Jørgensen had er dit seizoen nog veel meer kunnen maken. Hij zal er in het buitenland nog niet geweldig opstaan gezien zijn eerdere avonturen bij bijvoorbeeld Leverkusen, niet te vergeten dat het 'maar' de Eredivisie is.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:26 schreef Typisch het volgende:
[..]
Karsdorp, Vilhena en Jorgensen vertegenwoordigen ook wel wat transferwaarde lijkt mij.
Hij heeft net verlengd dus ik hoop dat hij gewoon nog een jaartje blijft. Al moeten ze hem bij een mooi bod (12-15+ miljoen) wel gewoon laten gaan denk ik. Geld gebruiken voor een nieuwe linksback en een extra cv. De rest in een mooi potje stoppen voor een buitenkans.
Botteghin en Jan-Arie v/d Heijden in Bernabeu (lol)quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Gewoon een x zoveel mogelijk houden en knallen in de cl
Buitenlandse clubs zullen wel huiverig zijn voor Eredivisiespitsen, die zien ook dat Van Wolfswinkel er hier weer genoeg inschiet terwijl die in het buitenland nauwelijks meekon.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jørgensen had er dit seizoen nog veel meer kunnen maken. Hij zal er in het buitenland nog niet geweldig opstaan gezien zijn eerdere avonturen bij bijvoorbeeld Leverkusen, niet te vergeten dat het 'maar' de Eredivisie is.
Hebben ze laatst nog gedaan. Tweede seizoen van Pelle (derde en laatste van Koeman) toen had Feyenoord half Oranje er in staan en werd het nog niks.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:29 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Gewoon een x zoveel mogelijk houden en knallen in de cl
Dat is waar. Maar als we het over waarde in de selectie hebben zijn dat de toppers.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jørgensen had er dit seizoen nog veel meer kunnen maken. Hij zal er in het buitenland nog niet geweldig opstaan gezien zijn eerdere avonturen bij bijvoorbeeld Leverkusen, niet te vergeten dat het 'maar' de Eredivisie is.
Ik hoop het,..die hebben nu eens een topcoach nodig om er weer een stabiele topclub van te maken.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:30 schreef hafcfan het volgende:
[..]. Gaat naar Inter denk ik. Zijn droomclub
quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Botteghin en Jan-Arie v/d Heijden in Bernabeu (lol)
Zou me verbazen als Karsdorp niet vertrekt.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:33 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar als we het over waarde in de selectie hebben zijn dat de toppers.
Hoe heet die spits die naar Groningen is gegaan van Ajax?quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Botteghin en Jan-Arie v/d Heijden in Bernabeu (lol)
Danny Hoesen.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hoe heet die spits die naar Groningen is gegaan van Ajax?
Die scoorde daar nog bijna toch?
Toen ik zei dat die gast er geen kut van kon werd Stinho boos.
Met Hoesen liep het voetbal in die periode beter dan met Sigthorsson, nu is dat niet heel moeilijk.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hoe heet die spits die naar Groningen is gegaan van Ajax?
Die scoorde daar nog bijna toch?
Toen ik zei dat die gast er geen kut van kon werd Stinho boos.
Klopt. Dat moet je wel goed afwegen. Een soort van middenweg tussen de verkopen en sportieve prestaties. Zoveel schulden hebben jullie toch ook niet meer?quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:32 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hebben ze laatst nog gedaan. Tweede seizoen van Pelle (derde en laatste van Koeman) toen had Feyenoord half Oranje er in staan en werd het nog niks.
Het is wel een risicootje om niet te cashen. Zeker op een Karsdorp waar je een iets mindere vervanger al klaar hebt staan.
Hoop dat ze Berghuis kunnen losweken.
Klopt. Juve heeft ze echt nodigquote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:34 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ik hoop het,..die hebben nu eens een topcoach nodig om er weer een stabiele topclub van te maken.
Niks meer geloof ik. Alleen aan de VvF nog geld verschuldigd.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:39 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Klopt. Dat moet je wel goed afwegen. Een soort van middenweg tussen de verkopen en sportieve prestaties. Zoveel schulden hebben jullie toch ook niet meer?
Volgens jordiii het grootste talent sinds Kluivert.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hoe heet die spits die naar Groningen is gegaan van Ajax?
Die scoorde daar nog bijna toch?
Toen ik zei dat die gast er geen kut van kon werd Stinho boos.
Verhouding Eigen vermogen / schulden is nog wel erg slecht, tenminste op 30 juni 2016. Liquide middelen ook 'maar' 9 miljoen. Geen idee hoe dat dit seizoen veranderd is, daarvoor volg ik Feyenoord te weinig.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:39 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Klopt. Dat moet je wel goed afwegen. Een soort van middenweg tussen de verkopen en sportieve prestaties. Zoveel schulden hebben jullie toch ook niet meer?
Ja maar vergeet niet dat United pas de laatste paar jaar zo een big spender is als Real. United heeft Ronaldo ook gewoon verkocht aan Real he. Zouden ze tegenwoordig nooit doen natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 mei 2017 23:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar wel minder dan Real en Barca. En een club als United heeft dezelfde financiële mogelijkheden.
Zou wel moeten kunnen ja, maar of je nou echt trots kan zijn op een United die de CL wint nadat ze 300 miljard hebben uitgegeven aan een team tja.quote:Op woensdag 3 mei 2017 00:12 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Ja maar vergeet niet dat United pas de laatste paar jaar zo een big spender is als Real. United heeft Ronaldo ook gewoon verkocht aan Real he. Zouden ze tegenwoordig nooit doen natuurlijk.
Denk dat als United/City/Chelsea/Liverpool veel blijven uitgeven en betere keuzes maken zij echt wel weer absolute topteams kunnen maken.
Ajax betaald ook elk jaar het meeste aan zijn spelers van Nederland. Ben je dan minder trots als ze wat winnen?quote:Op woensdag 3 mei 2017 00:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou wel moeten kunnen ja, maar of je nou echt trots kan zijn op een United die de CL wint nadat ze 300 miljard hebben uitgegeven aan een team tja.
Het geeft wel iets meer voldoening als je eigen jeugdspelers ziet doorbreken en belangrijk ziet zijn. Met gerichte aankopen is verder niks mis.quote:Op woensdag 3 mei 2017 00:15 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ajax betaald ook elk jaar het meeste aan zijn spelers van Nederland. Ben je dan minder trots als ze wat winnen?
Real en Barca geven toch ook zoveel uit?quote:Op woensdag 3 mei 2017 00:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou wel moeten kunnen ja, maar of je nou echt trots kan zijn op een United die de CL wint nadat ze 300 miljard hebben uitgegeven aan een team tja.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |