quote:Laatste update: 5-6-2017 11:49
Twee tieners aangehouden in onderzoeken dood Savannah en Romy
Burgemeester Bunschoten: twee minderjarigen aangehouden in zaken Savannah en Romy
In de twee onderzoeken naar de dood van de twee 14-jarige meisjes uit Hoevelaken en Bunschoten heeft de politie vannacht twee aanhoudingen verricht. Het zijn jongens van 14 en 16 jaar oud. Beide meisjes zijn door een misdrijf om het leven gekomen.
De politie zegt dat het ernaar uitziet dat het gaat om twee op zichzelf staande zaken: "Op basis van de bevindingen uit de onderzoeken tot nu toe, lijkt het er niet op dat er een verband is tussen beide feiten." De politie heeft twee rechercheteams geformeerd, die "waar nodig" informatie zullen delen.
Industrieterrein
De 14-jarige Savannah uit Bunschoten werd zondag gevonden in het water bij een industrieterrein in Bunschoten. Zij werd sinds donderdag vermist. In haar zaak is een jongen van 16 uit de gemeente Den Bosch opgepakt.
Het lichaam van de 14-jarige Romy uit Hoevelaken werd vrijdagmiddag gevonden in het water in Achterveld. In die zaak is een jongen van 14 uit Lunteren opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
Burgemeester Melis van de Groep van Bunschoten zegt in een reactie dat er lange tijd nog hoop was dat Savannah nog zou leven. Er waren volgens hem aanwijzingen dat het meisje zich schuilhield op een adres met de nu opgepakte verdachte, aldus de burgemeester. De politie baseerde zich hierbij op spullen die in het ouderlijk huis van Savannah lagen.
Van de Groep deed eerder een oproep aan ouders met kinderen om extra alert te zijn. Die oproep blijft voorlopig van kracht, zei hij.
De directeur van de school waar Savannah naartoe ging, zegt in een korte verklaring dat bij iedereen het verdriet intens is. "We kunnen dit niet bevatten." De school is vandaag opengesteld en er is een stilteruimte ingericht om het meisje te herdenken.
Ook zijn hulpverleners ingezet voor nazorg. "Savannah was een rustige, lieve en vrolijke leerling die mooie cijfers haalde en goede inzet toonde. Ze genoot van het contact met vriendinnen en hield van gezelligheid, we zullen haar erg missen."
http://nos.nl/artikel/217(...)avannah-en-romy.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tijdlijn vanaf donderdag 1 juniquote:Donderdag 1 juni
Rond 15.00 uur wordt Savannah voor het laatst gezien.
's Avonds wordt ze als vermist opgegeven. Dan plaatst haar moeder ook een opsporingsbericht op Facebook dat massaal wordt gedeeld.
Vrijdag 2 juni:
In de middag wordt Savannah's fiets gevonden in Hoogland bij een bushalte.
Een meisje uit Hoevelaken, Romy, komt die dag niet terug uit school. Rond 17:00 uur vindt een voorbijganger haar lichaam in een sloot in Achterveld. Dat ligt op een kleine 20 kilometer van Bunschoten. Zij is door een misdrijf om het leven gekomen.
Zaterdag 3 juni:
Van Savannah ontbreekt nog ieder spoor. De politie voert geen grote zoekacties uit.
Zondag 4 juni:
's Middags vindt een voorbijganger het lichaam van Savannah in een water bij industrieterrein De Kronkels in Bunschoten.
Laat in de avond roept de burgemeester van Bunschoten inwoners van zijn gemeente op om extra alert te zijn op hun kinderen.
Maandag 5 juni:
Bunschoten en Hoevelaken zijn in rouw. Vlaggen hangen halfstok en er worden kaarsjes gebrand. In de kerk en op school zijn er bijeenkomsten.
Even voor het middaguur maakte de politie bekend dat er in beide zaken aanhoudingen zijn verricht: een 16-jarige jongen uit Den Bosch is opgepakt in de zaak van Savannah, een 14-jarige uit Ede wordt in verband gebracht met de dood van Romy
Topic over Romy: NWS / Politie vindt lichaam van omgebrachte Romy (14) in AchterveldOp maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
Ja dan nog zijn sporen op het internet...quote:Op maandag 5 juni 2017 16:43 schreef agter het volgende:
[..]
Mogelijkheid:
Niet het meisje maar de jongen heeft die fiets daar neergezet.
De jongen is op die fiets terug gereden naar de bus. Het meisje was toen al dood.
Daar hoeft een telefoon niet voor aan te staan.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:46 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ja dan nog zijn sporen op het internet...
zou die echt zo dom geweest zijn.....
de vraag is dan of zijn telefoon aanstond en wat geregistrreerd heeft bij een zendmast in de buurt van de sloot of park waar ze gevonden is.
hoe bedoel je...quote:Op maandag 5 juni 2017 16:47 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Daar hoeft een telefoon niet voor aan te staan.
Bel 112quote:
De telefoon van Savannah stond ook uit.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:47 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Daar hoeft een telefoon niet voor aan te staan.
Heb je recent niet genoeg voor je kiezen gehad met je "ontmaskering" op FOK!?quote:Op maandag 5 juni 2017 16:37 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ik weet het zelf ook niet, maar kan altijd zo zijn, maar we zullen het nooit te komen weten.
Dit.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heb je recent niet genoeg voor je kiezen gehad met je "ontmaskering" op FOK!?
Doe dan gewoon even niet, je oeverloze en van seksuele frutratie gelardeerde gelul is echt niet op z'n plek hier.
Sterker nog; als je het flink wat aandacht geeft ben je volgens sommigen zo verdachte.
Je bedoelt namelijk dat hij zijn internetgeschiedenis niet gewist vanuit zijn privacyoverwegingen, in een browser die hij gebruikt heeft. Telefoon kan overal te traceren zowel een vindplaats wordt gevonden door een IP-adres van deze toestel, via zendmast.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:46 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ja dan nog zijn sporen op het internet...
zou die echt zo dom geweest zijn.....
de vraag is dan of zijn telefoon aanstond en wat geregistrreerd heeft bij een zendmast in de buurt van de sloot of park waar ze gevonden is.
Maar ik wil hier op reageren, dat ik heel serieus meen wat ik allemaal zeg. Ik geef ook niet wat aandacht of zoiets. Echter praat ik hier in deze topic niet over seks of neuken, dat past hier ook niet. Zowel heb ik vroeger heel vaak politieseries gekeken op televisie zoals Baantjer, Derrick, Bureau Kruislaan, Maastricht Flikken en Rotterdam Flikken.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heb je recent niet genoeg voor je kiezen gehad met je "ontmaskering" op FOK!?
Doe dan gewoon even niet, je oeverloze en van seksuele frutratie gelardeerde gelul is echt niet op z'n plek hier.
Sterker nog; als je het flink wat aandacht geeft ben je volgens sommigen zo verdachte.
quote:Op maandag 5 juni 2017 16:51 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ja, even wat afleiding toch, hebben we wel verdiend.
Wie zegt dat hij is uitgezet? Jongeren spelen nogal vaak met hun telefoontjes dus die is in een paar uur tijd leegquote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Boca_Raton het volgende:
Waarom zou Savannah haar foon hebben uitgezet? Ik zou eerder denken dat de dader dat gedaan heeft.
Als ik vrijwillig weg zou lopen naar iemand en niet gevonden zou willen worden zou ik mijn telefoon ook even uitzetten.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Boca_Raton het volgende:
Waarom zou Savannah haar foon hebben uitgezet? Ik zou eerder denken dat de dader dat gedaan heeft.
Batterij leeg of telefoon kapot door waterschade.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:49 schreef amaranta het volgende:
[..]
De telefoon van Savannah stond ook uit.
Als een uitstaande telefoon zo makkelijk te traceren is, dan was ze wellicht eerder al gevonden.
quote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Maar ik wil hier op reageren, dat ik heel serieus meen wat ik allemaal zeg. Ik geef ook niet wat aandacht of zoiets. Echter praat ik hier in deze topic niet over seks of neuken, dat past hier ook niet. Zowel heb ik vroeger heel vaak politieseries gekeken op televisie zoals Baantjer, Derrick, Bureau Kruislaan, Maastricht Flikken en Rotterdam Flikken.
Alleen dat ze van de buitenkant het sporenonderzoek naar haar lichaam toewerkte.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Kyran het volgende:
[..]![]()
Heeft de politie ooit toegegeven dat het sporenonderzoek langs de snelweg een onderdeel was van dit onderzoek? Of was dat iets totaal anders?
Klopt, spelletjes doen, veel twitteren en facebooken op mobiel, daar is een accu echt heel gevoelig voor.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Wie zegt dat hij is uitgezet? Jongeren spelen nogal vaak met hun telefoontjes dus die is in een paar uur tijd leeg
Degene die in het vorige topic sprak over dat 'Savannah met de dader zal hebben geneukt in een busje' was jij niet maar je andere persoonlijkheid? Gast, je spoort niet. Donder op.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:53 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Maar ik wil hier op reageren, dat ik heel serieus meen wat ik allemaal zeg. Ik geef ook niet wat aandacht of zoiets. Echter praat ik hier in deze topic niet over seks of neuken, dat past hier ook niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rechts van het hek liggen al behoorlijk wat bloemen.
Hart van Nederland stond er ook nog (rechts in beeld), ben er maar achterlangs door het gras gefietst voor ik met me hoofd op TV sta![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |