Hij speelt leuk, maar veel mensen hier overschatten Brad echt, hoor...quote:Op zaterdag 15 juli 2017 09:48 schreef Sodeknetters het volgende:
Het talent van Braddie is onmiskenbaar, hij zal er imo best een zakcentje mee kunnen verdienen.
Of hij er de hele kost mee kan verdienen betwijfel ik. Maar niets is onmogelijk zullen we maar zeggen.
Laat ze lekker lullen met altijd maar dat negatieve gedoe. Genoeg mensen die inzien dat jij gewoon erg lekker speelt op het keyboard.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 10:56 schreef Braddie het volgende:
Zeggen dat ik vergelijkbaar speel als een jochie van 10 met 1 jaar les is overigens best wel belachelijk.. ja ik ga in de verdedigmode.
Er zijn vast wel jochies van 10 die mij er vierkant uitspelen, echt 1000en waarschijnlijk, maar de gemiddelde 10 jarige met 1 jaartje/2 jaartjes les, zullen niet heel veel verder komen dan een paar liedjes uit hun kop kennen en verder statisch wat dingen oplezen van bladmuziek, en langzame akkoorden wissels.
En als ze op pianoles zitten weten ze niet wat ze met de pitchbend moeten doen, als ze op keyboardles zitten overigens ook niet. Dat moet je jezelf wél aanleren om oke/goed te gaan gebruiken/inschatten hoe zoiets werkt.
Ben overigens zelf absoluut geen wonder muzikant, nogmaals. De liedjes die ik speel zijn vaak ook maar half, of een tikje slordig, ik speel meestal liedjes redelijk na als ik ze 2-3 keer hoor omdat ik een redelijk ontwikkeld gehoor heb, vind wel dat ik boven het niveau uitkom van een 10 jarige met 1 jaartje les, ga maar eens zoeken op filmpjes van de gemiddelde 10 jarige
En ik ben ook van mening dat er vast wel een plek is voor mij bij een hotel of dergelijk, in Spanje zag je dat vroeger regelmatig, en dat waren kerels die amper Engels spraken, geen woord zeiden tegen hun publiek, en tóch mensen vermaakte.
Oh, en dat andere keyboard stuur ik niet terug, want dat gebruik ik en ben ik dankbaar voor.
Nogmaals, als ik nu opeens een Tyros had gehad weer waren mensen daar ook over gevallen, want ik speel niet meer op het gedoneerde keyboard, en ben dan "ondankbaar"
Maar goed, GOEDEMORGEN!
Hij bedoelde volgens mij gewoon marktplaatsquote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:01 schreef Braddie het volgende:
Zeer tof idee, weet alleen niet of dat heel realistisch is, ik kan best wel wat keyboards kopen/verkopen individueel via Marktplaats of dergelijk, maar een webshop openen etc is al gelijk een behoorlijke stap.
Onmiskenbaar? Ben jij muzikaal onderlegd of werk je in de muziekindustrie? Ben wel benieuwd hoe je kan horen dat hij talentvol is. Hij speelt best leuk en ik doe het hem niet na, maar als iemand zoals al gezegd een jaar muziekles heeft gehad zou diegene dat ook niet kunnen?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 09:48 schreef Sodeknetters het volgende:
Het talent van Braddie is onmiskenbaar, hij zal er imo best een zakcentje mee kunnen verdienen.
Of hij er de hele kost mee kan verdienen betwijfel ik. Maar niets is onmogelijk zullen we maar zeggen.
om echt je brood met marktplaats te verdienen heb je helaas de vaardigheden niet voor denk ik.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:01 schreef Braddie het volgende:
Zeer tof idee, weet alleen niet of dat heel realistisch is, ik kan best wel wat keyboards kopen/verkopen individueel via Marktplaats of dergelijk, maar een webshop openen etc is al gelijk een behoorlijke stap.
Heeft hij een nieuw keyboard gekocht gisteren?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:13 schreef Stompzinnig het volgende:
Braad, mensen vallen er niet over dat je een nieuw keyboard hebt omdat je ondankbaar zou zijn. Je hebt gelijk dat mensen er ook over zouden vallen als je een nieuwe Tyros zou hebben, maar weet je waarom dat is?
Mensen hebben gedoneerd, en zien jou van dat geld pizza's bestellen terwijl je al geen cent te makken hebt. Je auto gaat kapot, en in plaats van dat je beseft dat het toch wel erg handig is een spaarpotje te hebben voor onvoorziene uitgaven, koop je dezelfde dag nog een nieuw keyboard.
Je moet het helemaal zelf weten, maar zolang jij je hele leven online pkeurt krijg je commentaar op je gruwelijk domme acties.
Nee, een webshop openen moet je inderdaad echt niet doen. Wat in het geval dat iemand nog geld terug krijgt omdat diegene ontevreden is, maar jij net dat geld uitgegeven hebt aan een pizza? Je kunt moeilijk zeggen "Uhh, ja, je krijgt je geld terug, even wachten tot mijn wajong binnen is!"quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:01 schreef Braddie het volgende:
Zeer tof idee, weet alleen niet of dat heel realistisch is, ik kan best wel wat keyboards kopen/verkopen individueel via Marktplaats of dergelijk, maar een webshop openen etc is al gelijk een behoorlijke stap.
De Braad denkt gewoon kansen en opportuniteiten!quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:13 schreef Stompzinnig het volgende:
koop je dezelfde dag nog een nieuw keyboard.
Godverdomme je verzint het niet.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:15 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Heeft hij een nieuw keyboard gekocht gisteren?
Nee hoor Braad. Iedereen heeft dit gelezen en begrepen. Het maakt het nog steeds geen slimme keuzequote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:16 schreef Braddie het volgende:
Ik heb inderdaad een ander keyboard gekocht.
Maar, en dit is ook een detail wat mensen "vergeten" of overheen lezen.
Mijn auto bracht 100 euro op op de sloop.
Dit keyboard kreeg ik mee (Inclusief tas, standaard, boekjes, etc) Voor DERTIG euro.
De resterende 70 staat op de spaarrekening.
wat iedereen dan gaat lopen jankenquote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:18 schreef Sheffield het volgende:
[..]
Nee hoor Braad. Iedereen heeft dit gelezen en begrepen. Het maakt het nog steeds geen slimme keuze
En dat is nou precies dat bord voor je kop. Je hebt al geen geld voor boodschappen. Dan is elke euro die je uitgeeft aan dingen die je niet nodig hebt er één te veel. Of het nou een koopje is of niet.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:16 schreef Braddie het volgende:
Ik heb inderdaad een ander keyboard gekocht.
Maar, en dit is ook een detail wat mensen "vergeten" of overheen lezen.
Mijn auto bracht 100 euro op op de sloop.
Dit keyboard kreeg ik mee (Inclusief tas, standaard, boekjes, etc) Voor DERTIG euro.
De resterende 70 staat op de spaarrekening.
Dit.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:21 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
En dat is nou precies dat bord voor je kop. Je hebt al geen geld voor boodschappen. Dan is elke euro die je uitgeeft aan dingen die je niet nodig hebt er één te veel. Of het nou een koopje is of niet.
Natuurlijk snap ik dat die verleiding groot is, maar dit soort uitgaven 'hoor' je pas te doen als je elke maand rond kam komen en enkele honderden euro's klaar hebt liggen voor onvoorziene uitgaven.
Nogmaals, je moet het helemaal zelf weten, maar jij bent degene die je leven online pleurt. Dan krijg je commentaar en goedbedoelde maar confronterende hulp.
Braddie is best oke.. en nee een jaartje muziekles is niet voldoende voor dat niveau..quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:04 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Onmiskenbaar? Ben jij muzikaal onderlegd of werk je in de muziekindustrie? Ben wel benieuwd hoe je kan horen dat hij talentvol is. Hij speelt best leuk en ik doe het hem niet na, maar als iemand zoals al gezegd een jaar muziekles heeft gehad zou diegene dat ook niet kunnen?
Mensen doen hier weer meteen alsof we de nieuwe Miles Davis gezien hebben
jezus heb je weer een pulpding die niet klinktquote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:16 schreef Braddie het volgende:
Ik heb inderdaad een ander keyboard gekocht.
Maar, en dit is ook een detail wat mensen "vergeten" of overheen lezen.
Mijn auto bracht 100 euro op op de sloop.
Dit keyboard kreeg ik mee (Inclusief tas, standaard, boekjes, etc) Voor DERTIG euro.
De resterende 70 staat op de spaarrekening.
Mwaaaa, klinkt toch best behoorlijk hoor. Je hebt hem waarschijnlijk nog eens niet gehoord maar al wel je oordeel klaar.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:21 schreef isax het volgende:
[..]
jezus heb je weer een pulpding die niet klinkt
spaar gewoon door tot je iets fatsoenlijks kan kopen.
Is dat diezelfde spaarrekening waar je eerder ook allemaal donaties op had gezet voor een keyboard dat perongeluk was uitgegeven aan andere belangrijke zaken (lees: Thuisbezorgd).quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:16 schreef Braddie het volgende:
De resterende 70 staat op de spaarrekening.
Band is inderdaad nog vrij matig, maar we groeien langzaam maar zeker, er mist alleen een bonk power en zelfverzekerdheid, en dat komt met de optredens die wij geven vast wel bovendrijven.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:21 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Braddie is best oke.. en nee een jaartje muziekles is niet voldoende voor dat niveau..
Niet dat die band ook maar ergens naar klinkt.. maar dat is meer omdat er geen live ervaring is en omdat er geen echt wij gevoel is.. (een band moet zonder te veel mitsen en maren staan als een huis, dat ontstaat of niet, heeft niets met niveau te maken)
Tussen goed kunnen spelen en een goede band zijn zit nogal een verschil..
Maar lol hebben is het belangrijkste.. de rest maakt niet uit..
En ja ik kom wel uit de "industrie"
Je moet eigenlijk nooit in het repetitiehok hoeven zitten.. gewoon overal optreden.. voor een appel.. een ei.. de lol.. een pilsje.. etc.. Het kost geen huur voor een repetitiehok en je doet lekker veel ervaring op..quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:23 schreef Braddie het volgende:
[..]
Band is inderdaad nog vrij matig, maar we groeien langzaam maar zeker, er mist alleen een bonk power en zelfverzekerdheid, en dat komt met de optredens die wij geven vast wel bovendrijven.
showtunes op goedkope keyboards klinkt als kaas.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:26 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Braddie kan dus echt wel degelijk spelen hoor. Nogal wiedes dat showtunes op goedkope rommel (no offence) niet optredenwaardig klinkt.
En er zit natuurlijk ook een aardig verschil tussen het voorbereiden van een nummer voor een optreden of in 10 seconden iets uit je geheugen trekken.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:28 schreef Braddie het volgende:
[..]
showtunes op goedkope keyboards klinkt als kaas.
Als ik een Tyros 3/4/5 heb of dergelijk, dan klinken die showtunes gewoon optredenwaardig. Wil niet zeggen dat ik meteen optredenwaardig ben, maar dat apparaat WEL.
En als mijn oma twee wielen had was ze een fiets.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:28 schreef Braddie het volgende:
[..]
showtunes op goedkope keyboards klinkt als kaas.
Als ik een Tyros 3/4/5 heb of dergelijk, dan klinken die showtunes gewoon optredenwaardig. Wil niet zeggen dat ik meteen optredenwaardig ben, maar dat apparaat WEL.
als een ding van 30 euro prima klinkt, waarom wil je er dan een van 1500?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:22 schreef Braddie het volgende:
[..]
Mwaaaa, klinkt toch best behoorlijk hoor. Je hebt hem waarschijnlijk nog eens niet gehoord maar al wel je oordeel klaar.
Dan is hij optredenwaardig.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:35 schreef isax het volgende:
[..]
als een ding van 30 euro prima klinkt, waarom wil je er dan een van 1500?
Omdat je dan veel minder snel tegen limitaties aan zit.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:35 schreef isax het volgende:
[..]
als een ding van 30 euro prima klinkt, waarom wil je er dan een van 1500?
mja ik zou toch maar de komende jaren dan genoegen nemen met minder.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:39 schreef Braddie het volgende:
[..]
Omdat je dan veel minder snel tegen limitaties aan zit.
Zo`n apparaat heeft een chip aan boord die geprogrammeerd is om niet meer dan een x aantal noten tegelijk weer te kunnen geven, en hoe kleiner die chip hoe minder dynamisch je spel kan zijn door bijvoorbeeld begeleidingen met weinig instrumenten, geluiden die afkappen omdat je met te veel vingers speelt, dat soort zaken.
Deze heeft bijvoorbeeld een polyfonie (Hoeveelheid klanken 'ie tegelijk kan weergeven) van 32.
De Tyros reeks 128, mede daardoor klinkt die Tyros zo belachelijk goed, er kan zóveel meer gehaald worden uit zo`n apparaat.
+ Dat de geluidskwaliteit natuurlijk ook steeds beter word, betere mogelijkheden, bouwkwaliteit is beter, en ja, zelfs value for money. Want ze zijn ontiegelijk duur, maar deze was in 1999 2400 gulden, een Tyros 3 nu kost 1500 euro, 3300 gulden. Tuurlijk moet je niet omrekenen, maar je krijgt hier zóveel meer voor terug als je het in dat perspectief bekijkt.
"Komende jarenquote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:41 schreef isax het volgende:
[..]
mja ik zou toch maar de komende jaren dan genoegen nemen met minder.
ik heb heel wat mensen met een wajong in de schuldsanering zien komen omdat ze zulke aankopen deden.
ja denk jij dat je meer dan minimum gaat verdienen de komende jaren?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
"Komende jaren"
Ik neem ook zeker genoegen met minder voorlopig, eerst zorgen dat alles betaald is, en dan verder kijken. Maar ik wil m`n kloten wel kunnen redden, en dit keyboard was een belachelijke buitenkans.
Mwa, impuls niet ik zag het keyboard al langer staan, maar toen ik het geld had besloot ik te mailen en concreet contact te leggen met de verkoper. Dit keyboard verkoop ik zo met 200% winst, dat is geen probleem, alleen die stand die ik er bij gaf is al de aanschafwaarde van dit apparaat waard.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:42 schreef Monopoly het volgende:
He Braad, je bent vast blij met je nieuwe keyboard. Maar heb je die op de impuls gekocht? Zo van, ik heb 100 piek bij me, ach, 3 tientjes?
Is het geen optie om voortaan na te gaan: Hoe zit ik met boodschappen de rest van de week, komen er nog meer kosten aan? Moet ik wat op de spaar zetten?
Iets leuks (luxe) kopen is voor iedereen leuk en fijn. Maar dat soort dingen kan je je niet altijd veroorloven. Ik moet ook elke maand leuke dingen laten gaan omdat het financieel ook niet altijd voor de wind gaat. Jammer maar het zij zo. Als het aan mij lag ging ik elke dag bier drinken, naar de bioscoop en met vrienden op stap. Maar kan niet, dus helaas.
Ga je de nieuwe Yamaha of GEM binnenkort verkopen?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:46 schreef Braddie het volgende:
[..]
Mwa, impuls niet ik zag het keyboard al langer staan, maar toen ik het geld had besloot ik te mailen en concreet contact te leggen met de verkoper. Dit keyboard verkoop ik zo met 200% winst, dat is geen probleem, alleen die stand die ik er bij gaf is al de aanschafwaarde van dit apparaat waard.
Ik ga ook echt wel na hoe ik zit met geld/boodschappen etc, toen ik geen boete had ging het prima en had ik ook een leuk zakcentje over, toen kwam de boete
Als het aan mij ligt doe ik ook elke dag leuke dingen, maar wat je zelf zegt, als het niet kan kan het niet. Ik overdenk dingen écht wel, komt hier over alsof ik dat niet doe, en dat te hard rijden is natuurlijk dom, maar de goede stap is er dat ik nu iig zelf geen auto meer heb en dus wat meer bespaar elke maand (Oke, ik heb de auto van m`n ma, maar dat kost mij buiten benzine om helemaal niks)
Zolang je maar rond komt en je een appeltje voor de dorst hebt als het tegen zit. En wat de rest zegt en ik ook al tijden roep. Probeer wat minder online te zijn. Niet elke scheet op FOK! zetten. Iedereen leest mee. Deels om te trollen, vermaak, leedvermaak of benieuwdheid. Elke scheet die jij op het internet gooit is voer voor sommige om alles uit te zoeken enzo.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:46 schreef Braddie het volgende:
[..]
Mwa, impuls niet ik zag het keyboard al langer staan, maar toen ik het geld had besloot ik te mailen en concreet contact te leggen met de verkoper. Dit keyboard verkoop ik zo met 200% winst, dat is geen probleem, alleen die stand die ik er bij gaf is al de aanschafwaarde van dit apparaat waard.
Ik ga ook echt wel na hoe ik zit met geld/boodschappen etc, toen ik geen boete had ging het prima en had ik ook een leuk zakcentje over, toen kwam de boete
Als het aan mij ligt doe ik ook elke dag leuke dingen, maar wat je zelf zegt, als het niet kan kan het niet. Ik overdenk dingen écht wel, komt hier over alsof ik dat niet doe, en dat te hard rijden is natuurlijk dom, maar de goede stap is er dat ik nu iig zelf geen auto meer heb en dus wat meer bespaar elke maand (Oke, ik heb de auto van m`n ma, maar dat kost mij buiten benzine om helemaal niks)
Nee, zeker die GEM niet. Die gaat niet weg. Punt 1 omdat ik die gedoneerd heb gekregen, punt 2, omdat ik dat absoluut niet kan maken en het mezelf dan niet kan vergeven.quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:49 schreef Geelman het volgende:
[..]
Ga je de nieuwe Yamaha of GEM binnenkort verkopen?
Maar hebben de Yam en de GEM verschillende features waardoor het nuttig is ze beiden te bezitten?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 11:50 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nee, zeker die GEM niet. Die gaat niet weg. Punt 1 omdat ik die gedoneerd heb gekregen, punt 2, omdat ik dat absoluut niet kan maken en het mezelf dan niet kan vergeven.
Die Yamaha ook niet, als ik redelijk in de buurt ben van de Tyros misschien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |