Ik vind je ideeën vrij verwerpelijk ja. Maar mij zul je niet met absurde sadistische 'oplossingen' zien komen voor mensen met wie ik niet eens ben. Integendeel, laat iedereen maar zeggen wat 'ie wil, weten we meteen wat voor vlees we in de kuip hebben.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:42 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Ik denk dat jij niet van andersdenkenden zoals ik houdt.
Ik denk dat dat doorgaans ook bedoeld wordt als er tegenwoordig over feminisme wordt gepraat. De eerste twee golven zijn al heel normaal geworden.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zou niet weten waarom... enkel die derdegolf-variant, dat is gewoon bagger.
Trap er nou niet in.... Bepaalde mensen hier moet je gewoon 'links' laten liggen.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:42 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Ik denk dat jij niet van andersdenkenden zoals ik houdt.
Jij bent een vrouw, die dienen volgens Firewarrior hun mond te houden en in de keuken te staan. Hop, vort, moeven.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:44 schreef bakfietsmoeder het volgende:
[..]
Trap er nou niet in.... Bepaalde mensen hier moet je gewoon 'links' laten liggen.
Daar ben ik niet tegen. Ik ben wel tegen wat er nu gebeurt wat betreft de islam en het feminisme. Maar zoals ik al zei, je begrijpt me verkeerd en neemt alles wat ik zeg veel te letterlijk.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik vind je ideeën vrij verwerpelijk ja. Maar mij zul je niet met absurde sadistische 'oplossingen' zien komen voor mensen met wie ik niet eens ben. Integendeel, laat iedereen maar zeggen wat 'ie wil, weten we meteen wat voor vlees we in de kuip hebben.
Daarnaast is het goed te weten dat figuren als jij een absoluut marginaal verschijnsel zijn, omdat iedere weldenkende Nederlander precies weet wat voor ranzig-bruine ideologie jij aanhangt.
Even zien...quote:Op zondag 11 juni 2017 19:45 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Daar ben ik niet tegen. Ik ben wel tegen wat er nu gebeurt wat betreft de islam en het feminisme. Maar zoals ik al zei, je begrijpt me verkeerd en neemt alles wat ik zeg veel te letterlijk.
Wat voor ranzig-bruine ideologie hang ik dan aan? Ik kan zelf ook wel nadenken, daar heb ik geen ideologie voor nodig die door iemand anders is bedacht.
quote:‘Ik heb het moeilijk met het discours van zelfverklaarde geëmancipeerde moslima’s die ‘bewust’ voor de hoofddoek kiezen. De hoofddoek kan geen vrije keuze zijn, het is een plicht die wordt opgelegd door een religie. Volgens mij speelt sociale druk een grote rol. Ik ga vaak in scholen spreken. Jonge moslimmannen vertellen me dat ze nooit zouden trouwen met een meisje zonder hoofddoek. Kan je van een bewuste keuze spreken, als je als jong meisje het risico loopt in je gemeenschap nooit een man te vinden? Of als je op straat beledigingen naar je hoofd geslingerd krijgt?’
Durf je gewoon niet te zeggen waar je het over hebt? Wat is er toch met al dat censuur tegenwoordig?quote:Op zondag 11 juni 2017 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Even zien...
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun politieke voorkeur? Check.
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun geslacht? Check.
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun religie? Check.
Do the math
Dat zei ik toch al: fascisme. Hebben groepen als IS ook last van.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:51 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Durf je gewoon niet te zeggen waar je het over hebt? Wat is er toch met al dat censuur tegenwoordig?
Je kan wel bewust voor een hoofddoek kiezen, zodat je veilig over straat kunt lopen zonder als lustobject gezien te worden. Want het kan ook wel eens voor komen dat dat niet kan en het kan ook uit de hand lopen.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:48 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Darya Safai is wel een bazin. Dit heeft ze te zeggen over gekkies zoals Maghrebijnse:
[..]
Dus je had geen specifieke vorm van fascisme in gedachte?quote:Op zondag 11 juni 2017 19:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat zei ik toch al: fascisme. Hebben groepen als IS ook last van.
Vissen allemaal uit dezelfde bruine vijver.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:54 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Dus je had geen specifieke vorm van fascisme in gedachte?
Even zien...quote:Op zondag 11 juni 2017 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Even zien...
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun politieke voorkeur? Check.
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun geslacht? Check.
Jij wil mensen rechten ontnemen op basis van hun religie? Check.
Do the math
Ja, zo werkt dat niet hè... dan moet je ook citaten geven waaruit blijkt dat:quote:Op zondag 11 juni 2017 20:00 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Even zien...
Jij wil mensen machteloos maken op basis van hun politieke voorkeur? Check.
Jij wil mensen privileges geven op basis van hun geslacht? Check.
Jij wil mensen privileges geven op basis van hun religie? Check.
Jij denkt dat iedereen die het niet eens is met jouw politieke voorkeur net als Hitler of IS is?
Check.
Do the math
Die citaten zijn niet nodig. Als je blijft doen wat je doet, werk je vanzelf mee aan dat soort praktijken.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, zo werkt dat niet hè... dan moet je ook citaten geven waaruit blijkt dat:
- Ik mensen machteloos wil maken sowieso (succes met zoeken);
- Ik mensen privileges wil geven op basis van gender (succes met etc.);
- Ik mensen privileges wil geven op basis van religie (succes etc.)
- Ik denk dat iedereen die niet mijn politieke voorkeur deelt (sociaal-democraat) net als Hitler of IS is (you know the drill).
Ik hoor het wel wanneer je wat quotes hebt.
Juist... en als ik meewerk met jou gebeurt dat zeker.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:05 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Die citaten zijn niet nodig. Als je blijft doen wat je doet, werk je vanzelf mee aan dat soort praktijken.
Ik kreeg ooit college van dat mens. Geloof me maar als ik zeg dat de meeste studenten snel door dat hele morele diversiteit grapje heen prikten.quote:Op zondag 11 juni 2017 16:41 schreef Roces18 het volgende:
Hoe vaak zie ik niet een antifa demonstratie waarin feministen het opnemen voor de islam. Ook nu zijn ze van de partij om te demonstreren tegen de MarchAgainstSharia.
Het is bijna te gênant voor woord dat feministen en met name feministische wetenschappers zoals we die kennen aan de VU, UVA en RU deze grote tegenstelling in idealen niet zien. En nog erger is dat dit soort typetjes gewoon betaald worden om onze Nederlandse studenten te indoctrineren met hun vies links gedachtegoed.
Hier een interessant stukje;
[..]
Ik was in de veronderstelling dat femnisten juist horen op te komen voor moslima's. Volgens mij zijn ze vergeten dat het Westen nogal wat zegeningen biedt. Elke vrouw die het hier niet mee eens is nodig ik graag uit om eens een jaartje in Afghanistan te gaan wonen. Kijken of je dan nog zo'n grote snavel hebt.
quote:Op zondag 11 juni 2017 20:05 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Juist... en als ik meewerk met jou gebeurt dat zeker.
Dus probeer nog een keer.
quote:Op zondag 11 juni 2017 20:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Logisch redeneren is niet mijn ding daarom kun je beter tegen een muur praten.
Zal ik het anders nog een keer recapituleren? Jij, Firewarrior, propageert het ontnemen van rechten van andersdenkenden, niemand anders...quote:
Wat voor oplossing heb je trouwens al bedacht om de moskeeën te sluiten en de imams weg te werken? Dat wou je toch?quote:Op zondag 11 juni 2017 20:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zal ik het anders nog een keer recapituleren? Jij, Firewarrior, propageert het ontnemen van rechten van andersdenkenden, niemand anders...
Nou ik denk dat die baardmannen wel echte moslims zijn hoor.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:16 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Net zoals de terroristen in Manchester geen moslims zijn maar extremisten onder een islamtische dekmantel?
Denken dat de islam vrouwen onderdruktquote:Op zondag 11 juni 2017 21:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nou ik denk dat die baardmannen wel echte moslims zijn hoor.
Maar mensen die vrouwenonderdrukking propageren kunnen geen feminist zijn. Dan kun je jezelf feminist noemen, dat ben je niet als je de weg vrij maakt voor voormiddeleeuwse barbaarse woestijngebruiken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |