waar woon je domsterdam of zoquote:Op zondag 4 juni 2017 11:04 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Zo zeggen wij dat gewoon hier hoor sukkel
holocaust? welke holocaustquote:Op zondag 4 juni 2017 11:04 schreef Trollscience het volgende:
[..]
statistieken staan inderdaad open voor interpretatie. neemt niet weg dat ze nog steeds 100000000000 keer betrouwbaarder zijn dan een al dan niet verzonnen verhaal dat iemand op internet vertelt
als je eens daadwerkelijk met duitsers die in de oorlog gevochten hebben in gesprek gaat zie je die statistieken wel vanuit een heel ander oogpunt hoorquote:
Hadden ze niet echt. Was niet zo hun ding. Althans, ik bleef ver van isis (inzoverre mogelijk). Isis was wel zwart btw. Ik had een rode gekregen daar. Rood zwart geblokt geloof ikquote:Op zondag 4 juni 2017 11:06 schreef zeer het volgende:
nog steeds aan het twijfelen over m'n plo sjaal
welke kleur vinden de terroristen in Syrie het mooiste Henkie?
was dit in je tijd bij het franse vreemdelingenlegioen?quote:Op zondag 4 juni 2017 11:06 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Hadden ze niet echt. Was niet zo hun ding. Althans, ik bleef ver van isis (inzoverre mogelijk). Isis was wel zwart btw. Ik had een rode gekregen daar. Rood zwart geblokt geloof ik
quote:Op zondag 4 juni 2017 11:07 schreef zeer het volgende:
[..]
was dit in je tijd bij het franse vreemdelingenlegioen?
Doe nou eens normaal met die flikkersjaal homoquote:Op zondag 4 juni 2017 11:06 schreef zeer het volgende:
nog steeds aan het twijfelen over m'n plo sjaal
welke kleur vinden de terroristen in Syrie het mooiste Henkie?
sprak een frontsoldaat op de grens met rusland had een heel normaal levensverhaal een blonde heidi waarmee 'ie allemaal mooie blonde kindjes gemaakt had hij moest vechten in rusland omdat ze meer levensruimte nodig hadden maar hoeveel meer is meer levensruimte dan en over welk rusland hebben we het eigenlijk tsaristisch of wat in ieder geval onze relatie verbrak om onduidelijke redenen en here he was, kaar om te werken op de kolchoz want arbeid is een zaak van eer, karakter en plichtquote:Op zondag 4 juni 2017 11:06 schreef Trollscience het volgende:
[..]
als je eens daadwerkelijk met duitsers die in de oorlog gevochten hebben in gesprek gaat zie je die statistieken wel vanuit een heel ander oogpunt hoor
kan er ook altijd van genieten als andere werken met sollicitatie ken ik nietquote:Op zondag 4 juni 2017 11:09 schreef maffehenkie het volgende:
[..]wel ooit gekeken hoe sollicitatie werkt, maar nee
altijd raar dat mensen denken dat je homo bent om je kleren of zo maar eigenlijk is het om dat je pik wiltquote:Op zondag 4 juni 2017 11:11 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Doe nou eens normaal met die flikkersjaal homo
Grgr Ng
Wat staat hierquote:Op zondag 4 juni 2017 11:12 schreef zeer het volgende:
[..]
kan er ook altijd van genieten als andere werken met sollicitatie ken ik niet
in welke context was jij op de grens in Syrië en wanneer was ditquote:Op zondag 4 juni 2017 11:13 schreef maffehenkie het volgende:
Gelukkig weten jullie alles fantastisch dankzij het NRC en de paar linkjes op Wikipedia
Wie is 'jullie'?quote:Op zondag 4 juni 2017 11:13 schreef maffehenkie het volgende:
Gelukkig weten jullie alles fantastisch dankzij het NRC en de paar linkjes op Wikipedia
Toen er oorlog was. Niet voor gewelddadige redenen. Verder opsec ivm prive.quote:Op zondag 4 juni 2017 11:14 schreef zeer het volgende:
[..]
in welke context was jij op de grens in Syrië en wanneer was dit
Waarom hap jij op henkie?quote:Op zondag 4 juni 2017 11:14 schreef zeer het volgende:
[..]
in welke context was jij op de grens in Syrië en wanneer was dit
snap ikquote:Op zondag 4 juni 2017 11:15 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Toen er oorlog was. Niet voor gewelddadige redenen. Verder opsec ivm prive.
ik ken je verder niet maar je komt wel erg simpel overquote:Op zondag 4 juni 2017 11:17 schreef maffehenkie het volgende:
Deze sc
Is henkie beetje gek? Ja. Trollt henkie soms? Ja. Maar al een paar dagen niet meer. Snapt henkie zijn ongeloofwaardigheid? Helaas wel. Maar ach. Niet mijn probleem
Lees post 23 anders nog eens, en negeer dan niet mijn kanttekeningen over WIE de trigger pullt enzoquote:Op zondag 4 juni 2017 11:17 schreef zeer het volgende:
[..]
ik ken je verder niet maar je komt wel erg simpel over
ja kweenie man dat jij met zo veel vragen rondloopt die anderen al lang en breed beantwoord hebben, is niet per se een hele vruchtbare basis voor een discussiequote:Op zondag 4 juni 2017 11:19 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Lees post 23 anders nog eens, en negeer dan niet mijn kanttekeningen over WIE de trigger pullt enzo
Geen enkele vraag is beantwoord op terreurgebied. Alles verschilt met de tijd, context, regio, taak van de terrorist, enz enz. De wetenschap blijft publiceren, juist omdat vragen blijven bestaan. Ook omdat ze willen publiceren om het publiceren, ook omdat er bakken geld in vloeien, maar punt blijft: vragen zijn verre van beantwoord.quote:Op zondag 4 juni 2017 11:21 schreef zeer het volgende:
[..]
ja kweenie man dat jij met zo veel vragen rondloopt die anderen al lang en breed beantwoord hebben, is niet per se een hele vruchtbare basis voor een discussie
ah de wetenschapkaartquote:Op zondag 4 juni 2017 11:25 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Geen enkele vraag is beantwoord op terreurgebied. Alles verschilt met de tijd, context, regio, taak van de terrorist, enz enz. De wetenschap blijft publiceren, juist omdat vragen blijven bestaan. Ook omdat ze willen publiceren om het publiceren, ook omdat er bakken geld in vloeien, maar punt blijft: vragen zijn verre van beantwoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |