T brengt ons onze schoenen als hij graag naar buiten wil. Hij heeft ook een voorkeur voor welke schoenen ik aanhebquote:Op dinsdag 20 juni 2017 12:02 schreef LeSage het volgende:
Ik ben jaloers op jullie vakanties en vakantieplannen! Dit jaar blijven we thuis, want we kunnen pas gaan als ik alweer 34 weken zwanger ben en ik denk zomaar dat ik dan geen zin meer heb in een reis van 1200 km.
Mariposas, dreinende dreumessen, volgens mij is het gewoon vette pech hebben en kun je er weinig aan doen. Dus lekker niets aantrekken van die andere mensen op het terras![]()
En nieuwe dreumessenzo vreemd dat er alweer nieuwe dreumessen komen, de mijne is pas net een jaar, toch?
![]()
Mijn kind heeft een schoenenfetisj, hij brengt de hele dag onze schoenen. Wel knap, want ik krijg altijd mijn schoenen en altijd per paar en vriend die van hem.
Fijn dat het zo leuk was! Dat klinkt als iets om naar uit te kijken. We zijn in 2012 voor het laatst echt op vakantie geweest, dus hebben er superveel zin in.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 09:04 schreef LeSage het volgende:
[..]
Rhodos vond ik echt heerlijk! Leuk ook om een auto te huren en het eiland rond te rijden, het midden is namelijk ook heel mooi!
En dat stoute gedrag midden in de nacht zou ik geloof ik heel slecht trekken. Ik hoop dat jullie een beetje bijkomen op vakantie.
Ik denk inderdaad alleen de hoektanden ja, ik kan het anders ook niet verzinnen. Man helpt ook gewoon mee, maar die werkt op het moment 60-80 uur per week. Dus ja, die kan ook maar zoveel doen voor hij instort. Daarnaast trek ik slaapgebrek een stuk beter dan hij.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 09:59 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
sjeemig Ludann, dat is inderdaad heftig. Is dat echt alleen maar de hoektanden? En je man, helpt die ook mee? Geef je wolk snachts nog BV?
Huh, geen snoep en daarom spul? Wat vaag. Doe dan iets lekkers met fruit of groente. Wat hebben ze nou aan plastic rotzooiquote:Op dinsdag 20 juni 2017 13:23 schreef LuDann het volgende:
Oh, is het voor de kinderen.![]()
Nee, dat snap ik wel hoor, waar ik op doel dat het hier meestal klein plastic spul is waar Wolk geen seconde naar omkijkt. Ze doen geen snoepgoed namelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Warmte, Twix werd vannacht wakker om 4.00 uur want "wammer mama". Hij had het dus warm. Even wat laten drinken en na een half uurtje draaien en wat kletsen besloot hij toch verder te slapen.
Oh ik vond een zandbakspeeltje of badeendje dat trakteerde dreumes zelf toen hij 1 werdquote:Op dinsdag 20 juni 2017 14:01 schreef pinquit het volgende:
[..]
Huh, geen snoep en daarom spul? Wat vaag. Doe dan iets lekkers met fruit of groente. Wat hebben ze nou aan plastic rotzooi
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook sterkte met de dreindreumes Mariposas. Ook dat dan maar liever met mooi weer he! (al hoefde je daarvoor niet weg) Waar zit je ergens? En ach, al die zeurende terrasgangers zie je toch nooit meer, niks van aantrekken! Ik zou denk ik voor de makkelijke korte termijnoplossingen gaan (toegeven en De Speen). Doei, ik heb zelf ook vakantie. Afleren en streng zijn doe ik thuis wel weer.
Hier ook pas eind juli vakantie. Nog niks gepland maar we gaan toch kamperen, dus dat hoeft niet echt. Wel veel zin in al!
VieveWat rot van de zorgen rondom je kleintje en dan ook nog eens je grote moeten missen. Het is al moeilijk genoeg om jezelf te moeten verdelen tussen je twee (!) kinderen maar zo letterlijk en in je kraamtijd, dat is gewoon klote. Ik gun het je heel anders! Hoe gaat het met je kleinste, is er zicht op wanneer ze (jullie) naar huis mogen? Hopelijk kan je roze wolk dan beginnen!
Oh ja, ik wou nogdoen op zusjes vakantieverhaal en foto, wat heerlijk! En alle preggo's sterkte wensen met dit weer, ik benijd jullie niet
[ Bericht 3% gewijzigd door Mineola op 20-06-2017 14:57:02 ]
Oh nee! Wanneer vliegen jullie? Even vragen bij de maatschappij waarmee je vliegt, regels variëren per maatschappij namelijk. Doorgaans mag je gewoon mee als de blaasjes zijn ingedroogd.. en soms zijn er regels over fit to fly verklaringen..quote:Op dinsdag 20 juni 2017 18:41 schreef LuDann het volgende:
Met waterpokken mag je niet vliegen geloof hé? Mag ik even heel erg hartgrondig vloeken?![]()
![]()
![]()
We vliegen zondag al... Nu de eerste blaasjes in haar luiergebied, dus ik denk dat de kans dat alles dan al ingedroogd is echt heel klein is.quote:Het is natuurlijk erg vervelend als je kind de waterpokken heeft. Zeker als je op het punt staat om te gaan vliegen. Kinderen met besmettelijke ziektes mogen in geen enkel geval vliegen. Dit mag pas weer als er door de arts een fit-to-fly verklaring is afgegeven. Let op: in uiterste gevallen kan het voorkomen dat de purser het ondanks de verklaring te riskant vindt en je niet mee mag aan boord.
Wat poep zeg! Hier wellicht nog wat hoop: donderdagochtend eerste pokjes en nu wel ingedroogd hoor! En als d'r gezichtje wellicht wat bespaard blijft...quote:Op dinsdag 20 juni 2017 19:52 schreef LuDann het volgende:
Van de website:
[..]
We vliegen zondag al... Nu de eerste blaasjes in haar luiergebied, dus ik denk dat de kans dat alles dan al ingedroogd is echt heel klein is.
Pff, ik ben echt zoooo blij dat ik toch een annuleringsverzekering heb afgesloten. Man vond het niet nodig, duur en wat kan er nu nog gebeuren in die paar dagen, maar eerlijk gezegd had ik al het gevoel dat zoiets als gewoon op vakantie gaan al te mooi zou zijn om waar te zijn. Dit klinkt vast nogal fatalistisch, maar ik heb het gevoel alsof het ons nooit eens mee kan zitten.
Et voila. De tering zeg.![]()
![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |