Success!quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:43 schreef de_boswachter het volgende:
7.7 waves in the pocket. Eerste trade ever
Met dank aan de mensen hier en Youtube man.
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:43 schreef de_boswachter het volgende:
7.7 waves in the pocket. Eerste trade ever
Met dank aan de mensen hier en Youtube man.
Jo. Ik stort niet uit het niets ineens 1000 euro. Eerst klein beginnen, grote aantallen komen vanzelf. Eerst de materie begrijpen.quote:
Blockfolio app!quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:48 schreef de_boswachter het volgende:
Maar hoe nu verder; ik heb 7.7 waves (yihaa). Nu moet ik de markt in de gaten gaan houden. Hoe kan ik nou het beste registreren voor hoeveel ik de waves heb gekocht en dus in één oogopslag tov huidige koers kan neerzetten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind Blockfolio wel een handige app daarvoorquote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:48 schreef de_boswachter het volgende:
Maar hoe nu verder; ik heb 7.7 waves (yihaa). Nu moet ik de markt in de gaten gaan houden. Hoe kan ik nou het beste registreren voor hoeveel ik de waves heb gekocht en dus in één oogopslag tov huidige koers kan neerzetten?
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:49 schreef MaGNeT het volgende:
Wow! Dikke Waves crashFaaaaaak twee tientjes naar de knoppen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U MAD?
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:49 schreef MaGNeT het volgende:
Wow! Dikke Waves crashJij hebt zeker alles gemarket dumpedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spatieboos
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:49 schreef MaGNeT het volgende:
Wow! Dikke Waves crashIk als verstandig man zit er (jammer genoeg) niet all-in in.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks. Straks ff loadenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 18:49 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Blockfolio app!
http://blockfolio.com/
Hehe, nee. Op naar ¤15quote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:00 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Jij hebt zeker alles gemarket dumped
Jij ging een deel uitcashen op 3$. Of is dat al overboord?quote:
Jaquote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:11 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Jij ging een deel uitcashen op 3$. Of is dat al overboord?
Begin gewoon met vier tientjes.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:14 schreef Toto69 het volgende:
Die winsten die ik hier langs zie komen.
Dingen als 20k na een half uurtje wat eten
Godsamme zegniet te geloven.
I envy you guys. Als ik ooit nog eens geld over heb ga ik ook weer met altcoins beginnen, en dan hopen op een coin die eens x10 gaat of zo.
Haha ik heb mijn drempel naar de $5 verlegd (en dan 100% uitcashen denk ik)quote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:17 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ja
Heb de drempel verlegd naar $10 en dan 1/3e uitcashen
Ik twijfel heel erg tussen Lisk en Waves, heb van beide evenveel in aantal. Ik zie Lisk nog makkelijk verdubbelen, maar als ik zie hoe Waves de afgelopen tijd gaat gaan zij ook nog wel verdubbelen denk ikquote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:29 schreef MaGNeT het volgende:
Als je nu nog goedkoop wil instappen in een coin zou ik denken aan Lisk.
Een project dat nu nog niet aan promotie doet omdat het nog geen zin heeft ivm development.
Maar ze zitten wel op een gigantische bak met geld, dus zodra ze er klaar voor zijn kan men los.
En er komt een "rebranding" aan van o.a. het Lisk logo.
Ja, denk ik ook.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:31 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Ik twijfel heel erg tussen Lisk en Waves, heb van beide evenveel in aantal. Ik zie Lisk nog makkelijk verdubbelen, maar als ik zie hoe Wvaves de afgelopen tijd gaat gaan zij ook nog wel verdubbelen denk ik
Ja, ik ook, maar ik wil bijkopen alleen weet niet of ik Lisk of Waves moet kopenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:31 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ja, denk ik ook.
Ik zit dan ook in beiden
Voor korte termijn verwacht ik meer van Waves.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 19:32 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Ja, ik ook, maar ik wil bijkopen alleen weet niet of ik Lisk of Waves moet kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |