quote:
Zondag 16 juli
18.00 uur: NEDERLAND - Noorwegen, De Galgenwaard, Utrecht
20.45 uur: Denemarken - België, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
Maandag 17 juli
18.00 uur: Italië - Rusland, Sparta Stadion, Rotterdam
20.45 uur: Duitsland - Zweden, Rat Verlegh Stadion, Breda
Dinsdag 18 juli
18.00 uur: Oostenrijk - Zwitserland, De Adelaarshorst, Deventer
20.45 uur: Frankrijk - IJsland, Willem II Stadion, Tilburg
Woensdag 19 juli
18.00 uur: Spanje - Portugal, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
20.45 uur: Engeland - Schotland, De Galgenwaard, Utrecht
Donderdag 20 juli
18.00 uur: Noorwegen - België, Rat Verlegh Stadion, Breda
20.45 uur: NEDERLAND - Denemarken, Sparta Stadion, Rotterdam
Vrijdag 21 juli
18.00 uur: Zweden - Rusland, De Adelaarshorst, Deventer
20.45 uur: Duitsland - Italië, Willem II Stadion, Tilburg
Zaterdag 22 juli
18.00 uur: IJsland - Zwitserland, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
20.45 uur: Frankrijk - Oostenrijk, De Galgenwaard, Utrecht
Zondag 23 juli
18.00 uur: Schotland - Portugal, Sparta Stadion, Rotterdam
20.45 uur: Engeland - Spanje, Rat Verlegh Stadion, Breda
Maandag 24 juli
20.45 uur: België - NEDERLAND, Willem II Stadion, Tilburg
20.45 uur: Noorwegen - Denemarken, De Adelaarshorst, Deventer
Dinsdag 25 juli
20.45 uur: Rusland - Duitsland, De Galgenwaard, Utrecht
20.45 uur: Zweden - Italië, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
Woensdag 26 juli
20.45 uur: Zwitserland - Frankrijk, Rat Verlegh Stadion, Breda
20.45 uur: IJsland - Oostenrijk, Sparta Stadion, Rotterdam
Donderdag 27 juli
20.45 uur: Portugal - Engeland, Willem II Stadion, Tilburg
20.45 uur: Schotland - Spanje, Stadion De Adelaarshorst, Deventer
KNOCK-OUTS!
Zaterdag 29 juli
Kwartfinale 1: Winnaar A - Runner-up B, Doetinchem
Kwartfinale 2: Winnaar B - Runner-up A, Rotterdam
Zondag 30 juli
Kwartfinale 3: Winnaar C - Runner-up D, Tilburg
Kwartfinale 4: Winnaar D - Runner-up C, Deventer
Donderdag 3 augustus
Halve finale 1: Kwartfinale 1 - Kwartfinale 4, Enschede
Halve finale 2: Kwartfinale 2 - Kwartfinale 3, Breda
Zondag 6 augustus, finale
FC Twente Stadion, Enschede. Wat zou het mooi zijn als dit met... onze OranjeLeeuwinnen is!
http://www.ekvrouwen.nl/weuro2017-wedstrijdschema/Anouk doet niet mee, maar ach..
quote:
Huidige Selectie 2017
De selectie van het Nederlands vrouwenelftal:
- Mandy van den Berg (Reading FC)
- Sheila van den Bulk (Djurgårdens IF)
- Angela Christ (PSV)
- Anouk Dekker (Montpellier HSC)
- Merel van Dongen (Ajax)
- Daniëlle van de Donk (Arsenal)
- Kika van Es (Achilles’29)
- Sisca Folkertsma (PSV)
- Loes Geurts (Paris Saint Germain)
- Jackie Groenen (FFC Frankfurt)
- Ellen Jansen (FC Twente)
- Renate Jansen (FC Twente)
- Dominique Janssen (Arsenal)
- Danique Kerkdijk (FC Twente)
- Vanity Lewerissa (PSV)
- Desiree van Lunteren (Ajax)
- Lieke Martens (FC Rosengard)
- Vivianne Miedema (Bayern München)
- Liza van der Most (Ajax)
- Jill Roord (FC Twente)
- Shanice van de Sanden (Liverpool FC)
- Sherida Spitse (FC Twente)
- Sari van Veenendaal (Arsenal)
- Siri Worm (FC Twente)
- Kelly Zeeman (Ajax).
http://www.vrouwenvoetbal(...)&id=10417&Itemid=878Kelly Zeeman