Die ging net bij de charge snel met de handjes omhoog op de knietjes zitten.quote:
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:22 schreef Ali_boo het volgende:
Duitse politieagent leert communist een lesje![]()
( vid in link )
twitter:PorteTonAme twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 19:21:19🎥🇩🇪 #Allemagne : La police répond aux #BlackBlock en cassant des bouches .#HamburgG20 #Hamburg #G20Summit https://t.co/UCTS3mSjK9 reageer retweet
worden wat relschoppers opgepakt en lanere tijd van straat gehaald?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:31 schreef truthortruth het volgende:
Ik snap het niet. Zou er iemand zijn die denkt dat hier iets positiefs uitkomt?
Ik snap het ook niet. Als je boos bent en iets wilt bereiken, dan moet je simpelweg bereid zijn om over te gaan op zinvol geweld (moord/revolutie). Dit is schreeuwen om een corrigerende tik te krijgen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:31 schreef truthortruth het volgende:
Ik snap het niet. Zou er iemand zijn die denkt dat hier iets positiefs uitkomt?
Want dit doen ze dagelijks?quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:32 schreef Bensel het volgende:
[..]
worden wat relschoppers opgepakt en lanere tijd van straat gehaald?
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:29 schreef Divje het volgende:
[..]
Straks bij de échte rellen zal het overgaan in Drum&Bass
twitter:BartNijman twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 16:16:28"Betogingen van vroeg tot laat", is wat NSB Handelsblad maakt van de linksfascistische geweldsorgie in Hamburg. #QED https://t.co/GY1auKx0iO reageer retweet
Nu ben je een alt-right gekkie volgens tijger-mquote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:
twitter:BartNijman twitterde op vrijdag 07-07-2017 om 16:16:28"Betogingen van vroeg tot laat", is wat NSB Handelsblad maakt van de linksfascistische geweldsorgie in Hamburg. #QED https://t.co/GY1auKx0iO reageer retweet
Wat zei je nou in dat andere topic over cultureel marxisme? Het epicentrum? Dit heeft er wat mee te maken in ieder geval. Die clipjes uit Apocalypse Now.quote:
Die heeft echt mentale problemen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:39 schreef Greys het volgende:
https://twitter.com/annefleurdd/status/883379725317660672
En Anne Fleur krijgt weer een podium en klaagt over... Het 'extreme optreden' van de Duitse politie. Geen afkeer van het geweld maar zeuren over de politie. Tsja.
Zo lastig die politiemensen dat ze niet gewoon even lijdzaam ondergaan dat 160 van hun collega's gewond raakten en de stad in de fik wordt gezet.
Als het van Tijger m afkomt dan is alr right gekkie een geweldige eretitelquote:Op vrijdag 7 juli 2017 20:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
Nu ben je een alt-right gekkie volgens tijger-m
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |