nee, geen lidmaatschap. grote zaal heeft een capaciteit van 650 man (m/v)quote:Op zaterdag 12 februari 2005 12:51 schreef Devlinsect het volgende:
Bedankt! Ik lees dat de grote zaal een capaciteit heeft van 1000 man.
En een lidmaatschapskaart a la Paradiso?
Autechre valt op het eerste gehoor altijd tegen, dat maakt het juist zo goed. Ik heb zelf de kans nog niet gehad om de nieuwe tracks te beluisteren, maar dat komt nog wel. Ik vind het in ieder geval spannend.quote:Op maandag 14 februari 2005 10:40 schreef Uncle_Sam het volgende:
Autechre's Untilted is gisteren uitgelekt op Soulseek en het lijkt om een authentieke versie te gaan. Of het is een erg goede fake! Daarentegen, als het daadwerkelijk Autechre is, valt het op het eerste gehoor nogal tegen; het tempo ligt over het algemeen erg hoog (a la Cap IV), iets waar ik me nooit echt toe aangetrokken heb gevoeld, en het geluid klinkt nogal flets - het album is wsl. nog niet gemasterd, dus dat zegt vrij weinig. En het begin van de eerste track, Lcc, is in mijn optiek verschrikkelijk slecht..
(HenkMul op Soulseek.)
Mwah, "altijd" zou ik niet durven beweren, maar soms is het idd doorzetten voordat het kwartje valt (en da's in deze eurotijd behoorlijk moeilijk) ... en soms wen je er nooit aanquote:Op dinsdag 15 februari 2005 12:07 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Autechre valt op het eerste gehoor altijd tegen, dat maakt het juist zo goed. Ik heb zelf de kans nog niet gehad om de nieuwe tracks te beluisteren, maar dat komt nog wel. Ik vind het in ieder geval spannend.
Ja, maar jij durft niet zo heel veel geloof ik,quote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:10 schreef Weakling het volgende:
[..]
Mwah, "altijd" zou ik niet durven beweren,
Nee klopt, ik noem me niet voor niets Weaklingquote:Op dinsdag 15 februari 2005 14:31 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Ja, maar jij durft niet zo heel veel geloof ik,.
Op de site van de Effenaar staat dat ze bijgestaan worden door SND en een Gescom DJ (zie www.effenaar.nl ben zelf ff te lui om de juiste naam er bij te zoeken), maar of dit een voorprogramma of after party is weet ik ook niet.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:33 schreef Devlinsect het volgende:
Ik heb kaarten! Staat verder weinig op. Effenaar en Autechre. Ce ca.
Al bekend wie het voorprogramma is? Liever geen voorprogramma. Moet om 23.30 de trein weer catchen.
Ehm, mag er 'gerookt' worden in de Effenaar? Lijkt me de omgeving en de avond wel voor...![]()
quote:Op woensdag 23 februari 2005 21:10 schreef LostFormat het volgende:
Gewoon staan. Lichtjes meebewegen. De wat grotere durfals nerds zullen een klein dansje wagen.
Yes, ik heb ook kaartjes. Ik geloof dat er twee dingen vooraf izjn, het zou goed kunnen dat Autechre pas om 12:00 of later aanvangt. Zorg dus voor een slaapplaats in E'hoven, of check wat de eerste trein in de vroege morgen is.quote:Ik heb kaarten! Staat verder weinig op. Effenaar en Autechre. Ce ca.
Al bekend wie het voorprogramma is? Liever geen voorprogramma. Moet om 23.30 de trein weer catche
Hulde.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 00:18 schreef corc het volgende:
[..]
Yes, ik heb ook kaartjes. Ik geloof dat er twee dingen vooraf izjn, het zou goed kunnen dat Autechre pas om 12:00 of later aanvangt. Zorg dus voor een slaapplaats in E'hoven, of check wat de eerste trein in de vroege morgen is.
Ik zal uitwendig onbewogen schijnen, maar inwendig reizen door:
a) oneindig uitgestrekte bepoedersneeuwde bergtoppen.
b) platte, nederlandse laaglandvelden, voorzien van stekelige vector-vormen in primaire kleuren die spastisch op de beat transformeren.
c) Heuvellandschap bij het ochtendgloren, dat half verborgen ligt in een wolkendek van wattenplukken. De plukjes ontnemen af en toe het zicht als je erin komt, het licht verblind me bij het naar buitengaan.
d) Nattige, beslijmde en buitenproportioneel grote lichaamsholten. Uit de lichtdoorschijnende blauwbeaderde wanden groeien boomdikke, door snotslierten verbonden haren. De elastische draden rekken op vanwege de pulserende beweging van de wanden en haren, en synapsen schieten over en weer.
e) Een 'metropolis' achtige futuristische stad, waar tussen de zwarte, hoog oprijzende slanke bebouwing een bevolking loopt van ongecontroleerde, schokkerig bewegende levende machinerieen en helse lopende staketsels, gevoed door een spastische peristaltiek van stomende slangen uit een perpetuum mobile. De grond golft zacht.
f) een weemoedig spectakel van rode herfsttinten in een bosrijke omgeving, aangedikt door de ondergaande zon achter hemelhoge glas-in-lood ramen. Vreemde, zeppelin-achtige vissen dwarrelen als sneeuw naar beneden, om als zeepbellen uiteen te spatten.
ad d) zal ik denken aan alle gelijkgestemden aanwezigen van Fok!, waarvan ik er niet een van gezicht in de menigte zal herkennen.
Damn, als dat zo is moeten ProdigalSon en ik net zoals bij The Chemical Brothers laatst weer een koude nacht doorbrengen rondom en in station Eindhoven, wachtend op de eerstre trein naar huis, temidden van bedelende zwerversquote:Op zaterdag 5 maart 2005 00:18 schreef corc het volgende:
Yes, ik heb ook kaartjes. Ik geloof dat er twee dingen vooraf izjn, het zou goed kunnen dat Autechre pas om 12:00 of later aanvangt. Zorg dus voor een slaapplaats in E'hoven, of check wat de eerste trein in de vroege morgen is.
Hoezo 'het een en ander goed gaat' ? Wat is 'het een en ander'? En: "Regel dat!"quote:Op zaterdag 5 maart 2005 00:55 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Hulde..
Ik heb trouwens nog geen kaartjes.. Ik hoop maar dat een en ander goed gaat, anders moet ik het missen.
Omdat 'het een en ander' noodzakelijk is voor mijn eventuele aanwezigheid daar,quote:Op zondag 6 maart 2005 23:44 schreef corc het volgende:
Hoezo 'het een en ander goed gaat' ?
Het een en ander rond 'het een en ander' betreft zaken waarvan ik niet geneigd ben om ze publiekelijk op dit forum te verduidelijken. Je zult het moeten doen met 'het een en ander'.quote:Wat is 'het een en ander'?
Daar ben ik mee bezig.quote:En: "Regel dat!"
Opmerkelijk dat je die zinsnede zo ineens kan plaatsen. En wat leuk dat je daar toevallig in de buurt woont! Overigens heb ik vernomen dat Eggers een hoop centen had en daarom dus lekker kon lanterfanteren in het park. Wil je me beloven dat je daar uit mijn naam een keer gaat frisbeeen? En wat idioot dat je voor AE terugkomt! Ben jij net zoals Eggers ook rijk, dat je dat zomaar kan doen? Ik ben trouwens nooit in Amerika geweest en het ziet er niet naar uit dat dat in de nabije toekomst gaat gebeuren. "San Francisco is een mooie stad, maar net iets te ver weg."quote:offtopic
Goeie signature trouwens, van Dave Eggers. Ik woon nu zelf toevallig in Berkeley, dus je begrijpt dat ik af en toe met 'A Heartbreaking work' in de hand langs plaatsen in het boek ga, inclusief het bewuste Marina park. Ik woon slechts 2 blocks van zijn Peralta onderkomen, en 5 van zijn Scandinavische sublet. "Yes Toph, Jesus died for your christmas-fun". Ik kom terug om AE te zien.
Je postmoderne omnivore zucht is niet onopgemerkt gebleven, alleen vrees ik nu dat ik alles moet veranderen, omdat ik anders in een permanente staat van ironie op dit forum moet vertoeven (iets wat eigenlijk toch al het geval was, maar nu nog eens extra duidelijk wordt). Ik mis alleen nog een vernietigende verklaring van herkomst voor mijn ondertitel 'transmodernist'.quote:Offtopic
Goeie 'Jamie Lidell - the city'- avatar. Je ziet, er is geen media obscuur genoeg voor mijn postmoderne omnivore zucht naar 'nieuw en hype', en op de hoogte zijn.
Is je proefverlof uit de TBS kliniek er nou nog niet door? Dacht dat je dat nu onderhand al wel geregeld had ...quote:Op maandag 7 maart 2005 12:23 schreef zodiakk het volgende:
Het een en ander rond 'het een en ander' betreft zaken waarvan ik niet geneigd ben om ze publiekelijk op dit forum te verduidelijken. Je zult het moeten doen met 'het een en ander'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |