Ik geloof niet dat je het volledige topic gelezen hebt.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:48 schreef mrspoeZ het volgende:
Of je pakt het echt groots aan en doet iets als dit. Laat je ophalen met de watertaxi en zorg voor een cadeautje.
Uhmm , ik ging twijfelen toen je dit schreef, dus ik heb nog eens gekeken. TO vraagt om een originele plek, iets waardoor het meisje denkt dat er moeite is gedaan en niet gauw-gauw iets gekozen. Als 'cash geen bezwaar is' en je zoekt naar iets bijzonders dan is een restaurant dat speciaal voor haar en jou een complete ruimte reserveert volgens mij best een leuke optie.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat je het volledige topic gelezen hebt.
Goed opgelet tot 'goedkoop maar uniek' geschreven werdquote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:53 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Uhmm , ik ging twijfelen toen je dit schreef, dus ik heb nog eens gekeken. TO vraagt om een originele plek, iets waardoor het meisje denkt dat er moeite is gedaan en niet gauw-gauw iets gekozen. Als 'cash geen bezwaar is' en je zoekt naar iets bijzonders dan is een restaurant dat speciaal voor haar en jou een complete ruimte reserveert volgens mij best een leuke optie.
Ik vatte dat op als: het zou haar niet uitmaken als het goedkoop was, als het dan maar wel uniek is. Daarom ging ik ervan uit dat ze ook duur en uniek tof zou vinden.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Goed opgelet tot 'goedkoop maar uniek' geschreven werd
Ga picknicken op de tafelbergquote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:57 schreef travelpreneur het volgende:
Nee nee ik bedoel dat het uniek moet zijn en dat ik daar best wat voor wil neerleggen.
Sorry voor mijn misinterpretatie.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:56 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Ik vatte dat op als: het zou haar niet uitmaken als het goedkoop was, als het dan maar wel uniek is. Daarom ging ik ervan uit dat ze ook duur en uniek tof zou vinden.
Sorry voor mijn misinterpretatie.
Dat is denk ik bijna creepy nice, maar de tip neem ik in mijn achterzak voor een later momentquote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:48 schreef mrspoeZ het volgende:
Of je pakt het echt groots aan en doet iets als dit. Laat je ophalen met de watertaxi en zorg voor een cadeautje.
Wanneer moet je feestje plaatsvinden? Als het nog even mag wachten: ga dan hierheen! Niet per se intiem maar wel super leuk!quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:59 schreef travelpreneur het volgende:
[..]
Dat is denk ik bijna creepy nice, maar de tip neem ik in mijn achterzak voor een later moment!
Het is geen feest. Gewoon een leuke verrassing, weereens iets anders dan thuis pizza vreten op de bank.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 23:01 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Wanneer moet je feestje plaatsvinden? Als het nog even mag wachten: ga dan hierheen! Niet per se intiem maar wel super leuk!
Dat is toch een feestje? Ik vind elke keer dat ik met mijn lief iets gezelligs ga doen buiten de gewone dingen een feestje. Vind het heerlijk om met hem iets leuks te doen.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 23:02 schreef travelpreneur het volgende:
[..]
Het is geen feest. Gewoon een leuke verrassing, weereens iets anders dan thuis pizza vreten op de bank.
Ah ja, mij boeit het niet zoveel. Ik las dus ergens dat leuke dingen doen de relatie versterkt.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 23:03 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Dat is toch een feestje? Ik vind elke keer dat ik met mijn lief iets gezelligs ga doen buiten de gewone dingen een feestje. Vind het heerlijk om met hem iets leuks te doen.
FG (food labs) of joelia, mijn favorieten.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 22:57 schreef travelpreneur het volgende:
Nee nee ik bedoel dat het uniek moet zijn en dat ik daar best wat voor wil neerleggen.
Lees de post boven je, de beste restaurants maar mijn idee. Allebei ook michelin ster trouwens.quote:Op zaterdag 24 juni 2017 11:31 schreef travelpreneur het volgende:
Ik wilde zonet bij Bazar reserveren tot ik de recensies las 'onbeschofte serveersters' 'eten is niet op smaak' 'tafels krap op elkaar' 'lawaaierig'.
Dat klinkt niet als een plek waar ik graag wil zijn :/. De gerechten op het menu zijn ook behoorlijk cheap, dus dan kan de kwaliteit ook nooit goed zijn.
Dus nog steeds opzoek naar een restaurant..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |