Dat heeft ze op elke jonge Belg of Nederlander.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 00:45 schreef marcodej het volgende:
Been heeft een crush op Oomen. Als ze op hem gaat zitten gebeurt dat ook letterlijk.
Niet alleen Belgen en Nederlandersquote:Op vrijdag 19 mei 2017 18:31 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dat heeft ze op elke jonge Belg of Nederlander.
Sam is in feite ook een jonge uitgave van meneer Been. Rood haar, blauwe ogen...quote:Op vrijdag 19 mei 2017 00:45 schreef marcodej het volgende:
Been heeft een crush op Oomen. Als ze op hem gaat zitten gebeurt dat ook letterlijk.
Zonde ja.. Had de hoop dat de Vuelta vorig jaar en daarna ook nog een sterke Lombardije ervoor zou zorgen dat hij weer "fris" zou zijn en dit jaar weer richting een hoog basisniveau zou gaan met af en toe een echte uitschieter, maar alleen in de TDU was hij in goede doen en zelfs daar denk ik dat de ouderwetse Gesink verder was gekomen..quote:Op vrijdag 19 mei 2017 13:10 schreef Bugno het volgende:
[..]
Trouwens wel jammer dat het definitieve einde van Gesink als klassementsrenner een feit is. Dit rondje had hij toch moeten kunnen winnen.
Op TV gewoon.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:06 schreef Koffieplanter het volgende:
Mij zijn beelden om 23:00 beloofd, waar blijven die?
Er zijn beelden op de tracker, ik zie Kittel knokken.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:06 schreef Koffieplanter het volgende:
Mij zijn beelden om 23:00 beloofd, waar blijven die?
Ik zie alleen foto's op de tracker.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:07 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Er zijn beelden op de tracker, ik zie Kittel knokken.
Ik heb wel beeld, dus ik zou de pagina even verversen als ik jou was.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 23:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik zie alleen foto's op de tracker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |