Inmiddels is er een toestemmingsbrief toegevoegd bij de aanstekers opdracht. Ik ga de opdracht denk ik wel uitvoeren, maar laat 'm eerst wat oplopen...quote:Op maandag 24 juli 2017 14:59 schreef F0xy het volgende:
Vanavond weer de rollende displays. Heb net Koffie bij de ah gedaan en zag dat er bij 2/3 ah's geen display meer is
Ps, doe de aanstekers opdracht niet! Poging gewaagd, maar zag nergens Back to school promotie en de verkopers houden je nauw in de gaten, dus hebbde opdracht maar geannuleerd.
Waren de actiedisplays bij intertoys (makkelijk) te vinden of moest je de controle foto's maken?quote:Op maandag 24 juli 2017 18:23 schreef loezzzje het volgende:
Ik heb een hele hoop koffie opdrachten gedaan bij AH, een paar bier opdrachten & 2 intertoys bezocht. En nog een ijsvriezer opdracht van 7,50. De koffie opdracht was goed te doen, heb maar 1x controlefoto's hoeven maken.
Ik heb 3 opdrachten gedaan bij intertoys en hadden alle 3 een actieplek. Dit kan ook toeval zijn geweest. Ik had namelijk idd ook mijn twijfels. Heb de opdrachten ook pas geaccepteerd in de winkel toen ik zag dat ze de actieplek hadden.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:06 schreef F0xy het volgende:
[..]
Waren de actiedisplays bij intertoys (makkelijk) te vinden of moest je de controle foto's maken?
Is dat voor roamler of smartspotter...quote:Op maandag 24 juli 2017 22:06 schreef F0xy het volgende:
[..]
Waren de actiedisplays bij intertoys (makkelijk) te vinden of moest je de controle foto's maken?
Tot nu toe niets nieuws, dus duimen maar dat er straks nog wat bij komt.quote:Op maandag 24 juli 2017 21:22 schreef loezzzje het volgende:
Hopelijk komen er morgen weer wat opdrachtjes bij in de app. Sommige aanbiedingen gaan dinsdag in dus hoop op nieuwe opdrachten.
SS. Naar mijn weten is er niets beschikbaar bij Intertoys van Roamler, of het moet verder dan 50km bij mij vandaan zijnquote:Op dinsdag 25 juli 2017 10:11 schreef Spottertje73 het volgende:
[..]
Is dat voor roamler of smartspotter...
Misschien een stomme vraag maar kun jij een printscreen maken van jou opdrachten van Smartspotter ?quote:Op dinsdag 25 juli 2017 12:12 schreef F0xy het volgende:
[..]
SS. Naar mijn weten is er niets beschikbaar bij Intertoys van Roamler, of het moet verder dan 50km bij mij vandaan zijn
Pfff... Het regent hier pijpenstelen, dus blijf nog lekker ff binnen
Het gaat denk ik ook om de Speelgoed opdracht van SS. Daar vragen ze om een actieplek van Star Wars.quote:Op dinsdag 25 juli 2017 13:13 schreef Spottertje73 het volgende:
[..]
Misschien een stomme vraag maar kun jij een printscreen maken van jou opdrachten van Smartspotter ?
Want die actiedisplays heb ik niet in mijn app staan ....
En ik heb soms het idee dat ik opdrachten misloop of bij mij niet in de app verschijnen ....
Ik zie alleen opdrachten van intertoys erin staan die heet : Speelgoed
Het gaat idd om de speelgoed opdr en dan de actiedisplays daarvanquote:Op dinsdag 25 juli 2017 13:13 schreef Spottertje73 het volgende:
[..]
Misschien een stomme vraag maar kun jij een printscreen maken van jou opdrachten van Smartspotter ?
Want die actiedisplays heb ik niet in mijn app staan ....
En ik heb soms het idee dat ik opdrachten misloop of bij mij niet in de app verschijnen ....
Ik zie alleen opdrachten van intertoys erin staan die heet : Speelgoed
En nu natuurlijk gelijk 1 afgekeurd. Grrrrquote:Op zondag 23 juli 2017 16:06 schreef Prh01 het volgende:
[..]
Ik heb vanaf het begin altijd 1 kopstelling op de foto gezet bij de extra vraag.
Nog nooit 1 op afgekeurd.
Tja, ze lezen mee he...quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:05 schreef Prh01 het volgende:
[..]
En nu natuurlijk gelijk 1 afgekeurd. Grrrr
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |