Ik vond ui v1 mooier trouwensquote:Op zondag 4 juni 2017 01:18 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Zo gek ben ik nog niet, ik heb mensen gewoon snel door. Denk paar stappen verder
Da kan niequote:Op zondag 4 juni 2017 01:21 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Ja v3 als t goed is. Maar dan leek ik te psycho en namen mensen me minder serieus
Dacht de hele tijd wie quote jij maar heb er natuurlijk maar één iemand in staan.quote:
quote:Op zondag 4 juni 2017 01:21 schreef Zosk het volgende:
[..]
Dacht de hele tijd wie quote jij maar heb er natuurlijk maar één iemand in staan.
Muntmeester ook gechecked ?quote:Op zondag 4 juni 2017 01:21 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wist niet eens dat ik dit allemaal had...
HA! AMATEUR! AANZIE MIJN 1933 LETSE 5 LATS! EN BEEF!quote:Op zondag 4 juni 2017 01:25 schreef Remqo het volgende:
Wauw, ik heb nog ergens een halve cent uit 1936 liggen
Je hebt me ruimschoots overtroffenquote:Op zondag 4 juni 2017 01:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
HA! AMATEUR! AANZIE MIJN 1933 LETSE 5 LATS! EN BEEF!
Kleine 80 k.quote:Op zondag 4 juni 2017 01:26 schreef maffehenkie het volgende:
Heeft iemand trouwens nog Euro's voor mij? Die spaar ik. Opsturen mag.
dexamfetaminequote:Op zondag 4 juni 2017 01:25 schreef maffehenkie het volgende:
Wou gister dokter bellen want echt druk in mn hoofd. Maar te laat natuurlijk. Vandaag beter, ritalin weer. Maar werkt niet icm slapen.
Ik wil downers
Om je het volledige verhaal te vertellen, je had eerder zo rond 1600 een transitie. Veranderden feodale vorsten in absolute. Zo rond 1848 vond men het tijd voor verandering. Absolutisme (al duurde het nog zeker 70 jaar voordat het democratisch werd) veranderde in gekozen parlementen, destijds nog via census. Census gebaseerd op geld en eigendom.quote:Op zondag 4 juni 2017 01:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat mag ik wel aan NL... lekker nuchter.
M'n rijbewijs bestond uit 5 stukken en daar was meneer de motoragent het niet mee eens.quote:
Remmie!quote:Op zondag 4 juni 2017 01:25 schreef Remqo het volgende:
Wauw, ik heb nog ergens een halve cent uit 1936 liggen
Goeie vent die Thorbecke.quote:Op zondag 4 juni 2017 01:27 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Om je het volledige verhaal te vertellen, je had eerder zo rond 1600 een transitie. Veranderden feodale vorsten in absolute. Zo rond 1848 vond men het tijd voor verandering. Absolutisme (al duurde het nog zeker 70 jaar voordat het democratisch werd) veranderde in gekozen parlementen, destijds nog via census. Census gebaseerd op geld en eigendom.
In Nederland kwam Thorbecke kijken en werd er besloten om de mach van Willempie aan banden te leggen, puur om ellende voor te zijn.
Een beetje hetzelfde zie je tegenwoordig. In Nederland, een handelsnatie gaat men met elkaar om als het moet.
Ik bedoel: probeer eens dexamfetamine. Veel lekkerder dan Ritalin.quote:Op zondag 4 juni 2017 01:28 schreef maffehenkie het volgende:
[..]
Nee, heet anders. Methylfenidaat denk ik
Ha Frankquote:
We mogen niet klagen, zou eigenlijk naar Schiphol vroeg vertrekken om mijn vrouw op te halen, maar een taxi is makkelijker.quote:
Ok ja nja hele ggz circus duurt nog wel ff voor t weer up and running is maar zal eens kijkenquote:Op zondag 4 juni 2017 01:28 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ik bedoel: probeer eens dexamfetamine. Veel lekkerder dan Ritalin.
quote:Op zondag 4 juni 2017 01:28 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
M'n rijbewijs bestond uit 5 stukken en daar was meneer de motoragent het niet mee eens.
Moest ook blazen maar had natuurlijk een P
quote:Als u op straat moet blazen dan doet u dat op een selectiemiddel. De uitslag is dan P, P/A, A of F. Dit staat voor Pass (Passeren), P/A (beginnend bestuurder blaast teveel), Alert (teveel alcohol) of Fail (veel te veel alcohol).
Mwah, goed, ze deden het vooral voor zichzelf hoor, om opstanden te vermijden. Thorbecke was niet van adel, maar wel gegoede burgerij. Een advocaat. Stormtroepen in de straten zou ook die groep raken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 4 juni 2017 01:33 schreef maffehenkie het volgende:
Hoe noem je het als je fapt met een stapel briefgeld in je hand?GoeieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja nee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |