Het is inderdaad killing om snachts of voor het slapen te eten. Ik eet ook bewust mijn avondeten pas om een uur of half 8, opdat ik later op de avond geen honger meer krijg. Je moet dan wel alles verschuiven. Goed ontbijt tussen 7 en half 8, lunch rond 2 a 3 pas, en avondeten rond half 8. Voor mij werkt het, want als ik rond 6 a half 7 eet, eet ik rond half 12 gewoon nog keurig een paar boterhammen tegen de honger.quote:Op maandag 10 juli 2017 11:56 schreef Argo het volgende:
[..]
Klopt moet zeggen meestal eet ik na 6 uur niks meer.
Ligt er helemaal aan wat je allemaal doet op een dag. Ik neem niet aan dat jij voor elk loopje de auto pakt.quote:Op maandag 10 juli 2017 12:39 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Het is inderdaad killing om snachts of voor het slapen te eten. Ik eet ook bewust mijn avondeten pas om een uur of half 8, opdat ik later op de avond geen honger meer krijg. Je moet dan wel alles verschuiven. Goed ontbijt tussen 7 en half 8, lunch rond 2 a 3 pas, en avondeten rond half 8. Voor mij werkt het, want als ik rond 6 a half 7 eet, eet ik rond half 12 gewoon nog keurig een paar boterhammen tegen de honger.
Klopt inderdaad. Fiets en loop regelmatig, ook naar werk, en doe ook veel dingen in en om huis. Niet meer snachts eten, minder bier drinken, gewoon boterhammen vreten en stoppen met frisdrank hebben bij mij al 9 kilo gescheeld zonder uberhaupt meer te gaan bewegen.quote:Op maandag 10 juli 2017 12:43 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Ligt er helemaal aan wat je allemaal doet op een dag. Ik neem niet aan dat jij voor elk loopje de auto pakt.
Ja hier ook, gewoon gestopt met bier... Of nouja 1 liter per week of zo.quote:Op maandag 10 juli 2017 12:48 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Fiets en loop regelmatig, ook naar werk, en doe ook veel dingen in en om huis. Niet meer snachts eten, minder bier drinken, gewoon boterhammen vreten en stoppen met frisdrank hebben bij mij al 9 kilo gescheeld zonder uberhaupt meer te gaan bewegen.
Echt? Nou ja, ik wacht wel. Heb geen haast.quote:Op maandag 10 juli 2017 12:35 schreef Sheffield het volgende:
[..]
Jij wacht nog steeds op die 50+ man. Veel te moeilijk
Over 15 jaar voldoe ik aan je criteriaquote:Op maandag 10 juli 2017 13:03 schreef praadje het volgende:
[..]
Echt? Nou ja, ik wacht wel. Heb geen haast.
Beter begint hij daar wel mee!quote:Op maandag 10 juli 2017 13:10 schreef Geelman het volgende:
Bier drinkt Brad alvast niet, dus da's alvast goed!
Liep je achteruit of zo?quote:Op maandag 10 juli 2017 13:19 schreef Braddie het volgende:
Vandaag was niet spectaculair. 1,73km gewandeld, 21 minuten
Ik ben vorige week nog gaan wandelen in de ardennen. Wel heftig want daar is het niet zo plat als hier natuurlijk. Maar omgeving Hilversum heeft best wel mooie natuur en bossen dus zeker goed idee om daar af en toe een stuk te gaan hiken!quote:Op maandag 10 juli 2017 13:19 schreef Braddie het volgende:
Vandaag was niet spectaculair. 1,73km gewandeld, 21 minuten
Zag dat vlogje al ja, tof gedaan.quote:Op maandag 10 juli 2017 13:21 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik ben vorige week nog gaan wandelen in de ardennen. Wel heftig want daar is het niet zo plat als hier natuurlijk. Maar omgeving Hilversum heeft best wel mooie natuur en bossen dus zeker goed idee om daar af en toe een stuk te gaan hiken!
Dus morgen moet dit beter!quote:Op maandag 10 juli 2017 13:21 schreef Braddie het volgende:
[..]Bijna wel maat. Liep ongeveer 4 kilometer per uur, hard zat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |