"Thuis is de saus beter." *Bestelt satésaus.quote:Op donderdag 6 juli 2017 10:42 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Patat zonder (thuis is de saus veel beter, welke saus dan ook)
Kipburger in zijn beste variant die mogelijk is bij de snackbar.
Kipnuggets of portie bitterballen.
Klein bakje satesaus.
Heerlijk!
yup. Dat betreft namelijk een warme saus. Niet zo lastig te begrijpen lijkt mij.quote:Op donderdag 6 juli 2017 12:36 schreef Rezania het volgende:
[..]
"Thuis is de saus beter." *Bestelt satésaus.
Wat is een zebrapad?quote:Op donderdag 6 juli 2017 12:45 schreef Sigaartje het volgende:
Twee patat met satesaus, een zebrapad, twee berenklauw met satesaus en een kroket met mayonaise. Twee slaatjes, daar kunnen ze niet mee rotzooien, en een broodje kaas.
Is dat patat op een stokje?quote:
Dat is een voetgangersoversteekplaats.quote:
quote:Op donderdag 6 juli 2017 13:22 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Dat is een voetgangersoversteekplaats.
Ik heb ooit eens 12 haringen gegeten (verspreid over de hele dag, dat wel). 5 frikandellen zou ik echt niet achter elkaar naar binnen krijgen.quote:Op donderdag 6 juli 2017 08:36 schreef MCH het volgende:
[..]
Iwanius eet ook 17 haringen achter elkaar, dus 5 van die dingen is peanuts.
Amateurquote:Op donderdag 6 juli 2017 13:39 schreef Mutiilation het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens 12 haringen gegeten (verspreid over de hele dag, dat wel). 5 frikandellen zou ik echt niet achter elkaar naar binnen krijgen.
Wat een baas.quote:Op donderdag 6 juli 2017 13:43 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Amateur![]()
Record hotdogs eten gesneuveld
Joey "Jaws" Chestnut heeft revanche genomen voor zijn verlies van vorig jaar in de jaarlijkse Nathan's hotdog eetwedstrijd. Hij versloeg gisteren in de finale zijn rivaal Matt Stonie door maar liefst zeventig broodjes met worst in tien minuten te verorberen. Chestnut at zo de meeste hotdogs tijdens een eindronde ooit.
Chestnut was vanaf 2007 tot en met 2014 onverslaanbaar. Hij werd acht keer achtereenvolgend kampioen. Vorig jaar verloor hij echter met twee hotdogs verschil zijn titel aan Stonie.
Trainen
Chestnut gooide vervolgens zijn trainingsregime om. Hij hield een trainingsschema van gewichtheffen en rennen aan en deed aan eetsprints van een minuut waarin hij zoveel mogelijk hotdogs at. Hij lette ook meer op zijn ademhaling tijdens het eten, vertelde hij aan CNN.
Het harde werk wierp zijn vruchten af. Chestnut eindigde op zeventig broodjes, Stonie kwam niet verder dan 53. Chestnut mocht daardoor zijn negende Mustard Belt en 10.000 dollar mee naar huis meenemen.
Dit verbaast mij niks want die zijn alleen voor Nederlanders.quote:Op donderdag 6 juli 2017 14:57 schreef sirdanilot het volgende:
Maar ik kom eigenlijk echt nóóit in de snackbar.
Niet zoals hier in nederland niet.quote:Op donderdag 6 juli 2017 14:59 schreef MCH het volgende:
[..]
Dit verbaast mij niks want in Brazilië hebben ze natuurlijk ook geen snackbars.
In de snackbar zie je inderdaad voornamelijk pure Nederlanders ja, maar er zullen vast wel allochtonen zijn die ook wel eens zin hebben in een broodje kroket of een bamiblok.quote:Op donderdag 6 juli 2017 14:59 schreef MCH het volgende:
[..]
Dit verbaast mij niks want die zijn alleen voor Nederlanders.
Hey probeerquote:Op donderdag 6 juli 2017 14:59 schreef probeer het volgende:
Broodje kroket met mosterd, kaassoufle met satésaus, berenklauw satésaus, rasfrietje stoofvlees, blikje cola.
Hmmm curryworst is ook erg lekker ja!quote:Op donderdag 6 juli 2017 16:08 schreef MutedFaith het volgende:
Friet zuurvlees met mayonaise, en een curryworst met curry en gebakken uien of een spoetnik met satésaus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |