Ben je nou serieus eigenlijk? Ik heb niets met voetbal dus ik voel de onderliggende "sentimenten" niet aan. Maar dit is toch gewoon een leuke ludieke actie inderdaad?quote:Op zaterdag 27 mei 2017 05:17 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]
Klacht
Een daad blijft nooit ongestraft zoals ik al hier melde aangezien er altijd een tegenreactie opkomt aangezien nu al duidelijk is geworden wie deze 'ludieke' actie heeft opgestart. Blijken dus enkele leden te zijn geweest van de Feyenoord Businessclub die hiervoor de man ongeveer ¤ 250,- p.p. hebben neergeteld en laten uitvoeren door een speciale vliegdienst van Rotterdam Airport die dit soort diensten aanneemt en ten uitvoer brengt.
Een naam is inmiddels mij ook al bekend geworden en wel ene E.O woonachtig en werkzaam te Rotterdam en o.a. eigenaar van een software bedrijfje.
Dit is denk ik zo niet het enige hoe Rotterdam het kampioenschap heeft gevierdquote:Op zaterdag 27 mei 2017 08:01 schreef Zwansen het volgende:
18 jaar geen kampioen en dan kies je voor deze uiting. Kansloos.
Das te volwassenquote:Op zaterdag 27 mei 2017 10:41 schreef tja77 het volgende:
Als je jezelf echt zo groot en machtig voelt als Ajacied zijnde, laat je het gewoon erbij. Je haalt je schouders op en dat is het dan ook.
Schijnbaar vreet het aan je als een ploeg uit Rotterdam de landstitel pakt. Wees een vent en trek het je niet aan.
Echt hoor.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 11:26 schreef Fatoeman het volgende:
Rancuneus zijn door een ludieke actie![]()
Jij was zelf toch ook altijd van de ludieke acties
quote:Op zaterdag 27 mei 2017 10:41 schreef tja77 het volgende:
Als je jezelf echt zo groot en machtig voelt als Ajacied zijnde, laat je het gewoon erbij.
Quote je nou serieus de OP. Ik heb daar niets mee, je reageert toch al in het topic, dat is dus wel duidelijk.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 08:03 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Ben je nou serieus eigenlijk? Ik heb niets met voetbal dus ik voel de onderliggende "sentimenten" niet aan. Maar dit is toch gewoon een leuke ludieke actie inderdaad?
quote:Op maandag 15 mei 2017 18:40 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Precies. En dan herinnert niemand maar de landstitel van Rotterdam-Zuid en heeft men het er nog weken,maanden over in de zin van: 2017. Het jaar dat ons aller Ajax de Europa League met een piepjong elftal won. Oh ja, Feyenoord werd ook nog landskampioen dat jaar.
zovan: "Dit is het ( Ajax) nieuws in hoofdlijnen. Verder in het nieuws...( feyenoord)
quote:Op donderdag 18 mei 2017 15:45 schreef Iwanius het volgende:
Vanaf volgende week donderdag, want vrijdagmorgen staat de bladen vol met nieuws over ons aller Ajax en heeft niemand het meer over de club uit Rotterdam-Zuid en diens landstitel. Ik ga een week helemaal los als die beker binnen is.
quote:Op vrijdag 19 mei 2017 18:24 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Volste vertrouwen in ons "aller" Ajax. Kijken of ik donderdagochtend nog nuchter ben.
Nee joh, verschil met deze gasten is dat TS heel voorzichtig is met zijn privacy. Stiekem een fotootje van zijn jodenshirt bij de Hofpleinfontein anoniem op een internetforum zetten, veilig vanaf zijn computer. Deze gasten geven er blijkbaar niks om dat hun namen bekend zijn. Het is duidelijk wie er de held op sokken is hier.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 11:26 schreef Fatoeman het volgende:
Rancuneus zijn door een ludieke actie![]()
Jij was zelf toch ook altijd van de ludieke acties
Volgens mij is het nieuwe water van de Hofpleinfontein gevuld met de tranen van TS.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 12:47 schreef Aiciu het volgende:
Ajax is echt net als Juventus
Altijd een grote bek en als er dan een reactie komt is de tegenstander bezig met ze
Ga janken joh, uit Rotterdam komen en dan voor Ajax zijn wat ben je voor een verrader.
Eens met deze postquote:Op zaterdag 27 mei 2017 12:19 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Nee joh, verschil met deze gasten is dat TS heel voorzichtig is met zijn privacy. Stiekem een fotootje van zijn jodenshirt bij de Hofpleinfontein anoniem op een internetforum zetten, veilig vanaf zijn computer. Deze gasten geven er blijkbaar niks om dat hun namen bekend zijn. Het is duidelijk wie er de held op sokken is hier.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |