Het duurt nog wel 50 tot 100 jaar voordat de olie 'op' is. En dan kunnen ze altijd nog in het noordpoolgebied gaan boren. En over een paar miljoen jaar is er wel weer oliequote:Op zondag 4 juni 2017 12:16 schreef hottentot het volgende:
Verder is het heel simpel, olie raakt een keer op. Dus of ze ontmantelen dan het bedrijf of ze stappen over op nieuwe gebieden.
Precies, maar daarom vind ik de framing zo raar: Shell zou niet-duurzaam zijn gegaan tijdens afgelopen AHV?!quote:Op zondag 4 juni 2017 12:46 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Het duurt nog wel 50 tot 100 jaar voordat de olie 'op' is. En dan kunnen ze altijd nog in het noordpoolgebied gaan boren. En over een paar miljoen jaar is er wel weer olie
En wat dacht je van syntethische olie
Maar waarom zouden ze dat nu reeds moeten doen?quote:Op zondag 4 juni 2017 12:50 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Precies, maar daarom vind ik de framing zo raar: Shell zou niet-duurzaam zijn gegaan tijdens afgelopen AHV?!
Nuja, dat is de vraag, maar ik denk: in deze tijd is beeldvorming alles. De grotere techbedrijven (Google, Facebook, Apple, Tesla) zetten allemaal in op duurzaam, en dan, als je op dit let: http://politiek.tpo.nl/co(...)le-groep-verbeteren/quote:Op zondag 4 juni 2017 12:59 schreef hottentot het volgende:
[..]
Maar waarom zouden ze dat nu reeds moeten doen?
Olie blijft voorlopig nog wel de nr1. Als jij een elektrische auto hebt is het leuk, maar waar ga je hem opladen? Precies. En als dat al een probleem is in Nederland hoe gaat dat werken in bijvoorbeeld China? Dat duurt nog jaaaaaaaren.quote:Op zondag 4 juni 2017 13:13 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Nuja, dat is de vraag, maar ik denk: in deze tijd is beeldvorming alles. De grotere techbedrijven (Google, Facebook, Apple, Tesla) zetten allemaal in op duurzaam, en dan, als je op dit let: http://politiek.tpo.nl/co(...)le-groep-verbeteren/
Dan vind ik de zet van Shell vreemd. Maar wellicht weet Shell dat olie nog steeds het goud is en dat juist die techies het goed zullen blijven doen juist door hun olie?
Ik zeg ook niet dat olie stopt, integendeel, maar ze hadden toch een intentieverklaring kunnen ondertekenen? De beurs is voor een groot gedeelte gebaseerd op vertrouwen, zoveel heeft de crisis van 2008 wel uitgewezen, dus waarom bestendigd niet-duurzaam vertrouwen? Zoals gezegd: er zijn vele vormen van olie winnen en toch duurzaam zijn. (synthetische olie as said)quote:Op zondag 4 juni 2017 13:20 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Olie blijft voorlopig nog wel de nr1. Als jij een elektrische auto hebt is het leuk, maar waar ga je hem opladen? Precies. En als dat al een probleem is in Nederland hoe gaat dat werken in bijvoorbeeld China? Dat duurt nog jaaaaaaaren.
Shell is daar ook zeker mee bezig. Hoewel ik me afvraag of synthethische olie wel goed is voor het mileu. Aangezien niets dat syntethisch is goed kan zijn. Maar ik heb me er verder ook niet over ingelezenquote:Op zondag 4 juni 2017 13:25 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Zoals gezegd: er zijn vele vormen van olie winnen en toch duurzaam zijn. (synthetische olie as said)
Synthetische olie als brandstof heeft geen nut wel als smeermiddel en daar heeft Shell dan ook al jarenlang een breed aanbod, verder is Synthetische olie maar al te vaak hooggeraffineerde en/of chemisch gemodificeerde olie. Aan de productie is dus niets millieuvriendelijks (eerder omgekeerd)quote:Op zondag 4 juni 2017 13:25 schreef De_Nater het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat olie stopt, integendeel, maar ze hadden toch een intentieverklaring kunnen ondertekenen? De beurs is voor een groot gedeelte gebaseerd op vertrouwen, zoveel heeft de crisis van 2008 wel uitgewezen, dus waarom bestendigd niet-duurzaam vertrouwen? Zoals gezegd: er zijn vele vormen van olie winnen en toch duurzaam zijn. (synthetische olie as said)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |