Ej! M'n rugzak wordt steeds lichterquote:Op zaterdag 19 augustus 2017 17:56 schreef SeLang het volgende:
Haha! Eerst moest het allemaal ultralight en nu sleep je een stoel mee!
Die " au vieux campeur" is wel een geweldige winkel. Zo groot als een vrijbuiterwinkel en een assortiment waar bever nog een puntje aan kan zuigen. En niet zoals bever dat 75% van het spul alleen online verkrijgbaar is: alles in de winkel.quote:Op zaterdag 19 augustus 2017 17:54 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Mooi spul! Ik begrijp dat jij inmiddels ook wel weer waar je de.kwaliteit in zoekt.
Tof. Ik zal er volgende keer eens gaan kijken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2017 19:48 schreef sigme het volgende:
[..]
Die " au vieux campeur" is wel een geweldige winkel. Zo groot als een vrijbuiterwinkel en een assortiment waar bever nog een puntje aan kan zuigen. En niet zoals bever dat 75% van het spul alleen online verkrijgbaar is: alles in de winkel.
Er zijn een ruime handvol filialen in Frankrijk. Aanrader!
Duh...quote:Op maandag 21 augustus 2017 17:52 schreef sigme het volgende:
In de tent slapen we véél beter dan onder de tarp.
De eerste treinreis was van Vierzon naar Brives la Gaillarde. Dat was een intercity, reserveren verplicht, toegewezen plaatsen. 3 uur treinen, ¤92.quote:
Haha, ik zei het toch!quote:Op maandag 21 augustus 2017 17:52 schreef sigme het volgende:
Alle nieuwe aankopen bevallen uitstekend. In de tent slapen we véél beter dan onder de tarp.
Tentje is zelfstaand, op- en afbreken gaat razendsnel. Kan dicht, kan open, geen muggen, geen tocht, wel ventilatie. Wij blijken niet geschikt voor tarp.
Bij dit tentje hebben we mooie MSR-needles meegeleverd gekregen als haringen. Daar hadden we er al een paar van en die zijn voor ons uitstekend. Hebben we bovendien zelden een steen bij nodig - we duwen ze in de grond met een vermikkie: het voetje van een wandelstok. Daarvan hebben we een extra.
Volgende keer als we een wandeltocht omdernemen gaan er twéé stoeltjes mee.
En 's ochtends is het hier best fris (13"), dus dan komen donsjasje en merinotruitje van pas.
Nu is het 33", dus nu heb ik niet meer aan dan strikt noodzakelijk. We staan op een camping met een zwembadje, we hebben zowaar een duik genomen
Met je donsjas en eronder Merino? Eventueel je regenjas erboven? Dat werkt wel hoor.quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:12 schreef sigme het volgende:
Op echte kou zijn we niet gekleed. We komen een koude nacht vast wel warm door, maar een dag met koude regen zou niet leuk zijn.
We lopen nu over kleine binnendoorweggetjes en paden naar Foix. Vanaf daar willen we de GR107 oppakken en via de wandelpaden naar Andorra te lopen.
Zeg SuperVrouw... Wat is de status van het geheel?quote:Op maandag 21 augustus 2017 19:12 schreef sigme het volgende:
Op echte kou zijn we niet gekleed. We komen een koude nacht vast wel warm door, maar een dag met koude regen zou niet leuk zijn.
We lopen nu over kleine binnendoorweggetjes en paden naar Foix. Vanaf daar willen we de GR107 oppakken en via de wandelpaden naar Andorra te lopen.
Het luie zweet is er wel af!quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:59 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
Lijkt me heerlik wandelen daar
Nice.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 08:18 schreef sigme het volgende:
Beginstand vandaag aantal afgelegde routeloopkilometers: 999,6.
wel verdient vreugdedansje -> 1000quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 08:18 schreef sigme het volgende:
Beginstand vandaag aantal afgelegde routeloopkilometers: 999,6.
Fotootje maken bij 999,9 op de tellerquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 08:18 schreef sigme het volgende:
Beginstand vandaag aantal afgelegde routeloopkilometers: 999,6.
Een slordige 365 km volgens de opgetelde routes. In werkelijkheid zal het wel iets meer worden denk ik.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 09:47 schreef Spanky78 het volgende:
Geweldig. Prachtige afstand.hoeveel heb je nog gepland?
het zijn wandelaars die moeten wel op 999,999 kunnen komen, met een paar vellen toiletpapier voor de 1000 kilometerlijn erbij om over te stappen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 08:59 schreef loveli het volgende:
[..]
Fotootje maken bij 999,9 op de teller
Lastige colletjes.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 16:40 schreef sigme het volgende:
[ afbeelding ]
Dat rode is het hoogteprofiel van wat we vandaag gelopen hebben.
Het blauwe de snelheid.
21 km. Het was spectaculair!
Tof. Geniet.er nog maar even van. Voor je het weet moet je thuis weer aan het werken 😅quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 10:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Een slordige 365 km volgens de opgetelde routes. In werkelijkheid zal het wel iets meer worden denk ik.
De GR 7 door Andorra staat op het programma. 2800 meter!quote:Op zondag 27 augustus 2017 20:45 schreef Spanky78 het volgende:
Mooi hè sigme?
Als je de kans krijgt. Kum je misschien nog een echte hoge tocht doen. Boven de 2500 meter is echt bijzonder, daar staan ook hutten om te overnachten. Prachtige avonden zo hoog.
Met het maken van hoogtemeters zit het zo te zien wel goed... Jullie huppelen inmiddels gewoon naar de.top. superfit en al
Ja, hoe is dat eigenlijk gegaan Sigme? Veel verschil gemerkt in uithoudingsvermogen sinds begin van de reis? Hoe gaat het nu het stevige klimmen begonnen is? En nog afgevallen, zichtbaar sterkere spieren? Vertel, wat doet de reis tot nu toe fysiek met jullie?quote:Op zondag 27 augustus 2017 20:45 schreef Spanky78 het volgende:
Met het maken van hoogtemeters zit het zo te zien wel goed... Jullie huppelen inmiddels gewoon naar de.top. superfit en al
Prachtig. En jullie zijn zo fit,komt helemaal goed. Als je het mooi vind doe je gewoon een extra rondje bergquote:Op zondag 27 augustus 2017 21:17 schreef sigme het volgende:
[..]
De GR 7 door Andorra staat op het programma. 2800 meter!![]()
Specs staan hier (pdf):
http://visitandorra.com/c(...)ugis_2017_WEB_v4.pdf
hier ben ik ook erg benieuwd naar.quote:Op zondag 27 augustus 2017 21:32 schreef minilot het volgende:
[..]
Ja, hoe is dat eigenlijk gegaan Sigme? Veel verschil gemerkt in uithoudingsvermogen sinds begin van de reis? Hoe gaat het nu het stevige klimmen begonnen is? En nog afgevallen, zichtbaar sterkere spieren? Vertel, wat doet de reis tot nu toe fysiek met jullie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |