Ik heb deze aanwijzingen gevolgd en toen werkte het automatisch.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:48 schreef Maraca het volgende:
[..]
Hoe kreeg jij turn by turn dan?Had ook een route ingeladen via ride with GPS, maar ik kreeg niks nada noppes. Moet wel zeggen dat het een bestaande route was, waarvan ik het .GPX bestand heb ingeladen.
Ah, top! Mijn route nu handmatig gemaakt met die site en ga dat denk ik morgen eens proberen. Had nu een GPS route gebruikt en dat leverde wel aardig wat rode lampjes op tijdens het fietsenquote:Op maandag 5 juni 2017 17:07 schreef Barbewire het volgende:
[..]
Ik heb deze aanwijzingen gevolgd en toen werkte het automatisch.
https://support.wahoofitn(...)rn-on-my-ELEMNT-Bolt
Ja, maar dan krijg je geen turn by turnquote:Op maandag 5 juni 2017 18:15 schreef cafca het volgende:
Als je routes in Strava hebt staan, en je koppelt met Strava, laadt ie die ook automatisch.
Ah, zover was ik nog niet. Heb de navigatie nog niet geprobeerd. Ook doe handleiding maar eens checken danquote:Op maandag 5 juni 2017 18:36 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, maar dan krijg je geen turn by turn
Moet ook nog veel ontdekkenquote:Op maandag 5 juni 2017 18:55 schreef cafca het volgende:
[..]
Ah, zover was ik nog niet. Heb de navigatie nog niet geprobeerd. Ook doe handleiding maar eens checken dan
dank kaasquote:Op maandag 5 juni 2017 13:17 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
https://www.alzashop.com/sport/wahoo-elemnt-bolt-d4844248.htm?o=8
gr gr kaas
quote:Op maandag 5 juni 2017 19:49 schreef Devv het volgende:
Ik heb vandaag Pico do Arieiro beklommen en dat viel niet mee. Het was warm en ik had te weinig water mee. Dat was dus een mooi leermoment.
Ligt er m.i. aan in welke prijsklasse je gaat zoeken.quote:Op maandag 5 juni 2017 22:18 schreef BoesB het volgende:
Beste heren,
Ik wil morgen erop uit om een mooie fiets aan te schaffen, na mijzelf inmiddels enkele weken te hebben ingelezen.
Allereerst ben ik toch wel van plan om naar de Vos in Zwanenburg te gaan. Dit i.v.m. natuurlijk de relatief lage prijzen en de grote voorraad. Omdat ik nogal lang ben, kom ik toch al gauw op framemaat 60 plus uit, en bij 9 van de 10 normale specialisten valt mij simpelweg op dat er zeer weinig voorraad is, laat staan in mijn maat.
Nu ben ik toch nogal aan het twijfelen. Ik besef mij ter dege dat je bij Vos na aankoop geen service meer hoeft te verwachten en dat je een zeker risico aanvaardt aangezien ze ook niet al te toeschietelijk zijn wanneer het gaat om garantie.
Anderzijds zijn de prijzen wel aanzienlijk beter dan bij de twee specialisten die ik hier in de omgeving heb gezien.
Wat is jullie mening?
8ste keer meer dan 200km? Maar naar wat ik hoor is Miss Patty zowel lief als mooi, dus een beetje kopjes thee brengen terwijl ze op de bank ligt of de beentjes masseren vind je volgens mij helemaal niet ergquote:Op maandag 5 juni 2017 22:43 schreef Patroon het volgende:
MissPatty vandaag weer ff 240km gefietst en ik was nu eens de verzorger ipv andersom. Alweer haar 8e keer.
Nee, ze doet al sinds haar 16e de 11stedentocht a 240km. Met af en toe een jaartje overgeslagen, nu alweer de 8e keer. Ja die massage geef ik graagquote:Op dinsdag 6 juni 2017 10:35 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
8ste keer meer dan 200km? Maar naar wat ik hoor is Miss Patty zowel lief als mooi, dus een beetje kopjes thee brengen terwijl ze op de bank ligt of de beentjes masseren vind je volgens mij helemaal niet erg
Nee, ik vind het wat te druk en als je lekker wil doorfietsen moet je wel starten in groep 1-5 en dan zit je om 5u op de fiets. Dat vind ik net wat te gek om door een gebied te fietsen wat ik dagelijks doe. Ik heb gezorgd voor de macaroni thuis (wij wonen ongeveer halverwege de route). Ook voor mijn pa die 2u later ongeveer langskwam. Volgend jaar ga ik hem denk ik wel gezellig met Misspatty meefietsen.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 12:05 schreef dop het volgende:
Kudo voor miss patty
niet met haar mee gefietst ?
snap het dilema , toch goed voor ze gezorgd hoor ik alquote:Op dinsdag 6 juni 2017 13:15 schreef Patroon het volgende:
[..]
Nee, ik vind het wat te druk en als je lekker wil doorfietsen moet je wel starten in groep 1-5 en dan zit je om 5u op de fiets. Dat vind ik net wat te gek om door een gebied te fietsen wat ik dagelijks doe. Ik heb gezorgd voor de macaroni thuis (wij wonen ongeveer halverwege de route). Ook voor mijn pa die 2u later ongeveer langskwam. Volgend jaar ga ik hem denk ik wel gezellig met Misspatty meefietsen.
Ja, moet je wel 1 maar groter nemen dan je normale schoenmaat.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:12 schreef Reljem het volgende:
Iemand hier ervaring met de Sidi Millenium Carbon schoen? Op zoek naar nieuwe racefiets schoenen nadat ik 2 jaar SPD heb gefietst, zit wat op marktplaats rond te neuzen. Heb enorm smalle voeten, dan zit ik wel goed met Sidi toch?
Ja dat heb ik al. Las alleen ergens iets over de brede variant van Sidi, vandaar even mijn vraag over dit specifieke model.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:17 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja, moet je wel 1 maar groter nemen dan je normale schoenmaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |