SPOILER: Za en zoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Prize Fund
Winners (Per Player) £30,000
Runner-Up (Per Player) £16,000
Semi-Finalists (Per Player) £10,000
Quarter-Finalists (Per Player) £7,000
Second Round Losers (Per Player) £4,000
First Round Losers (Per Player) £1,500
Total £300,000SPOILER: FormatOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Game On. Hopelijk veel stunts in de eerste ronde.
[ Bericht 7% gewijzigd door borisz op 03-06-2017 11:11:23 ]|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
http://www.parool.nl/kuns(...)-te-hebben~a4498636/quote:Misschien is het in Rusland populair een dartbril te hebben?
Het zinnetje dat Lips belette om verder te zappen: "Welkom bij deze reclamespot voor een brillenwinkel." Dat verwacht je niet bij een potje darten op tv. Dus stokte het rondje langs de velden bij RTL7.
De commentatoren hadden het juist over het 'volledig bebrilde' nationale dartsteam van Hongkong. Bij de tegenstanders uit Rusland was een speler met roodgekleurde glazen. "Een soort voorzetbril," zei commentator 1 over de 55-jarige Rus met baard en staart. "Echt geen idee," antwoordde zijn collega. "Misschien is het in Rusland heel populair om een dartbril te hebben?"
Commentator 1 heet Jacques Nieuwlaat. Frank Vischraper is zijn vaste sidekick, leest Lips op hun website. Tijdens een wedstrijd om het WK darten bogen ze zich over de twee vertegenwoordigers van Hongkong.
Eentje werd voorgesteld als 'een enorme grootheid in de softtipdartswereld'. "Toch een heel andere tak van sport. Maar hij is dus wel cool genoeg om te winnen. Hij gaat niet shaken en trillen."
De andere, toch allesbehalve dikke Chinees draagt de bijnaam Fatbeauty, volgens Vischraper. "Ik verzin die bijnamen niet, ik schrijf ze alleen maar op." Verder keken ze nog naar een 41-jarige bakker uit Berlijn die het namens Griekenland opnam tegen Thailand.
De bakker vormde het Griekse nationale team met ene John Michael, die kennelijk net zo Grieks is als George Michael. "Onverslaanbaar op de toernooien rond de Middellandse Zee," volgens Nieuwlaat en Vischraper. "Grieks theater of Grieks drama. Er is altijd wat te beleven met John Michael."
Tussendoor ging RTL7 terug naar de studio voor de wedstrijdanalyse van niet één, maar twee voormalige Nederlandse dartsinternationals. Een presentator was erbij om ons van harte welkom te heten. Vijf mensen live vanuit een Nederlandse studio voor een dartsinterland tussen Thailand en Griekenland, dit land is af.
Puur genot jaquote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:54 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Deze dubbele diss van gisteren was ook wel leuk.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heerlijkquote:Op zaterdag 3 juni 2017 13:54 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Deze dubbele diss van gisteren was ook wel leuk.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://cricfree.sc/watch/(...)darts-live-streamingquote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:15 schreef icloud het volgende:
Iemand een goede stream? Goldenarrowschannel begint vanavond pas.
Ze zouden vanmiddag moeten zijn staat in dat tabelletje boven, maar werken doet het niet inderdaadquote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:15 schreef icloud het volgende:
Iemand een goede stream? Goldenarrowschannel begint vanavond pas.
Dankquote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:15 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://cricfree.sc/watch/(...)darts-live-streaming
Op twitter zegt hij vanavond ivm stream problemen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 14:16 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ze zouden vanmiddag moeten zijn staat in dat tabelletje boven, maar werken doet het niet inderdaad
[..]
Dank
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |