SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deelnemers:
NamensNEDERLAND
gaan deze jongens schroeien in de Giro
:
Steven Kruijswijk. Solide tijdrit, aardig als we aankomen op een berg en op zijn best als de etappes het profiel van de tanden van een zaag hebben. Als meesterknechten zijn dit jaar Jurgen van den Broeck en Stef Clement aangetrokken. Voeg daarbij een wegkapitein als Twan Castelijns en de inspirerende teksten van types als Addy Engels en Jan Boven en dan kan het eigenlijk al niet meer fout. Kan verder alleen tegengehouden worden door sneeuwmuren.
Bauke Mollema. Het verhaal van Bauke kennen we allemaal: elke dag op en naar naar school (2x per dag tegenwind) en pas laat serieus gaan wielrennen. Hij ontwikkelde zich gestaag onder wie anders dan coach Luicito met als hoogtepunt 'De Tour van Bau en Lau'. In die Tour kwam hij in de eindfase ten val en zo komt hij elke ronde wel wat tegen waardoor het allemaal net wat minder wordt aan het einde. Daar komt dit keer natuurlijk verandering in, want onze Bauke laat zich niet tegenhouden door het aantrekken van Alberto Contador waardoor hij moet uitwijken naar de Giro. Bauke harkt gewoon elke berg naar boven en zet de concurrentie in hun hemd.
Wist u trouwens dat Bauke Mollema, net als Thomas Voeckler, een vader heeft waarvan het lot onbekend is? Als u het nog niet wist dan weet u het nu. Wellicht leest Herbert Dijkstra mee en kan hij hier vanaf nu tijdens elke koers aan refereren.
Tom Dumoulin. Tom had een droom: een gouden medaille winnen in de tijdrit op de Olympische Spelen van Rio. Daar stuitte hij op een ijzersterke Fabian Cancellara. Vanaf dat moment ging de focus op het transformeren naar een ronderenner. Schrikt u dus niet als Tom straks 3x zo smal is als dat u gewend bent. In de Tirreno was zijn tijdrit niet naar behoren, maar we hebben er uiteraard alle vertrouwen in dat dit in de Giro wel het geval gaat zijn. Om in de tijdrit op de slotdag de het roze binnen te hengelen dient hij wel eerst het zware klimwerk in de dagen voordien te overleven, maar dat lijkt me een formaliteit.
Wilco Kelderman. Bestaat niet.
Deze jongens gaan in deze honderdste Giro zorgen voor een:
Wie gaan er dan strijden voor de ereplaatsjes?
Sprinters?
We kunnen uitkijken naar onder meer Greipel, Viviani, Ewan, Bennett (en een stuk of vijf anderen uit de sprintarmada van Bora), Modolo, Nizzolo (mits z'n knie heel is) en, als hij een keer op z'n fiets blijft zitten, Gaviria.
Essentiële twitteraars:
https://twitter.com/tourdejose
https://twitter.com/thijszonneveld
https://twitter.com/raykerckhoffs
https://twitter.com/Twan_Castelijns![]()
TV:
Met dank aan het geweldige Eurosport blijven we dit jaar verstoken van uitzendingen op Sporza. Dat betekent dat de fans van Buren opgelucht adem kunnen halen. Maar ook dat we geen begeleidende woorden van Renaat Schotte en José de Cauwer krijgen, maar van:
Week 1: Jeroen van Belleghem + Michael Boogerd
Week 2: Jeroen van Belleghem + Karsten Kroon
Week 3: Jeroen van Belleghem + Bobbie Traksel
Niet te vergeten:
Het dagelijkse momentje waar de verschillende truien aan ons getoond worden:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wielerspellen:
Scorito subpoule: Klik
Cyclingmaster subpoule: Klik - Wachtwoord: prayforrenaatenjosé
Wielerprono: SPT / Wielerprono 2017 #2
De Garibaldi
[ Bericht 0% gewijzigd door Mani89 op 11-05-2017 14:04:41 ]Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
twitter:EuroHoody twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:57:40Rising finale but not too steep to drop sprinters https://t.co/akocGAMkYP reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:57:24Slotklimmetje is niet heel zwaar. Eigenlijk alleen laatste 600 meter. Dit moet Gaviria aan kunnen. reageer retweet
twitter:8aldwin twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:59:04#giro100 there were a lot of names flying around for today's final but I think Fernando Gaviria will pull it off once again. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:56:13Laatste stuk gefietst. Vanaf 8 km tot de finish is het een achtbaan. Zoveel bochten, niet normaal... reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:56:37Wie op km 8 niet vooraan zit kan het shaken. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 11-05-2017 om 13:57:24Slotklimmetje is niet heel zwaar. Eigenlijk alleen laatste 600 meter. Dit moet Gaviria aan kunnen. reageer retweet
2 minuten inmiddels. Met nog 120 kilo te gaan is dat alweer redelijk onder controle.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Echt van harte gaat het toch niet. Vaughters heeft ook maar een paar man voor dit werk.
Jij en 95% van de mensen denk ik.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:24 schreef Nattekat het volgende:
Ga ik nou gelijk krijgen over dat de vlucht gaat falen?
LollerGPSquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:29 schreef LekkerWeertje het volgende:
In 1 seconde een halve minuut van de voorsprong weg.
quote:Op donderdag 11 mei 2017 07:59 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Maar wat is het? Hoe is dat N1Fans ontstaan? Waarom heet het zo?
Volgens mij was Mani als eerste BackstreetBoys Nummer 1 Fan en makke schapen als we zijn hebben we hem gevolgd.quote:Op donderdag 11 mei 2017 08:41 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ik heb een vraag voor Wielrennen-voor-dummies:
Waarvoor staat "N1Fan"?
Net als DeLuna dus
Ik zou willen zeggen: typischquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij was Mani als eerste BackstreetBoys Nummer 1 Fan en makke schapen als we zijn hebben we hem gevolgd.
Ik in ieder geval wel. Echt meeloperij van het zuiverste soort.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij was Mani als eerste BackstreetBoys Nummer 1 Fan en makke schapen als we zijn hebben we hem gevolgd.
Aaah Nummer 1 Fan. Hehe. Dat ik dat zelf niet bedenkquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij was Mani als eerste BackstreetBoys Nummer 1 Fan en makke schapen als we zijn hebben we hem gevolgd.
Ja ik ook hoor, ik was eerst Riccardo Riccò N1Fan maar toen heb ik mijn hart verpand aan José Been.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:34 schreef vainsteinsvainsteins het volgende:
[..]
Ik in ieder geval wel. Echt meeloperij van het zuiverste soort.
Tja Butcher heeft al een tijd geen vorm laten zien en voor Woods niet moeilijk genoeg lijkt me.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit is een hele domme vraag, Slob.
http://nos.nl/video/21725(...)ppe-aangekruist.htmlquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:34 schreef showtimer het volgende:
[..]
Vroeger misschien, die status heeft hij niet meer.
De Cobra laten vallenquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ja ik ook hoor, ik was eerst Riccardo Riccò N1Fan maar toen heb ik mijn hart verpand aan José Been.
Allemaal omdat Cavaliers mij zo graag na wilde doen.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij was Mani als eerste BackstreetBoys Nummer 1 Fan en makke schapen als we zijn hebben we hem gevolgd.
Dit dusquote:Op donderdag 11 mei 2017 14:36 schreef Tagliano het volgende:
*schakelt in op Eurosport
Reclame! Je verzint het niet
Laten we nou niet doen alsof dit klimmetje ineens heel makkelijk is. Als je die beelden van 2003 bekijkt weet je wel beter.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:35 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Tja Butcher heeft al een tijd geen vorm laten zien en voor Woods niet moeilijk genoeg lijkt me.
Misschien is hij wel heel erg jaloers op jou en heeft hij vrij veel woorden nodig om het toe te geven.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:36 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Allemaal omdat Cavaliers mij zo graag na wilde doen.
Het is ook gewoon een goed concept.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:36 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Allemaal omdat Cavaliers mij zo graag na wilde doen.
Woods is geen puncheur. Alleen als het écht steil is komt hij bovendrijven.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Laten we nou niet doen alsof dit klimmetje ineens heel makkelijk is. Als je die beelden van 2003 bekijkt weet je wel beter.
Woods is overigens sowieso rap. Dus.
Lisa Klein? Liane Lippert?quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:35 schreef Columbiafan het volgende:
Die Duitse kampioenentrui moet dringend eens naar een mooie renner gaan. Elk jaar urenlang de ticker F5'en om vervolgens te zien dat Greipel weer eens gewonnen heeft.
Dat zegt niets. Als hij dit soort etappes niet eens meer aan gaat kruisen, kan hij beter stoppen.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/21725(...)ppe-aangekruist.html
Jij was al lang ingeschakeld man.quote:
Wim denkt voor Vilella.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:35 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Tja Butcher heeft al een tijd geen vorm laten zien en voor Woods niet moeilijk genoeg lijkt me.
Dan verschillen wij van mening.quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:38 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Woods is geen puncheur. Alleen als het écht steil is komt hij bovendrijven.
Dat je het nog probeert...quote:Op donderdag 11 mei 2017 14:36 schreef Tagliano het volgende:
*schakelt in op Eurosport
Reclame! Je verzint het niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |