bij de Geit hebben ze dit soort wagentjesquote:Op zondag 11 juni 2017 16:36 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik denk eerder aan een vol terras ergens, met een jong piepie in de bediening die voor ze bij de bar is de bestelling al is vergeten. Ergens in Amersfoort ofzo.
Nog opvallender, daarbij zijn die dingen nagenoeg altijd met chauffeur, afgezien van feit dat die dingen niet goedkoop zijn.quote:Op zondag 11 juni 2017 16:49 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
bij de Geit hebben ze dit soort wagentjes
rondrit naar en door Amersfoort
[ afbeelding ]
Dan hoop ik dat je de juiste hebt, want het zou me verbazen als ze die van die vrijdag openbaar gemaakt hebben.quote:
Mensen gaan als ze een date hebben eerst ergens iets drinken of een rondritje maken en niet direct in de bosjes liggen. (lijkt me)quote:Op zondag 11 juni 2017 16:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nog opvallender, daarbij zijn die dingen nagenoeg altijd met chauffeur, afgezien van feit dat die dingen niet goedkoop zijn.
tweetakt?quote:Op zondag 11 juni 2017 16:49 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
bij de Geit hebben ze dit soort wagentjes
rondrit naar en door Amersfoort
[ afbeelding ]
Wat dan; met de fiets?quote:Op zondag 11 juni 2017 16:40 schreef Kim-Holland het volgende:
De 'verdachte' kent Bunschoten goed. Die is niet met de trein gekomen, denk ik.
Ja, volwassenen, maar een date van een 14-jarige met een 16-jarige ziet er waarschijnlijk heel anders uit, een terrasje pakken en dan een rondje met een tuk-tuk lijkt me vrij uitzonderlijk op die leeftijd, en op alle fronten zeer opvallend, zeker op die locaties.quote:Op zondag 11 juni 2017 17:00 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Mensen gaan als ze een date hebben eerst ergens iets drinken of een rondritje maken en niet direct in de bosjes liggen. (lijkt me)
beetje rondhangen met een bij de supermarkt gekocht blikje energiedrankquote:Op zondag 11 juni 2017 17:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, volwassenen, maar een date van een 14-jarige met een 16-jarige ziet er waarschijnlijk heel anders uit,
Als je de dikgedrukte tekst in de quote had gelezen, had je wel beter geweten.quote:Op zondag 11 juni 2017 06:12 schreef Physsic het volgende:
[..]
Haha, ik las dit topic van onder naar boven en dacht bij deze post: Merel?! Wie is Merel?!
Dacht even dat werd gesuggereerd dat er nog een overleden meisje was gevonden.
Energyquote:Op zondag 11 juni 2017 17:10 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
beetje rondhangen met een bij de supermarkt gekocht blikje energiedrank
Bij de pomp, zo'n 100 meter van het parkje.quote:Op zondag 11 juni 2017 16:25 schreef ootjekatootje het volgende:
Dat restaurantje met terras waar Stacey het eerder over had was alleen in de avonduren open, op donderdag na 19:00 uur.
Kan me voorstellen dat je na een reisje van Den Bosch naar Bunschoten ook wat lust of wilt drinken.
Een middag in het parkje bij de Kronkels zitten bij die temperaturen zonder wat drinken en eten.
Zijn er andere plekken in de buurt waar men wat kan drinken? Hebben ze mogelijk ergens wat gehaald?
Waar lees je dit?quote:Op zondag 11 juni 2017 16:40 schreef Kim-Holland het volgende:
De 'verdachte' kent Bunschoten goed. Die is niet met de trein gekomen, denk ik.
Dit ja.quote:Op zondag 11 juni 2017 17:10 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
beetje rondhangen met een bij de supermarkt gekocht blikje energiedrank
Klopt, maar ik last dus van onder naar boven. 😁quote:Op zondag 11 juni 2017 17:19 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Als je de dikgedrukte tekst in de quote had gelezen, had je wel beter geweten.
Oh, de post zelf dus ook. Ik dacht alleen van post naar post.quote:Op zondag 11 juni 2017 17:41 schreef Physsic het volgende:
[..]
Klopt, maar ik last dus van onder naar boven. 😁
Nee, maar wel waar ik die info vandaan haal.quote:Op zondag 11 juni 2017 17:46 schreef Infection het volgende:
[..]
Ik lees nergens dat hij Bunschoten goed kent?
Wat een tenenkrommend artikel...quote:Op zaterdag 10 juni 2017 18:19 schreef StaceySinger het volgende:
Savannah Dekker, veertien jaar, gaat de deur uit en zegt tegen haar moeder dat ze met het eten weer thuis zal zijn. Het is donderdagmiddag 1 juni, een uur of drie. Ze pakt haar fiets, een matzwarte Cortina met een bruin zadel, krat voorop, en ze rijdt het dorp uit, over het fietspad van de Amersfoortseweg, langs uitgestrekte nieuwbouwwijken en industrieterreinen. De geur van versgebakken brood van de broodfabriek begeleidt haar. Bunschoten is een dorp van godvruchtige harde werkers. Links van Savannah dendert vrachtverkeer af en aan. Rechts: weilanden, schapen, oude boerderijen.
Ze heeft de wind mee, het weer is zacht en droog. Na een kilometer of vijf gaat ze onder de A1 door en wordt het landschap ten westen van haar lieflijker. Zandgrond, eikenbomen. Bordjes waarschuwen voor de eikenprocessierups. Aan de andere kant van het fietspad dendert de N199 door. Anderhalve kilometer nog en daar begint rechts de Monseigneur van de Weteringstraat, waar een paar uur later haar fiets zal worden gevonden. Op slot, zal Opsporing Verzocht dinsdagavond 6 juni melden. Tegen een boom. Op enkele tientallen meters afstand van een bushalte.
De bewoners van de boerderij op de hoek van de Monseigneur van de Weteringstraat, een echtpaar, man en vrouw, hun namen zijn bij de redactie bekend, piekeren sindsdien over de tragedie die zich mogelijk heel dicht bij hen in de buurt heeft afgespeeld. Zij zegt: „Het schijnt dat ze elkaar kenden via internet.” Hij zegt: „Die jongen was gek op treinen.” Zij: „Dat stond in de krant.” Hij: „Dus hij zal met de trein naar Amersfoort zijn gekomen, en daarna de bus hebben gepakt.” Zij: „Dat denken wij.”
Dan zegt hij tegen haar: „Jij hebt die fiets gezien, donderdagavond.” Zij: „Om kwart voor tien ’s avonds, ik heb dat vrijdagavond tegen de recherche gezegd.” Hij: „Die kwamen ons ondervragen.” Zij: „Ik was het bos achter de tuin in gegaan om een dode merel weg te gooien en toen zag ik die fiets. Ik dacht: wat doet die daar nou? Niemand parkeert daar zijn fiets. Verder had ik er geen gedachten bij. De volgende ochtend, vrijdagochtend, komt er een vrouw langs die hier vaak wandelt en zij zegt: hebben jullie op Facebook over Savannah gelezen? Die vrouw had die fiets ook gezien.
Hij had eerst in de sloot gelegen, zei ze. Onder overhangende braamstruiken. Ze had hem eruit getrokken en tegen die boom gezet.
En nu dacht ze dat die fiets misschien iets met Savannah te maken had.” Savannah was toen alleen nog maar vermist. De politie had goede hoop dat ze nog leefde.
Was de fiets met opzet verstopt?
De vrouw loopt door de boerderij naar de tuin erachter en dan naar het stukje bos waar ze donderdagavond de merel heeft weggegooid. Ze wijst tussen de lijsterbessen door naar een grote eikenboom. „Daar stond die fiets.” Daarna loopt ze over het erf naar de Monseigneur van de Weteringstraat. Verderop zijn net twee politiewagens komen aanrijden. Het is donderdagmiddag 8 juni, een week nadat Savannah voor het laatst levend gezien is. Er wordt zo een passantenonderzoek gedaan. De vrouw wijst vanaf de andere kant naar dezelfde eik en naar de droge sloot ervoor. „Je ziet dat de begroeiing plat is. Daar heeft die fiets gelegen.”
Ze wil niet speculeren, en haar man ook niet. Maar toch. Was de fiets met opzet verstopt? Heeft de jongen die gearresteerd is dat gedaan? En hoe is het lichaam van Savannah in Bunschoten gekomen, ruim zeven kilometer verderop? De man zegt: „Die jongen is zestien, die rijdt geen auto.” Dus: was hij wel alleen?
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ld-11007427-a1562399
Maar dat is niet openbaar. Dus we moeten je maar op je bruine ogen geloven?quote:Op zondag 11 juni 2017 17:55 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Nee, maar wel waar ik die info vandaan haal.
Welnee, jullie moeten niks. Ik laat gewoon alle opties open.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:09 schreef agter het volgende:
[..]
Maar dat is niet openbaar. Dus we moeten je maar op je bruine ogen geloven?
In dit geval zou ik de bewering van de connectie met Bunschoten toch echt terughalen.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:16 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Welnee, jullie moeten niks. Ik laat gewoon alle opties open.
Nee, dat er op dezelfde datum een uitspraak in hoger beroep bij een andere rechtbank was in totaal andere zaken die toevallig in Bunschoten hebben plaatsgevonden (ruim 2 jaar geleden), zijn geen opmerkelijk toeval dat nog door een kwaliteitskrant opgepikt moet worden.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:27 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik had het ook gelezen, het is inderdaad opmerkelijk. Maar eerst even afwachten tot een kwaliteitskrant dit oppikt zodat het officieel nieuws is. Wel sterk opgemerkt Kim!
Dat is er maar 1.quote:Op zondag 11 juni 2017 11:52 schreef ootjekatootje het volgende:
Wat wil je horen dan? Dat zijn pa vorig jaar vermoord is in Den Bosch?
Dat is nou precies wat er zo walgelijk is aan dat soort "reprimandes" als iemand simpelweg om een bron vraagt; zelf nog even allerlei zaken gaan lopen hinten, we hebben het in het Romy-topic ook al gezien.quote:
Moeder en zoon waren niet bekend bij politie, vermoorde vader lijkt me dan ook onzin.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is nou precies wat er zo walgelijk is aan dat soort "reprimandes" als iemand simpelweg om een bron vraagt; zelf nog even allerlei zaken gaan lopen hinten, we hebben het in het Romy-topic ook al gezien.
dit bericht schrijft weer iets anders.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, dat er op dezelfde datum een uitspraak in hoger beroep bij een andere rechtbank was in totaal andere zaken die toevallig in Bunschoten hebben plaatsgevonden (ruim 2 jaar geleden), zijn geen opmerkelijk toeval dat nog door een kwaliteitskrant opgepikt moet worden.
Het is iig niet dusdanig dat het er dus ook maar mee te maken moet hebben.
In dit bericht staan de leeftijden (destijds) van degenen waarom het ging ook. Komt niet in de buurt van 16 (of 14 in 2015).
Nou vond ik het al apart dat iemand die een jaar gespijbeld zou hebben (geruchten), bij allerlei instanties (jeugdzorg, politie) buiten beeld is gebleven. Al kan dat zomaar kloppen, de Leerplichtambtenaar was er immers mee bezig.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:51 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Moeder en zoon waren niet bekend bij politie, vermoorde vader lijkt me dan ook onzin.
Kantonrechter in een zaak waar politie niets met te maken heeft.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:14 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nou vond ik het al apart dat iemand die een jaar gespijbeld zou hebben (geruchten), bij allerlei instanties (jeugdzorg, politie) buiten beeld is gebleven. Al kan dat zomaar kloppen, de Leerplichtambtenaar was er immers mee bezig.
Maar nu bedenk ik me: zoon was niet bekend bij politie, maar is drie dagen voor zijn aanhouding wel veroordeeld door de rechter.
Dat klinkt niet heel logisch.
Kantonrechter doet ook kleine strafzaken. De straf wordt dan geëist door het OM. In zaken mbt leerplicht zal de politie daar inderdaad niet aan bijdragen, maar als men zegt "niet bekend bij politie" ga ik er eigenlijk van uit dat ze daarmee zowel politie als OM bedoelen. Misschien is dat niet zo.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:18 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Kantonrechter in een zaak waar politie niets met te maken heeft.
Die bewering dat hij niet bekend was bij jeugdzorg vond ik ook al dubieus, sowieso in combinatie met al een jaar spijbelen, maar helemaal nu blijkt dat hij 2 juni door de rechter veroordeeld is wegens spijbelen en een voorwaardelijke taakstraf heeft gekregen.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:33 schreef Physsic het volgende:
[..]
Kantonrechter doet ook kleine strafzaken. De straf wordt dan geëist door het OM. In zaken mbt leerplicht zal de politie daar inderdaad niet aan bijdragen, maar als men zegt "niet bekend bij politie" ga ik er eigenlijk van uit dat ze daarmee zowel politie als OM bedoelen. Misschien is dat niet zo.
Maar als hij is veroordeeld, dan komt hij (de gegevens daarvan) toch gewoon in de politiesystemen voor?
Er is zoveel niet logisch aan de berichtgevingen in de media. Ze draaien er omheen, houden belangrijke info achter, liegen en beschermen.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:14 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nou vond ik het al apart dat iemand die een jaar gespijbeld zou hebben (geruchten), bij allerlei instanties (jeugdzorg, politie) buiten beeld is gebleven. Al kan dat zomaar kloppen, de Leerplichtambtenaar was er immers mee bezig.
Maar nu bedenk ik me: zoon was niet bekend bij politie, maar is drie dagen voor zijn aanhouding wel veroordeeld door de rechter.
Dat klinkt niet heel logisch.
De kantonrechter gaat over zaken m.b.t. de Leerplichtwet. Hij kan ouders bijvoorbeeld een boete opleggen als een kind spijbeltquote:Op zondag 11 juni 2017 20:33 schreef Physsic het volgende:
[..]
Kantonrechter doet ook kleine strafzaken. De straf wordt dan geëist door het OM. In zaken mbt leerplicht zal de politie daar inderdaad niet aan bijdragen, maar als men zegt "niet bekend bij politie" ga ik er eigenlijk van uit dat ze daarmee zowel politie als OM bedoelen. Misschien is dat niet zo.
Maar als hij is veroordeeld, dan komt hij (de gegevens daarvan) toch gewoon in de politiesystemen voor?
Ooit gehoord van een voorbeeld? Goed lezen Stientje.quote:Op zondag 11 juni 2017 19:51 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Moeder en zoon waren niet bekend bij politie, vermoorde vader lijkt me dan ook onzin.
Wel makkelijk om de media de schuld er van te geven, maar het is nogal een aanname te stellen dat de media dit doen.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:37 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Er is zoveel niet logisch aan de berichtgevingen in de media. Ze draaien er omheen, houden belangrijke info achter, liegen en beschermen.
Niet voor de eerste keer en waarschijnlijk ook niet de laatste keer.. Alles uit 'respect' voor de privacy van een vermoedelijke dader.
Of je doet je "voorbeelden" eens wat minder suggestief.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ooit gehoord van een voorbeeld? Goed lezen Stientje.
Precies wat ik ook zei.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die bewering dat hij niet bekend was bij jeugdzorg vond ik ook al dubieus, sowieso in combinatie met al een jaar spijbelen, maar helemaal nu blijkt dat hij 2 juni door de rechter veroordeeld is wegens spijbelen en een voorwaardelijke taakstraf heeft gekregen.
Was waarschijnlijk weer de standaard Pavlov-reactie van de woordvoerster, met hun "niet bekend".
Ja, das wel een interessante vraag.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:19 schreef Kim-Holland het volgende:
Stukje uit een verslag van Hendrik Jan Korterink.
Volgens de gegevens werd Savannah vrijdagochtend in het register van de politie als vermist geregistreerd. Mij maakt niemand wijs dat er gezien de bekendheid van het social media contact, er niet op die vrijdag of zaterdag iemand van de politie Den Bosch een kijkje bij het ouderlijk huis van de later aangehouden verdachte genomen heeft. naar aanleiding van de vermissing van Savannah. Althans, ik kan mij een dergelijke grove nalatigheid simpelweg niet voorstellen. Conclusie: of men heeft wel gekeken maar de jongeman was (volgens de alleenstaande moeder) niet thuis op basis waarvan er vanuit werd gegaan dat het stel samen ergens was ondergedoken. Of de jongeman is zelf vanaf donderdag tot zondagnacht niet thuis gekomen. Of de moeder heeft het doen voorkomen dat de jongeman niet thuis was terwijl hij op zijn kamer zat. Meer aanhoudingen? Zou kunnen. Maar dat verwacht ik dan niet ten aanzien van betrokkenheid bij de dood van Savannah. Hoogstens een aanhouding voor belemmering van het onderzoek door onderdak te verschaffen aan een verdachte in de wetenschap van betrokkenheid bij een (mogelijk) misdrijf en daarover of over diens aanwezigheid te liegen.”
http://www.misdaadjournal(...)ij-romy-en-savannah/
Dat hebben ze waarschijnlijk ook gedaan, want in eerdere berichtgeving stond er iets over dat ze aannamen dat Savannah en die jongen samen ergens anders waren dan bij hem thuis.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:45 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, das wel een interessante vraag.
Je zou toch verwachten dat ze even gingen kijken of Savannah bij hem thuis zat.
Of de zaak is aanhangig gemaakt voor die verzuimperiode en er kan nog een zaak komen voor de periodes daarna.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:44 schreef Physsic het volgende:
[..]
Precies wat ik ook zei.![]()
Ik vind het ook vreemd dat hij maar voor iets meer dan één maand (oktober + een aantal dagen) schoolverzuim is veroordeeld, terwijl hij volgens het verhaal al die maanden daarna ook niet op school was. Daar is ongetwijfeld een (logische) verklaring voor.. Misschien heeft hij voor de periode na oktober een soort vrijstelling gekregen voor de Leerplichtwet?
Zo niet, dan zou je verwachten dat de instanties er bovenop zitten als zo'n jongen al bijna een jaar niet naar school gaat.
De media maakt ervan wat de politie vertelt, of niet vertelt.. Die bedoel ik met 'ze'. Misschien kun je ook eens eerst goed lezen voordat je met snelle weerwoorden komt?quote:Op zondag 11 juni 2017 20:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wel makkelijk om de media de schuld er van te geven, maar het is nogal een aanname te stellen dat de media dit doen.
Kans is groter dat die ook gewoon (terecht) geen antwoord krijgen als ze vragen om te bellen of kind of gezin X bekend is bij jeugdzorg.
Net zoals de directeur van de school in de Glind maandag nog niet zei te weten of het kind daar op school zat, achteraf gezien waarschijnlijk wel, maar hij moest ook gewoon de opvang van de leerlingen de volgende dag kunnen voorbereiden, zonder dat ze al op het nieuws gezien hadden dat een van hun (wie dan? wie dan?) aangehouden was ivm de dood van een andere medeleerling.
Lees wat er staat.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ooit gehoord van een voorbeeld? Goed lezen Stientje.
In welke bron stond dat? Dat ze niet bij hem thuis zat, want dat is imo nieuwe info.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat hebben ze waarschijnlijk ook gedaan, want in eerdere berichtgeving stond er iets over dat ze aannamen dat Savannah en die jongen samen ergens anders waren dan bij hem thuis.
Dan mag je toch aannemen dat ze gecontroleerd hebben of ze niet bij hem thuis was.
Je "ze" was meerdere kanten op te interpreteren, en schelden op "de media" is hier behoorlijk usance, zeker als het om MSM gaat, dus dat ik het interpreteerde als schelden op de media is niet zo heel vreemd.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:48 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
De media maakt ervan wat de politie vertelt, of niet vertelt.. Die bedoel ik met 'ze'. Misschien kun je ook eens eerst goed lezen voordat je met snelle weerwoorden komt?
Dat mag je dan inderdaad wel aannemen.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat hebben ze waarschijnlijk ook gedaan, want in eerdere berichtgeving stond er iets over dat ze aannamen dat Savannah en die jongen samen ergens anders waren dan bij hem thuis.
Dan mag je toch aannemen dat ze gecontroleerd hebben of ze niet bij hem thuis was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |