Ik weet niet of ik reclame mag maken, maar het staat in mijn onderschrift, dus dan mag het hier vast ook. www.babydragen.euquote:Op vrijdag 9 juni 2017 17:44 schreef pinquit het volgende:
Ohh, welke wompats? En wist niet dat jij een webshop hebt!
Is die Tula zigzag in de verhuursectie 'mijn oude die dus niet oud is' <3?quote:Op vrijdag 9 juni 2017 19:03 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik reclame mag maken, maar het staat in mijn onderschrift, dus dan mag het hier vast ook. www.babydragen.eu
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 11 juni 2017 15:37 schreef Quoi het volgende:
Putverredikkie, heb ik uit mijn shortlist eindelijk een keus gemaakt voor een tula toddler, is hij niet meer leverbaar/uitverkocht overal![]()
Weten de webshopdames misschien of dit nog lang zal duren (weken of maanden)? Ik kan natuurlijk niet zolang wachten![]()
Gaat om de 'jet':http://www.ikbenmama.nl/tula-carrier-p-8579.htmlSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante
quote:Op zondag 11 juni 2017 15:37 schreef Quoi het volgende:
Putverredikkie, heb ik uit mijn shortlist eindelijk een keus gemaakt voor een tula toddler, is hij niet meer leverbaar/uitverkocht overal![]()
Weten de webshopdames misschien of dit nog lang zal duren (weken of maanden)? Ik kan natuurlijk niet zolang wachten![]()
Gaat om de 'jet':moet jij nu al aan de toddler ja?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
Thanks. Maar da's de standaard.quote:Op zondag 11 juni 2017 15:41 schreef Mariposas het volgende:
[..]
http://www.ikbenmama.nl/tula-carrier-p-8579.html
Ik zal je tzt even een seitje geven als ik 't onthoud! Ik denk dat een Toddler aan de onderkant nog te breed is (voor mijn kanon, breedte maat 104 en lengte 92/98 is 'ie ook nog iets te breed) Je kunt met het slaapkapje misschien een beetje van het bungelen opvangen. Als je wilt, mag je altijd een foto van hoe het nu is PMen of appen (nummer staat op m'n website) dan kijk ik even mee, wie weet valt er nog iets aan te passenquote:Op zondag 11 juni 2017 16:22 schreef Quoi het volgende:
Haha![]()
Maar bedankt
Wat ik met name op dit moment niet comfortabel voor Max vind (en voor mezelf ook niet trouwens) is dat hij er uit bungelt als hij in slaap valt. Ik hoop dat een Toddler al wat meer bedekt (mn rugpand). Vandaar dat ik al over wil.
Jaquote:Op zondag 11 juni 2017 09:44 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Is die Tula zigzag in de verhuursectie 'mijn oude die dus niet oud is' <3?
Bij Sjaak was het rugpand ook al snel te laag, hij viel er bijna achterover uit zeg maar. We zijn toen over gegaan naar de Toddler waar hij wel een ietwat overstrekt in zat, maar een Rose and Rebellion bijvoorbeeld heeft een hoger rugpand en Sjaak zat gister in een Wompat Baby en dat ging qua rugpand ook nog meer dan prima. Misschien is het dus verstandig om te kijken naar een ander merk.quote:
Ja echt verschrikkelijk mooi. Ik wil echt nog 3 baby's om ze allemaal zelf te kunnen gebruiken.quote:
Oh, ik kan gewoon de toddler selecteren en in m'n mandje gooien, gek dat jij die optie niet hebt.quote:Op zondag 11 juni 2017 15:56 schreef Quoi het volgende:
[..]
Thanks. Maar da's de standaard.
SQ ik wil 'm al. Maatje 86/92 en meer baby dan Tula inmiddels.
Oh te snel gekeken, je hebt gelijk!quote:Op zondag 11 juni 2017 18:55 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Oh, ik kan gewoon de toddler selecteren en in m'n mandje gooien, gek dat jij die optie niet hebt.
van Facebook;quote:Op dinsdag 13 juni 2017 21:33 schreef Unihipili het volgende:
This Account has been suspended.
Staat er.
quote:Onze site is gecrasht en dat kan helaas pas in de ochtend worden opgelost, tijdens kantooruren. :-(
Ga vooral rustig slapen dus straks, hopelijk zijn we morgen snel weer in de lucht.
ik ook jaquote:Op dinsdag 13 juni 2017 21:40 schreef Mariposas het volgende:
Toevallig was ik er aan het kijken vanochtend. Niet echt mijn voorkeur qua Tula's maar voor ¤ 67,- wil ik wel.![]()
Ik vrees alleen dat veel mensen iets gaan kopen om het weer door te verkopen...
Morgen zie ik haar.. even peilen of ze open staat voor dragenquote:Op woensdag 14 juni 2017 10:58 schreef Budabuddumbam het volgende:
Ja, die heb ik nog en idd voor newborns mits ze niet extreem klein geboren zijn.
Oh dat was je aan het doen bij het zwembadquote:
Lol, ik was ook aan het werkenquote:Op woensdag 14 juni 2017 11:02 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Oh dat was je aan het doen bij het zwembad
Jammer dat ik het gemist heb, dan maar op zoek naar een andere toddler...
Jawel. Rond 5 over 9 kon ik erop en toen was er nog wel wat. Een paar minuten daarna was volgens mij alles wegquote:Op woensdag 14 juni 2017 11:31 schreef Burdie het volgende:
[..]
Lol, ik was ook aan het werken. De site heeft het volgens mij niet meer gedaan dus je kan nog.
Thanks voor de tip! Voor ¤ 11,50 wil ik het wel testenquote:Op woensdag 14 juni 2017 15:39 schreef Mariposas het volgende:
Wel weer terug maar ik geloof niet dat er nog wat beschikbaar is.
Wel trouwens verbreders, misschien iets coor jou kazy?
Die hebben wij. Hij is echt heel gaaf. Mooie kleuren <3quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:07 schreef Burdie het volgende:
Ik ben nu nog aan het hopen op de tula toddler confetti pop.
quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:11 schreef CassElliot het volgende:
Ik heb Tula verbreders!okeeeee en een Beco soleil twilight met insert, Emeibaby all lila sloth, Ergobaby midnight navy met insert, JPMBB Physiocarrier en een Marsupi voor mezelf
![]()
Ehh.. die in de kleur petrol?quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:04 schreef Roomsnoes het volgende:
Dat was een van jullie he, die de hop tye New York uit mijn mandje heeft gevist
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |