Terwijl dat écht een slechte renner is. Dat is Campbell Flakemore 2.0. Van die matige Australiaantjes die alleen maar kunnen tijdrijden.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:34 schreef heywoodu het volgende:
Miles Scotson op 7, nog zo'n jonge held van José
Mwuah, reed vorig jaar wel een paar goede tijdritten waaronder eentje in de Ronde van de Toekomst (toen ie Ganna ook voorbleef).quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Waar Dibben dat vandaan haalt geen idee, die kan er geen kloot van.
Dan zal hij toch eerst moeten leren klimmen.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:38 schreef Columbiafan het volgende:
Die Dibben gaat natuurlijk belachelijk hard gehyped worden door de Britse media.
Misschien ooit een leuke knecht voor Egan.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dan zal hij toch eerst moeten leren klimmen.
Hoewel dat bij Sky niet valt uit te sluiten.
Ik hoop nog altijd dat Egan naar een andere ploeg gaat.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:40 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Misschien ooit een leuke knecht voor Egan.
Akkoordquote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:44 schreef Van_Poppel het volgende:
Dan mogen ze nog zo'n mooie tracker hebben, maar het is wel een beetje armoedig dat ze hier geen tussenpunt hebben.
Egannetje wordt een fenomeen.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:43 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik hoop nog altijd dat Egan naar een andere ploeg gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |