Malloot is geen zwaar scheldwoord.quote:Op zondag 25 juni 2017 20:36 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Wat u niet wilt dat u geschiedt doe dat ook een ander niet.
Boontje komt op zijn loontje.
enz enz.
quote:Op zondag 25 juni 2017 20:33 schreef Fokker89 het volgende:
Wat is die Ama ook een kansloos figuur in de chat, heeft het alleen maar over zichzelf
ama wat is jouw mening hier over?quote:
Is dat Amaranthaquote:Op zondag 25 juni 2017 20:38 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
[..]
ama wat is jouw mening hier over?
Ze heeft het het sinds die post niet meer over zichzelf gehad dus het heeft geholpen.quote:Op zondag 25 juni 2017 20:38 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
[..]
ama wat is jouw mening hier over?
Vind het nou wel leuk geweest Mono, had het wel kunnen aannemen en in de koelkast/vriezer kunnen leggen, maar ik weet hoe ik ben, dan is de pizza alsnog óf morgen óf overmorgen op, dus ik hou de eer aan mezelf. Ik weiger ze.quote:Op zondag 25 juni 2017 20:39 schreef Monopoly het volgende:
Ik vind het wel knap van Braad. Niet aangenomen.
Precies. Gewoon keurig zo. Je denkt aan je zelf. Erkenning en actie. Gewoon prima zo.quote:Op zondag 25 juni 2017 20:39 schreef Braddie het volgende:
[..]
Vind het nou wel leuk geweest Mono, had het wel kunnen aannemen en in de koelkast/vriezer kunnen leggen, maar ik weet hoe ik ben, dan is de pizza alsnog óf morgen óf overmorgen op, dus ik hou de eer aan mezelf. Ik weiger ze.
En hij verbrandt calorieën door naar de deur te lopen, hij wordt er dus alleen maar slanker op.quote:Op zondag 25 juni 2017 20:41 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Precies. Gewoon keurig zo. Je denkt aan je zelf. Erkenning en actie. Gewoon prima zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |