quote:Op donderdag 11 mei 2017 16:34 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]Ik voel m'n aderen dichtslibben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En t broodje ziet er walgelijk zompig uit.
Zeker Amerikaans?L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
quote:Op donderdag 11 mei 2017 16:34 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]Omg die wil ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ESF.quote:
Ik ga voor het ESF denk ik jaquote:
Voor ESF niet dan -> achterdeurquote:Op donderdag 11 mei 2017 17:02 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik ga voor het ESF denk ik ja
Ajax weten we toch al wat er gaat gebeuren
Sowiesoquote:
Maar dan heb je het ook over een vodje dat zichzelf krant noemtquote:Op donderdag 11 mei 2017 17:12 schreef Rezania het volgende:
ESF heeft zelfs zijn eigen sectie op de site van NRC.!
Noem één betere krant.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:16 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Maar dan heb je het ook over een vodje dat zichzelf krant noemt
Meh, die economiesectie van hun is maar matig. Vast een paar studenten die daarvoor schrijven.quote:
Truequote:Op donderdag 11 mei 2017 17:19 schreef Rezania het volgende:
Anyway, ESF zuigt gewoon apenballen. Matige B-artiesten die met een pauperliedje proberen te winnen terwijl het meeste stemgedrag op basis van nationalisme is.
Goed punt. Dat deel kan je beter overslaan. Maar voor de rest, toppie.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:20 schreef Rezania het volgende:
[..]
Meh, die economiesectie van hun is maar matig. Vast een paar studenten die daarvoor schrijven.
Scheelt wel in de kostenquote:Op donderdag 11 mei 2017 17:20 schreef Rezania het volgende:
[..]
Meh, die economiesectie van hun is maar matig. Vast een paar studenten die daarvoor schrijven.
Dat zeg ik ook altijd als ze me op straat een krant aan willen smeren.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:21 schreef Great-Expectations het volgende:
Het fenomeen van een krant is sowieso compleet achterhaald.
Je beantwoord mijn vraag niet.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:21 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Het is tegenwoordig heel veel niks meer
Ik ga niet eens een poging meer wagen
Dan snap ik het nog.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
TrueEn de helft zingt nog vals ook.
Maar met drank en flauwe score-bordjes kan t hilarisch zijn.
We kijken dan ook meer sarcastisch dan fanatiek
Noem een betere kant, mijn antwoord is 'weet ik niet'.quote:
Ja, lekker zeiken zonder onderbouwing dus. Hulde. Misschien eens wat minder pessimistisch zijn.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:24 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Noem een betere kant, mijn antwoord is 'weet ik niet'.
Het is iets subjectiefs namelijk. De een loopt weg met een televagijn, een ander met een azijnbode.
Misschien lachte ik je wel uit.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:26 schreef G-Pier het volgende:
Kaas heeft wel vaak om mij moeten lachen vanmiddag dus dat betekend dat mensen nog wel om mij kunnen lachen.
Dat is de FP.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:26 schreef Kaas- het volgende:
Azijnbode zou ik lezen overigens. Lijkt me echt een uitstekende krant voor mij.
NRC heeft prima achtergrondartikelen en opiniestukken imo.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:27 schreef Great-Expectations het volgende:
Ik merk dat "nieuws" toch wel tot je komt via social media e.d. En voor achtergronden hoef je niet bij een krant te zijn, maar kun je beter terecht bij dingen als De Correspondent, Vox of The Economist.
Af en toe heb je dat nodig.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:25 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ja, lekker zeiken zonder onderbouwing dus. Hulde. Misschien eens wat minder pessimistisch zijn.
Van Correspondent naar The Economist is wel een mooi breed spectrum aan opinie overigens (van behoorlijk links naar behoorlijk rechts).quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:27 schreef Great-Expectations het volgende:
Ik merk dat "nieuws" toch wel tot je komt via social media e.d. En voor achtergronden hoef je niet bij een krant te zijn, maar kun je beter terecht bij dingen als De Correspondent, Vox of The Economist.
geüpdatetquote:Op donderdag 11 mei 2017 17:29 schreef Great-Expectations het volgende:
Waarom is het trouwens "gestofzuigd" en "gezweefvliegd" maar niet "gewegloopt"?
Lachen om of lachen met?quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:26 schreef G-Pier het volgende:
Kaas heeft wel vaak om mij moeten lachen vanmiddag dus dat betekend dat mensen nog wel om mij kunnen lachen.
Ik kan zo gauw geen user opnoemen die pessimistischer overkomt.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:29 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Af en toe heb je dat nodig.
Maar vind je mij pessimistisch?
Misschien klopt het ook wel ergens. Ben er wel druk mee bezig, het is niet iets wat zich in 1 dag beter is.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik kan zo gauw geen user opnoemen die pessimistischer overkomt.
Bas Heijne is wel goed... Maar zodra je iets meer van een onderwerp afweet, dan merk je dat de achtergrond artikelen niet zo sterk zijn (erg oppervlakkig, vol foutjes). En dan ga ik direct twijfelen over artikelen die gaan over onderwerpen waar ik niet in thuis ben.quote:Op donderdag 11 mei 2017 17:28 schreef Rezania het volgende:
[..]
NRC heeft prima achtergrondartikelen en opiniestukken imo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |