Treurig wel hoor.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:53 schreef Max23 het volgende:
keizer vindt zijn selectie dus ook niet goed genoeg
Ik mis Bosz nog elke dag.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Treurig wel hoor.
Bosz liep ook niet te zeiken.
jezus knettergekquote:
Ja ben wel opgelucht dat hij weg is manquote:
Ten opzichte van begin vorig seizoen eigenlijk niet veel andersquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja ben wel opgelucht dat hij weg is man
Dit ziet er allemaal er een stuk onzekerder uit.
Bosz had tenminste een duidelijke visie waardoor ik wel in hem geloofde. En die moest met een veel slechter elftal beginnen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:56 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jezus knettergek
Bosz had vorig seizoen precies hetzelfde aan het begin van het seizoen
Jullie worden moeiteloos kampioen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja ben wel opgelucht dat hij weg is man
Dit ziet er allemaal er een stuk onzekerder uit.
Truequote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:57 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ten opzichte van begin vorig seizoen eigenlijk niet veel anders
En Traore maargoed. Het is ook jammer dat je weer opnieuw begint maar is dat niet gewoon de realiteit voor een Nederlandse clubquote:Op donderdag 17 augustus 2017 22:59 schreef Elan het volgende:
[..]
True
Maar toen was Ziyech er nog niet bij.
Dit is min Sanchez de selectie die de EL-finalr wist te behalen.
Denk het man. Hoorde m voor het eerstquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zat je de afgelopen drie jaar bij ome Marc in de kelder?
Nee hoor, een Nederlandse club met een goed beleid had van Rosenburg gewonnen hoorquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:00 schreef Tagliano het volgende:
[..]
En Traore maargoed. Het is ook jammer dat je weer opnieuw begint maar is dat niet gewoon de realiteit voor een Nederlandse club
Dan mis je het punt totaal maar dat ben ik van je gewendquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:01 schreef Vasion het volgende:
[..]
Nee hoor, een Nederlandse club met een goed beleid had van Rosenburg gewonnen hoor
dat is enigszins irrelevantquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:01 schreef Vasion het volgende:
[..]
Nee hoor, een Nederlandse club met een goed beleid had van Rosenburg gewonnen hoor
Je gaat je toch niet echt verschuilen achter dit excuusquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:00 schreef Tagliano het volgende:
[..]
En Traore maargoed. Het is ook jammer dat je weer opnieuw begint maar is dat niet gewoon de realiteit voor een Nederlandse club
Goede oneliner hoorquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:02 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dan mis je het punt totaal maar dat ben ik van je gewend
Welk excuusquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je gaat je toch niet echt verschuilen achter dit excuus
Ajax heeft het aan zichzelf te wijten dat ze weer helemaal opnieuw moeten beginnen door niet goed door te selecteren en te anticiperen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:03 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Welk excuus![]()
Ik zeg gewoon dat het zuur is dat je opnieuw moet beginnen, en ja dat zie je wel vaker bij Nedelrandse clubs of van vergelijkbare statuur. Zegt niks over of het wel of niet beter kan/moet hoor
Wat ik dus ook al zei, maarja Tagliano snapt het niet helemaal.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax heeft het aan zichzelf te wijten dat ze weer helemaal opnieuw moeten beginnen door niet goed door te selecteren en te anticiperen.
Je kunt niet verwachten dat ze voor iedere positie een hit halen als Sanchezquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax heeft het aan zichzelf te wijten dat ze weer helemaal opnieuw moeten beginnen door niet goed door te selecteren en te anticiperen.
Ze halen helemaal niks, dan is er sowieso geen hit.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:05 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Je kunt niet verwachten dat ze voor iedere positie een hit halen als Sanchez
Maar goed, ik ga wat anders doen
Wie hadden ze dan moeten halenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ze halen helemaal niks, dan is er sowieso geen hit.
Een linksback, 1 of 2 centrale verdedigers (na vertrek Sanchez), een goede middenvelder na het wegvallen van Nouri, een linksbuiten.quote:
Waar haal je die? Spelers die er gelijk staan voor een redelijk bedrag.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een linksback, 1 of 2 centrale verdedigers (na vertrek Sanchez), een goede middenvelder na het wegvallen van Nouri, een linksbuiten.
Ze moeten kiezen voor uitgeven nu .De redelijkheid is weg als je Dijks moet opstellen uit pure onkundequote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar haal je die? Spelers die er gelijk staan voor een redelijk bedrag.
Nogmaals. Aan welke speler moeten ze dat uitgeven die betaalbaar is.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:17 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ze moeten kiezen voor uitgeven nu .De redelijkheid is weg als je Dijks moet opstellen uit pure onkunde
Er zijn nog steeds tal van competities waar je met goed scoutwerk goede spelers voor Ajax kan halen. Scandinavië, voormalig Joegoslavië, Oostenrijk/Zwitserland, België, Zuid-Amerika zijn ze nu bezig, in Mexico kan je genoeg vinden. Ajax heeft een goed gevulde portemonnee, die kunnen echt wel goede spelers halen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar haal je die? Spelers die er gelijk staan voor een redelijk bedrag.
Dat doen of proberen ze ook. Die Danilson hadden ze bijna binnen. Dan komt er een Europese topper en hij is weg.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er zijn nog steeds tal van competities waar je met goed scoutwerk goede spelers voor Ajax kan halen. Scandinavië, voormalig Joegoslavië, Oostenrijk/Zwitserland, België, Zuid-Amerika zijn ze nu bezig, in Mexico kan je genoeg vinden. Ajax heeft een goed gevulde portemonnee, die kunnen echt wel goede spelers halen.
Wij kennen toch niet elke speler die er op de planeet speelt? Maar dat hoeft ook niet, een TD moet ervoor zorgen dat er in al die landen goede scouts aanwezig zijn die regelmatig doorbrieven wat de interessante spelers zijn, op basis daarvan maak je een lijst.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nogmaals. Aan welke speler moeten ze dat uitgeven die betaalbaar is.
Dit is altijd wel een bijzonder makkelijk argumentquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wij kennen toch niet elke speler die er op de planeet speelt? Maar dat hoeft ook niet, een TD moet ervoor zorgen dat er in al die landen goede scouts aanwezig zijn die regelmatig doorbrieven wat de interessante spelers zijn, op basis daarvan maak je een lijst.
Richarlison ja, en Watford is geen Europese topper. Maar hij vroeg toen om meer salaris en daar hebben ze terecht niet mee doorgezet, Maar het punt is dat er dan geen tweede, of derde naam op die lijst staat waar je direct kan doorschakelen (want anders was die er echt al wel geweest)quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat doen of proberen ze ook. Die Danilson hadden ze bijna binnen. Dan komt er een Europese topper en hij is weg.
Dat gebeurt ook. Alleen wil niet iedereen komen. Er zijn genoeg grote talenten wel binnen gehaald. Er is echter maar één vijver.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wij kennen toch niet elke speler die er op de planeet speelt? Maar dat hoeft ook niet, een TD moet ervoor zorgen dat er in al die landen goede scouts aanwezig zijn die regelmatig doorbrieven wat de interessante spelers zijn, op basis daarvan maak je een lijst.
Waarom? Het zal ook best allemaal niet zo eenvoudig zijn, maar daar moet je wel naar streven natuurlijk. En wat doet Overmars anders zo'n heel jaar door, dan is er toch juist tijd genoeg om zo'n heel netwerk op te bouwen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dit is altijd wel een bijzonder makkelijk argument
Weet ik niet. Volgens mij scouten ze juist wel goed.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Richarlison ja, en Watford is geen Europese topper. Maar hij vroeg toen om meer salaris en daar hebben ze terecht niet mee doorgezet, Maar het punt is dat er dan geen tweede, of derde naam op die lijst staat waar je direct kan doorschakelen (want anders was die er echt al wel geweest)
Ik denk dat de gemiddelde back van Kopenhagen of Malmo wel beter is dan dat paardquote:Op donderdag 17 augustus 2017 23:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nogmaals. Aan welke speler moeten ze dat uitgeven die betaalbaar is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |