quote:Op zondag 28 mei 2017 11:34 schreef Oliver23 het volgende:
Beste VI vrienden / VI Hooligans,
Het seizoen zit er weer op, dus dat betekend dat er weer traditiegetrouw Compilatietjes Tiijd is. Alle hoogtepunten van januari tot en met mei 2017 te zien in een twee uur durende compilatie. Ze zijn verdeeld in twee delen van een uur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie het gehele seizoen wil terug zien, kan hieronder de compilaties zijn van de hoogtepunten van juli 2016 tot en met december 2016!Is dit nog ergens te zien?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel Kijkplezier!The Older I Get, The Better I Was
Nee.quote:
quote:Op donderdag 1 juni 2017 18:31 schreef michaeld het volgende:
[..]
https://1fichier.com/?832hxmnk4x deel 1
https://1fichier.com/?3lv81gb9jp deel 2
Zo is dat ouwe reus.quote:Op donderdag 29 juni 2017 19:25 schreef DrDentz het volgende:
Vanaf nu kan ieder seizoen het laatste zijn, dus we moeten er extra van genieten. Het enige programma op tv waar mensen hun mening nog durven ventileren.
De vorige keer dat hij op een begrafenis was werd hij gelijk depressief dus nu zal hij wel in een positiviteitsflow belanden (met een tikje boeddhisme).quote:Op vrijdag 30 juni 2017 11:36 schreef Mani89 het volgende:
René op een verjaardag, dat zal een heel avontuur voor hem zijn geweest.
Dit is amateurpsychologie van de koude grondquote:Op vrijdag 30 juni 2017 11:39 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
De vorige keer dat hij op een begrafenis was werd hij gelijk depressief dus nu zal hij wel in een positiviteitsflow belanden (met een tikje boeddhisme).
Dat valt wel mee...we zijn ondertussen al 4 hoofdredacteuren verder dus met deze lui heeft Derksen niks van doen gehad.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 16:12 schreef Marcoss het volgende:
Derksen heeft z'n opvolgers toen zelf aangesteld toch? Dat heeft hij ook helemaal verkeerd ingeschat dus..
Derksen had ook Barbara Barend aangesteld als opvolger van Genee, hij is geen piepel manager.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 16:12 schreef Marcoss het volgende:
Derksen heeft z'n opvolgers toen zelf aangesteld toch? Dat heeft hij ook helemaal verkeerd ingeschat dus..
(en alsnog is de vraag of het met VI veel beter zou gaan op dit moment als Derksen er nog zou zitten)
Dweiltje onder d'r stoel als je over Ajax begint.quote:Op vrijdag 30 juni 2017 16:23 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Derksen had ook Barbara Barend aangesteld als opvolger van Genee, hij is geen piepel manager.
Haha wtf.quote:Op donderdag 6 juli 2017 11:20 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]
Jan "bruine beer" Boskamp heeft het goed op vakantie
wie is deze mijnwerkerquote:Op donderdag 6 juli 2017 11:20 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]
Jan "bruine beer" Boskamp heeft het goed op vakantie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |