Voor een spits is het inderdaad veel belangrijker dat hij mensen bezig houdt dan doelpunten scoortquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:25 schreef skysherrif het volgende:
Huntelaar kopt 1 bal er in, verder doet hij heel de wedstrijd niets, zal ook geen lekkere bal geven aan een andere, dolberg houdt elke bal bij zich vast, zet andere voor de goal, zorgt ervoor dat 2 man hem moeten dekken.
Maargoed.
Misschien dat het halen van EL er nog iets mee te maken gaat hebben?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
Maar goed alleen die Wöber komt dus nog?
Totaal gehypte speler. Net als Fischer, Andersen, Boilesen en al die andere Deense meuk.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:18 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Dolberg laat al maanden niks meer zien.
Vooral die Eriksen kan er geen klote van...quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 17:28 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Totaal gehypte speler. Net als Fischer, Andersen, Boilesen en al die andere Deense meuk.
Eriksen is een Deense halfgod.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 17:47 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Vooral die Eriksen kan er geen klote van...
Je bent wel snel met je oordeel Piet de Visser.
Een Ajax spits die verzuiptquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:18 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Dolberg laat al maanden niks meer zien.
Eriksen werd ook veel te hoog ingeschat. Die zou Xavi op gaan volgen toch? En waar speelt hij nu, in de subtop in Engelandquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 17:47 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Vooral die Eriksen kan er geen klote van...
Je bent wel snel met je oordeel Piet de Visser.
Matige troll.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 18:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Eriksen werd ook veel te hoog ingeschat. Die zou Xavi op gaan volgen toch? En waar speelt hij nu, in de middenmoot in Engeland
Zelfs Wijnaldum is hem ver voorbij.
Ik ben alles behalve een fan van Eriksen maar Gini is nog minstens 2 niveautjes minder.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 18:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Eriksen werd ook veel te hoog ingeschat. Die zou Xavi op gaan volgen toch? En waar speelt hij nu, in de middenmoot in Engeland
Zelfs Wijnaldum is hem ver voorbij.
Als je serieus bent moet je gewoon stoppen met voetbal kijken. Probeer lacrosse eens ofzo.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 18:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Eriksen werd ook veel te hoog ingeschat. Die zou Xavi op gaan volgen toch? En waar speelt hij nu, in de subtop in Engeland
Zelfs Wijnaldum is hem ver voorbij.
Ik snap je gedachtegang echter ben ik het niet met je eens. Je ziet hoe belangrijk zo'n eerste goal is en hoeveel vrijer ze dan gaan spelen. Dolberg is een veel betere voetballer maar scoort gewoon veel minder, bovendien komt er op dat gebied ook niks van onze flankenspelers.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:25 schreef skysherrif het volgende:
Huntelaar kopt 1 bal er in, verder doet hij heel de wedstrijd niets, zal ook geen lekkere bal geven aan een andere, dolberg houdt elke bal bij zich vast, zet andere voor de goal, zorgt ervoor dat 2 man hem moeten dekken.
Maargoed.
Heeft wel ervaring wat nodig is in zo'n elftal.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:40 schreef Marsenal het volgende:
Dat Huntelaar die jongens op sleeptouw zou nemen weet ik ook nog zo net niet. Het is een intelligente jongen, maar niet bepaald een socialiser.
Je ziet soms ook dat Dolberg zich te veel laat hangen waardoor hij de bal diep niet kan ontvangen en dus niet scoort. In principe heeft Dolberg alles alleen hij moet het beter afwisselenquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 18:39 schreef klaasweetalles het volgende:
LIgt het aan Dolberg dat hij weinig scoort op dit moment of ligt het aan de spelers om hem heen dat hij weinig scoort.....
Hoeveel voorzetten heeft hij gehad dit seizoen of hoeveel keer is hij in scoringspositie gebracht
Hoeveel kansen heeft hij gemist....ik denk heel weinig ........hij heeft niet veel kansen gehad.
Kom op zeg. Hij scoorde in de laatste competitiewedstrijden en tegen Lyon, dus maanden is sowieso overdreven. Tegen Nice en Heracles heeft die weinig ballen gehad. In die wedstrijden werd het er overigens alles behalve beter op toen Huntelaar inviel.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 16:17 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dolberg laat de laatste maanden helemaal niks zien
Dat zal nog wel een maand of 2 duren voordat die eindelijk hier is en wedstrijdfit istwitter:simonzwartkruis twitterde op dinsdag 22-08-2017 om 14:32:38Over Orejuela: die is in Colombia om verblijfs/werkvergunning NL af te handelen. Kan daarna (over paar dagen) aansluiten bij training #Ajax reageer retweet
Dolberg werd zoals hierboven al is gezegd amper aangespeeld/gezocht. Logisch dat die jongen weinig laat zien. Werkt zich de apetering en het talent is er echt wel. Komt wel goed. Overigens is het wel verstandig Huntelaar donderdag op te stellen aangezien die altijd scoort. Zijn stats blijven verschrikkelijk goed. Je MOET scoren. Eventueel Dolberg later erbij zetten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 18:47 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Kom op zeg. Hij scoorde in de laatste competitiewedstrijden en tegen Lyon, dus maanden is sowieso overdreven. Tegen Nice en Heracles heeft die weinig ballen gehad. In die wedstrijden werd het er overigens alles behalve beter op toen Huntelaar inviel.
En dan mag Huntelaar tegen Groningen beginnen, dat is wat mij betreft sowieso al twijfelachtig. Die pakt dan zijn doelpuntje wel mee als je constant Groningen zwaar onder druk hebt. Wat mij betreft altijd Dolberg boven Huntelaar, want die heeft gewoon veel meer te bieden dan Huntelaar.
De optie met Dolberg als hangende spits/linksbuiten zou ik donderdag wel oké vinden. Het scorend vermogen is toch wel een probleem en helaas hebben onze buitenspelers heel erg weinig rendement.
Dolberg wordt amper aangespeeld/gezocht en laat weinig zien, en Huntelaar scoort altijd? Zou het dan niet een klein beetje aan Dolberg kunnen liggen?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dolberg werd zoals hierboven al is gezegd amper aangespeeld/gezocht. Logisch dat die jongen weinig laat zien. Werkt zich de apetering en het talent is er echt wel. Komt wel goed. Overigens is het wel verstandig Huntelaar donderdag op te stellen aangezien die altijd scoort. Zijn stats blijven verschrikkelijk goed. Je MOET scoren. Eventueel Dolberg later erbij zetten.
Huntelaar kreeg direct voorzetten, Dolberg kreeg ze niet.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:24 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dolberg wordt amper aangespeeld/gezocht en laat weinig zien, en Huntelaar scoort altijd? Zou het dan niet een klein beetje aan Dolberg kunnen liggen?
quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Huntelaar kreeg direct voorzetten, Dolberg kreeg ze niet.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:24 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zou het dan niet een klein beetje aan Dolberg kunnen liggen?
Nee dat ligt aan de buitenspelers of aan de staf die met Dolberg miss anders wil spelen. Younes/Kluivert moeten hem veeel vaker zoeken. Wat vorig jaar WEL werd gedaan.quote:
Ik kan me maar weinig voorzetten op Dolberg herinneren van vorig jaar, als buitenspeler zou ik ook eerder voorzetten geven als Huntelaar in de spits staat dan Dolbergquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nee dat ligt aan de buitenspelers of aan de staf die met Dolberg miss anders wil spelen. Younes/Kluivert moeten hem veeel vaker zoeken. Wat vorig jaar WEL werd gedaan.
De conclusie dat het me op dit moment beter lijkt om Huntelaar in de basis te zetten is gebaseerd op de afgelopen 10/15 wedstrijden van Dolberg en de minuten die Huntelaar heeft gemaaktquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 22:39 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Maar dit is een conclusie op basis van een stuk wedstrijd tegen Groningen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |