteren hun kennis wel en als die maesters tegen iedereen zeggen dat die WW's eraan komen geloven ze het wel. Zeker omdat die maesters zo'n wight ook beter kunnen onderzoekenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat valt juist een beetje tegen heb ik begrepen
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:01 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Waar blijft de leak trouwens?!
Ik wacht al veel te lang
en littlefinger die brandon een leugentje verteld dat ze is gekidnapt en zo verantwoordelijk is voor roberts rebellionquote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
Maar goed de titel van de laatste episode is "The Dragon and the Wolf" dus ik hoop op flashbacks van Rhaegar en Lyanna
Ik denk dat dit er niet in zit, anders hadden ze het wel wat langer opgebouwd met meerdere flashbacks door het hele seizoen heen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:19 schreef Re het volgende:
[..]
en littlefinger die brandon een leugentje verteld dat ze is gekidnapt en zo verantwoordelijk is voor roberts rebellion
ik heb nog het idee dat LF die twee ontmoet bij the Inn at the crossroads maar ja idd niet echt veel foreshadowing op dat gebiedquote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dat dit er niet in zit, anders hadden ze het wel wat langer opgebouwd met meerdere flashbacks door het hele seizoen heen.
Ik denk ook dat LF erachter zit, maar zal slechts ooit in de boeken uit de doeken worden gedaan. Er is echt geen tijd in de serie om en dat hele achtergrondverhaal rond R+L nog uit de doeken te doen en daarbij ook alles rondom de WW's en de troon goed af te ronden.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:24 schreef Re het volgende:
[..]
ik heb nog het idee dat LF die twee ontmoet bij the Inn at the crossroads maar ja idd niet echt veel foreshadowing op dat gebied
Waarom niet? Nog een heel seizoen met langere afleveringen ( alhoewel het afvragen is hoeveel afleveringen langer duren )quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk ook dat LF erachter zit, maar zal slechts ooit in de boeken uit de doeken worden gedaan. Er is echt geen tijd in de serie om en dat hele achtergrondverhaal rond R+L nog uit de doeken te doen en daarbij ook alles rondom de WW's en de troon goed af te ronden.
Ik gok alleen dat de een-na-laatste en laatste episode van seizoen 8 langer gaan duren en misschien de twee uur aantikken, maar de rest gewoon van een uur.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:41 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Waarom niet? Nog een heel seizoen met langere afleveringen ( alhoewel het afvragen is hoeveel afleveringen langer duren )
Zou goed kunnen, toch zou het wel mooi zijn wanneer iedere aflevering langer dan 90 minuten duurt.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik gok alleen dat de een-na-laatste en laatste episode van seizoen 8 langer gaan duren en misschien de twee uur aantikken, maar de rest gewoon van een uur.
Als ze daardoor alles beter kunnen uitwerken en we ook weer goede dialogen krijgen ben ik helemaal voor.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 14:46 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Zou goed kunnen, toch zou het wel mooi zijn wanneer iedere aflevering langer dan 90 minuten duurt.
Nou, dat je Cersei en daarbij iedere nog overgebleven echte macht in Westeros samen moet krijgen om het kwaad te verslaan is toch een volstrekt logische gedachte? Hoe kun je tegen de NK vechten als Jon/Dany zijnde, als Cersei en consorten een aanval op jou plannen? Dat is bij voorbaat al kansloos. Ze hebben alle resources nodig om het naderende gevaar baas te kunnen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Eens. Die kettingen is toch ook wel logisch. Kunnen ze van de wildlings hebben gepakt, maar dat een Jon en co 3/4 dagen met -20 overleven is gewoon lachwekkend.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sommige kritiek is wel overdreven (zoals met die kettingen, daar kan ik me niet druk om maken) maar sommige zaken blijft gewoon veel te onlogisch en dat kan je dan best benoemen (zoals die reistijden van die ravens, en sowieso de achterliggende gedachte van het hele plan. Cersei een wight laten zien, terwijl ze Cersei toch van de troon willen dus waarom zou je haar uberhaupt willen overtuigen)
Dit wordt ook gebruikt in de theorie Bran = de Night King. Doordat Bran gevangen is geraakt in het lichaam van de Night King is hij een anti-held geworden die er voor wil zorgen dat alle volkeren zich tegen de Night King keren.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:03 schreef OscarPunt het volgende:
[..]
Nou, dat je Cersei en daarbij iedere nog overgebleven echte macht in Westeros samen moet krijgen om het kwaad te verslaan is toch een volstrekt logische gedachte? Hoe kun je tegen de NK vechten als Jon/Dany zijnde, als Cersei en consorten een aanval op jou plannen? Dat is bij voorbaat al kansloos. Ze hebben alle resources nodig om het naderende gevaar baas te kunnen.
Ja maar, zo'n wight gaat cersei toch niet overtuigen? daar gaat het om. En het mens is sowieso niet te vertrouwen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:03 schreef OscarPunt het volgende:
[..]
Nou, dat je Cersei en daarbij iedere nog overgebleven echte macht in Westeros samen moet krijgen om het kwaad te verslaan is toch een volstrekt logische gedachte? Hoe kun je tegen de NK vechten als Jon/Dany zijnde, als Cersei en consorten een aanval op jou plannen? Dat is bij voorbaat al kansloos. Ze hebben alle resources nodig om het naderende gevaar baas te kunnen.
Lijkt me toch altijd de moeite van het proberen waard. Niets doen is gewoon geen optie, en ben je sowieso ten dode opgeschreven. En waarom zou een wight haar niet overtuigen? Ze ziet ineens draken boven Westeros verschijnen, een wight bij haar op de stoep. Dat lijkt me toch stof tot nadenken te geven.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:08 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ja maar, zo'n wight gaat cersei toch niet overtuigen? daar gaat het om. En het mens is sowieso niet te vertrouwen.
Logisch gezien had Dany meteen al Cersei op kunnen ruimen waardoor ze uberhaupt geen last meer hadden gehad van een eventuele aanval van haar.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:03 schreef OscarPunt het volgende:
[..]
Nou, dat je Cersei en daarbij iedere nog overgebleven echte macht in Westeros samen moet krijgen om het kwaad te verslaan is toch een volstrekt logische gedachte? Hoe kun je tegen de NK vechten als Jon/Dany zijnde, als Cersei en consorten een aanval op jou plannen? Dat is bij voorbaat al kansloos. Ze hebben alle resources nodig om het naderende gevaar baas te kunnen.
Ja die WW hadden duizenden jaren om zich voor te bereiden en we kennen hun gemeenschap niet eens, misschien maken ze daar wel kettingen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:06 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Eens. Die kettingen is toch ook wel logisch. Kunnen ze van de wildlings hebben gepakt, maar dat een Jon en co 3/4 dagen met -20 overleven is gewoon lachwekkend.
Degene die alles hadden gehackt waren opgepakt, en het lek van vorige week kwam door een faal van HBO zelf. Dat zullen ze niet nog een keer laten gebeurenquote:
En dan? Het liefste meteen alle Lannisters erbij? Het is dat Jon optijd langs kwam anders was dit idd gebeurd en hadden ze dus sowieso een onvoldoende groot leger op de been kunnen brengen in de strijd tegen de NK.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Logisch gezien had Dany meteen al Cersei op kunnen ruimen waardoor ze uberhaupt geen last meer hadden gehad van een eventuele aanval van haar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |