Klopt, maar het zal echt niet eenvoudig te controleren zijn voor de sprint van Groenewegen. Als het Djumbo lukt dan komt dat vooral ook doordat toppers uit andere ploegen zo'n beetje allemaal uit vorm zijn.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:12 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die hoogtemeters zeggen ook niet alles. De helft van die hoogtemeters krijg je hier cadeau omdat je met een noodvaart dat heuveltje op dendert. Het zal eerder de afstand zijn die het een beetje selectief maakt.
#oogballenindeglorixquote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Thijs Zonneveld wordt Nederlands kampioen.
Is allemaal veel te kort om verschillen te laten ontstaan. Hier blijft tot in de laatste ronde een grote groep bij elkaar.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Klopt, maar het zal echt niet eenvoudig te controleren zijn voor de sprint van Groenewegen. Als het Djumbo lukt dan komt dat vooral ook doordat toppers uit andere ploegen zo'n beetje allemaal uit vorm zijn.
Er is trouwens ook nog een klimmetje dat heel smal is en uit stilstand begonnen moet worden, dus daar kunnen ook verschillen uit ontstaan.
Hoe vaak moesten jullie het rondje?quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:52 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Is allemaal veel te kort om verschillen te laten ontstaan. Hier blijft tot in de laatste ronde een grote groep bij elkaar.
En ik weet waar ik over praat, heb 't rondje zelf een paar jaar geleden gereden in een wedstrijd. Weliswaar was het daar uit elkaar gevallen en zat ik in de 2e groep. Maar het waren twee grote groepen (>60 man). En als dat op mijn niveau al bij elkaar blijft in dergelijke groepen, blijft het bij de profs zeker bij elkaar.
6 keer, was 90 km. Weet trouwens niet of het precies hetzelfde rondje was, maar zal niet veel schelen, want dezelfde klimmen zaten erin.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hoe vaak moesten jullie het rondje?
Ik ken wat jongens die bij elite zonder contract hebben gereden dit weekend. Zij zeiden dat het echt moeilijk was om weg te blijven.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:07 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
1500 hoogtemeters (bijvoorbeeld elke ronde klimmetje van 800 meter a 6% en vals platte finish) is ook weer niet zo eenvoudig, dus ik heb het idee dat men hier niet echt weet waar men over praat.
quote:
twitter:edekker1970 twitterde op zondag 18-06-2017 om 14:19:39Erik Breukink gelooft in een verrassing van Robert Gesink in de Tour.via @telegraaf Eens!er zijn kansen dit jaar voor minimaal podium! reageer retweet
Zucht.quote:Op woensdag 21 juni 2017 18:53 schreef showtimer het volgende:
[..]twitter:edekker1970 twitterde op zondag 18-06-2017 om 14:19:39Erik Breukink gelooft in een verrassing van Robert Gesink in de Tour.via @telegraaf Eens!er zijn kansen dit jaar voor minimaal podium! reageer retweet
Watquote:Op woensdag 21 juni 2017 18:53 schreef showtimer het volgende:
[..]twitter:edekker1970 twitterde op zondag 18-06-2017 om 14:19:39Erik Breukink gelooft in een verrassing van Robert Gesink in de Tour.via @telegraaf Eens!er zijn kansen dit jaar voor minimaal podium! reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |