In een omelet voeg je ook andere dingen bij wat ik dus doe. Ik roerbak dan alles behalve het geel.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:31 schreef DKS het volgende:
Dat heet dan toch geen omelet maar spiegelei?
Ik doe het al jaren op dezelfde manier als jij en ben nooit ziek geworden ervan.
Je haalt dat gele bolletje er eerst uit??quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:33 schreef Atak het volgende:
[..]
In een omelet voeg je ook andere dingen bij wat ik dus doe. Ik roerbak dan alles behalve het geel.
Nee. Die laat ik gewoon in de pan en raak ze niet aan.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:35 schreef DKS het volgende:
[..]
Je haalt dat gele bolletje er eerst uit??
Ik kan me er eerlijk gezegd geen voorstelling van maken.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:38 schreef Atak het volgende:
[..]
Nee. Die laat ik gewoon in de pan en raak ze niet aan.
Exact. Je hebt daar skills voor nodig.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:41 schreef DKS het volgende:
[..]
Je roerbakt het wit maar je blijft van het gele bolletje af??
Ja of je eieren even wassen.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:42 schreef nanuk het volgende:
Salmonella zit voor zover ik weet aan de buitenkant van het ei. Met het breken van de schaal kan het echter wel de binnenkant besmetten. Als je dus voorzichtig breekt en niet in de buurt van het geel komt zou het moeten gaan. Geen garantie.
Maar dat gele bolletje ligt wel in de hete pan? dan bakt het toch ook...quote:
Nee. Het geel is lichter dus dat blijft dobberen op de oppervlakte terwijl het wit zwaarder is dus dat kom in contact met de pan.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:59 schreef Karstman het volgende:
[..]
Maar dat gele bolletje ligt wel in de hete pan? dan bakt het toch ook...
Ik begrijp het ook niet helemaal.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:59 schreef Karstman het volgende:
[..]
Maar dat gele bolletje ligt wel in de hete pan? dan bakt het toch ook...
Nee ik zit niet te trollen maar wat jij beschrijft noemen we hier een spiegelei.quote:Op woensdag 31 mei 2017 15:13 schreef Atak het volgende:
Zo moeilijk is het toch niet of zitten jullie nu te trollen?
Het wit = raak ik aan
Het geel = raak ik niet aan
Zo moeilijk is het niet en simpeler kan ik het ook niet maken.
dit jaquote:Op woensdag 31 mei 2017 15:18 schreef DKS het volgende:
[..]
Nee ik zit niet te trollen maar wat jij beschrijft noemen we hier een spiegelei.
En daarom heeft Piet z'n eigen topic in CUL.quote:Op woensdag 31 mei 2017 15:22 schreef Pietverdriet het volgende:
Rauw ei bevat vaak de parasiet Nochuncutopic Cutuserus die veroorzaakt bij mensen zaken als een vergroot zelfbeeld, irritant gedrag, onsamenhangende uitspraken doen. Meestal eindigen deze mensen als buttboy in een colombiaans bordeel.
Deze parasiet gaat niet dood door je eieren in te vriezen, omdat ze het verschil niet weten tussen zichzelf en een bacterie
Het is geen spiegelei want ik voeg er ook champignons en andere dingen bij.quote:Op woensdag 31 mei 2017 15:18 schreef DKS het volgende:
[..]
Nee ik zit niet te trollen maar wat jij beschrijft noemen we hier een spiegelei.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |