Idd. Sommige kinderen jankten vroeger wel eens dat ik hun aan het pesten was toen ik gewoon een grapje maakte of aan het trollen was ofzo. Echt gepest worden is toch echt veel erger dan dat.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:03 schreef Sigaartje het volgende:
Dat is geen pesten.
Pesten is iemand het leven onmogelijk maken.
Ik heb pesten meegemaakt waarbij fietsen, brillen en tassen werden vernield.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:07 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Idd. Sommige kinderen jankten vroeger wel eens dat ik hun aan het pesten was toen ik gewoon een grapje maakte of aan het trollen was ofzo. Echt gepest worden is toch echt veel erger dan dat.
Mensen noemen van alles pesten terwijl het kleine plagerijtjes zijn.
Dat soort dingen heb ik zelf ook meegemaakt. Ook dagelijkse lichamelijk mishandeling (getrapt worden in je ballen, blauwe plekken, op je oog geslagen worden, getackled worden, constant buiten gesloten worden, op je smoel geslagen worden, bloedneus geslagen worden, etc.) en van je fiets af worden gegooid. Ook dat regelmatig je spullen (tijdelijk of blijvend) worden afgeperst. Bijvoorbeeld dat meerdere van je voetballen in de sloot worden gegooid en dat een paar van je fietsen kapot worden gegooid nadat ze af werden gepakt. Constant bedreigd worden dat je fiets of bal opeens in de sloot kan liggen terwijl je op het veldje aan het voetballen bent. Niet op kamp durven gaan omdat men dreigt allerlei gekke dingen uit te halen terwijl je slaapt, etc.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:10 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Ik heb pesten meegemaakt waarbij fietsen, brillen en tassen werden vernield.
Een beetje lachen om anderen moet kunnen, maar pesten gaat verder.
Zelfs dat leerlingen in kasten werden opgesloten. Ja, die dingen gebeuren echt. Of dat schriften met huiswerk werden verscheurd. Daar staat zo'n jochie echt bij te janken.
Niet op je 25ste al rentenieren.quote:
quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:15 schreef Gary_Oak het volgende:
Aas is rondje andersom.
Twee is twee pakken.
Zeven blijft kleven.
Acht wacht.
Tien laat je kaarten zien.
Boer is kleur kiezen.
Heertje nog een keertje.
Joker is vijf pakken.
Contact hebben met je collega'squote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:15 schreef LompeHork het volgende:
Goed topic wel. Tegenwoordig moet je je collega's en naasten met zijden handschoentjes vastpakken en het liefst helemaal kapot vertroetelen, want anders ben je een idioot. Een grap kan niet eens meer, want dan ben je iemand emotioneel aan het beschadigenstraks moeten ze nog naar de psycholoog.
Collega's hebbenquote:
Zeker, zo'n pareltje uit de oude doos maakt de dag weer goed.quote:
Je hebt ook van die figuren overal om staan mee te lachen, maar dan compleet aap gaan als ze zelf een keer het doelwit zijn van een geintje.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:15 schreef LompeHork het volgende:
Goed topic wel. Tegenwoordig moet je je collega's en naasten met zijden handschoentjes vastpakken en het liefst helemaal kapot vertroetelen, want anders ben je een idioot. Een grap kan niet eens meer, want dan ben je iemand emotioneel aan het beschadigenstraks moeten ze nog naar de psycholoog.
"Huuuuuuh ze noemden mij stom!" ja, ook van die handige Harry's.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:45 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Je hebt ook van die figuren overal om staan mee te lachen, maar dan compleet aap gaan als ze zelf een keer het doelwit zijn van een geintje.
Ja en voor je het weet ben je het lulletje van de klas.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:47 schreef LompeHork het volgende:
[..]
"Huuuuuuh ze noemden mij stom!" ja, ook van die handige Harry's.
Dit. Maar ja sommige mensen janken kaolo snel he. Kijk sommige dingen moet je ook niet tegen mij zeggen, maar je moet je ook weer niet overal druk om makenquote:Op dinsdag 13 juni 2017 22:03 schreef Sigaartje het volgende:
Dat is geen pesten.
Pesten is iemand het leven onmogelijk maken.
Wat is een kaolo?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:11 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Dit. Maar ja sommige mensen janken kaolo snel he. Kijk sommige dingen moet je ook niet tegen mij zeggen, maar je moet je ook weer niet overal druk om maken
Even opgezocht in het woordenboek hier, staat er niet in.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:29 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Bijvoegelijk naamwoord om kracht bij te zetten
Is van de streetz, ik zeg je eerlijkquote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:33 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Even opgezocht in het woordenboek hier, staat er niet in.
Een harde maatschappij is zoveel beter jaquote:Op dinsdag 13 juni 2017 21:57 schreef de_boswachter het volgende:
Wat leven we in voor een softe maatschappij![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |