En dan afvragen waar je stekker is?quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat ben jij voor klapmongo.
Niks mooiers als met drank op rije.
Nee want niet in de aanbieding, dus dan koop ik het ook niet. Is ja ook met enige regelmaat in de aanbieding.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:10 schreef nattermann het volgende:
Dus maar een kratje Erdinger hefeweizen meegenomen neem ik aan?
Ja in Herzogenrath inderdaad en ik was echt pissig, want er stonden alleen twee lege kratten. Maar inderdaad, het is best een ballentent hoor.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:14 schreef nattermann het volgende:
Nondedjuu, ballenfirma. Filiaal Herzogenrath zeker
Jaja, ken het. Woon zelf ook in de buurtquote:Op donderdag 11 mei 2017 21:19 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Ja in Herzogenrath inderdaad en ik was echt pissig, want er stonden alleen twee lege kratten. Maar inderdaad, het is best een ballentent hoor.
Maar wel de grootste supermarkt in de regio en ze hebben super aanbiedingen, daarom ga ik er 1x per maand naar toe. Dan rij ik met de auto, zodat ik direct een krat bier kan meenemen.
Je bent zeker te dronken, alcoholsnor.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Geen idee waar je het over hebt droeftoeter.
quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:10 schreef nattermann het volgende:
Dus maar een kratje Erdinger hefeweizen meegenomen neem ik aan?
die is echt vele malen beter dan Paulaner, wat ik je brom.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:22 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Die koop ik normaal, daar kwam ik juist de lege krat van terugbrengen.
Roesje.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:20 schreef vaduz het volgende:
[..]
Je bent zeker te dronken, alcoholsnor.
Dit & Realquote:Op donderdag 11 mei 2017 21:23 schreef Pietverdriet het volgende:
Gewoon de aanbiedingen van Trinkgut in de gaten houden
Paulaner vind ik ook wel goed: eigenlijk koop ik vooral wat in de aanbieding is, want dat scheelt best wel wat euro's per kratje.quote:Op donderdag 11 mei 2017 21:23 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
die is echt vele malen beter dan Paulaner, wat ik je brom.
Welke trouwens ook super is: Hacker-Pschorr Weisse, alleen die kom ik niet zo vaak tegen helaas
Mauw dat klopt niet: ik woon slechts 4km van die supermarkt, dus als ik dan direct meer koop dan alleen bier dan loont zich dat echt.quote:Op donderdag 11 mei 2017 23:32 schreef Aiciu het volgende:
Dus je rijdt naar Duitsland voor de korting en realiseert je niet dat je die korting gelijktrekt door middel van reiskosten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |