abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_170743644
Ik vind de aapjes die ze tegenwoordig bij Avifauna hebben ook erg leuk, sowieso is dat nieuwe stuk waar de aapjes zitten mooi. O+ En de speeltuin is geweldig inderdaad. Wij hebben al 3 jaar een abonnement bij Julianatoren en daar krijgen we elk jaar gratis kaartjes voor Avifauna bij. Wij gaan er dus zeker nog heen dit jaar. :)

Wij waren deze week 2 dagen in Plopsaland de Panne. Ook met fikse korting door ons Julianatoren abo. De eerste dag hebben we gezwommen in het Plopsa zwembad. Dikke hit was dat. Maar de grootste hit was het Plopsa park. O+ T en S mochten bijna overal in en hebben de hele dag genoten to the max. Het was ontzettend rustig omdat de Belgen zelf geen vakantie hadden, dus bleven we vaak 2 of 3 ritjes achter elkaar in de achtbaan zitten. *O* En als we er dan uit moesten ging S heel hard huilen omdat hij wilde blijven zitten. Ik had niet verwacht dat de peuters al mee zouden gaan in de achtbaan, maar ze vonden het geweldig en bleven maar vragen wanneer ze weer in de 'Drakenachtbaan' mochten. Deze mama weet wel van wie ze het achtbanen gen geërfd hebben. :D
  zondag 7 mei 2017 @ 15:07:24 #202
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_170745225
quote:
1s.gif Op zondag 7 mei 2017 13:39 schreef Crumpette het volgende:
Hoe was je vakantie kwak? En het weerzien enzo? O+
Het eerste weerzien bij et raam op schiphol was O+ hij stond te springen joh!

Daarna was t even pittig want hij moest weer erg wennen aan thuis zijn. En ik werd ziek en ben nog steeds ziek. Inmiddels heb ik hihaho geen stem meer. Het wordt lachen morgen op school. Ben de tweede week dus niet echt meer aan vakantievieren toegekomen helaas.
Kwak
  zondag 7 mei 2017 @ 21:07:56 #203
335643 faptist
Maakt fouten
pi_170757872
Even een vraagje wat betreft slapen.
Zijn jullie peuters nog tevreden met hun ledikant of slapen zij al in een peuterbed?
Ik merk dat Ro steeds vaker probeert te klimmen of te springen terwijl ze de rand vasthoudt. Dit gaat steeds wilder en ik zie regelmatig haar knietjes boven de rand komen :o
Voordat het fout gaat lijkt het ons dus verstandiger om over te stappen op een ander bed.. maar ja.. eerst een mini bed of gelijk een kinderbed?

Uw wijsheid wordt gewaardeerd. _O_
  zondag 7 mei 2017 @ 21:15:19 #204
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_170758115
T. slaapt sinds hij 2.5 is in een eenpersoonsbed. Vond de tussenstap niet nodig :)

Avifauna, gaat op m'n lijstje!
  zondag 7 mei 2017 @ 21:35:04 #205
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_170758940
Hier ook in 1 keer naar een gróót bed Fap, ik had geen zin om 2 keer die overstap te maken.. Gelukkig ging de overstap van ledikant naar grote meidenbed vrij soepel :)
Wir müssen leben, bis wir sterben!
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 7 mei 2017 @ 21:36:42 #206
147316 crew  DJMO
#trut
pi_170759017
quote:
0s.gif Op zondag 7 mei 2017 21:07 schreef faptist het volgende:
Even een vraagje wat betreft slapen.
Zijn jullie peuters nog tevreden met hun ledikant of slapen zij al in een peuterbed?
Ik merk dat Ro steeds vaker probeert te klimmen of te springen terwijl ze de rand vasthoudt. Dit gaat steeds wilder en ik zie regelmatig haar knietjes boven de rand komen :o
Voordat het fout gaat lijkt het ons dus verstandiger om over te stappen op een ander bed.. maar ja.. eerst een mini bed of gelijk een kinderbed?

Uw wijsheid wordt gewaardeerd. _O_
er is geen wijsheid. je zult zelf moeten kiezen tussen een peuter, meegroei of 1-persoons bed. het hangt van jou af , wat wil jij? nu een peuterbed kopen en over een x aantal jaar weer een niew bed moeten kopen? of nu al meteen de beslissing maken voor haar tienerkamer en kiezen voor een groot bed? it's on you baby!!
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_170759146
Fap, wij hebben wel een peuterbed, leek ons zeker ook met een tweede peuter in aantocht destijds wel een goede keuze/zal genoeg gebruikt worden. W zal doorgaan naar een groot bed wanneer T klaar is voor het peuterbed. Als ik het nu zo bekijk zou hij ook prima over kunnen naar een eenpersoons, mits met zo'n valbeschermende balk. Serieus dat kind kruipt er helemaal in :'). Maargoed, het is dus heel persoonlijk! Je kunt het iig niet fout doen.
pi_170759458
onze kleuter ligt in n peuterbed. Ze was en is altijd helemaal jaloers als ze ergens een hoogslaper ziet. Die leek ons niet geschikt om mee te beginnen.. Maar als ze wat groter is mag ze van mij.. Hopelijk vind peuter t ledikant nog een tijdje prima en dan krijgt hij straks t peuterbedje.
(ze heeft wel gewoon n eenpersoonsdekbed erop trouwens)
pi_170759698
Wij hebben voor onze dochter destijds wel een peuterbed gehad, maar voor T en S niet. Ik had geen zin om eerst nog een extra peuterbed incl. matras, beddengoed etc. te kopen en vervolgens nog weer 2 nieuwe eenpersoonsbedden met ook weer matras en beddengoed. Ze zijn overgegaan met 2 jaar en 4 maanden en het ging echt prima. Het was eigenlijk meer dat ik een peuterbed schattig vond voor onze dochter, maar noodzakelijk is het niet wat mij betreft.
  zondag 7 mei 2017 @ 21:56:02 #210
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_170760031
quote:
0s.gif Op zondag 7 mei 2017 21:07 schreef faptist het volgende:
Even een vraagje wat betreft slapen.
Zijn jullie peuters nog tevreden met hun ledikant of slapen zij al in een peuterbed?
Ik merk dat Ro steeds vaker probeert te klimmen of te springen terwijl ze de rand vasthoudt. Dit gaat steeds wilder en ik zie regelmatig haar knietjes boven de rand komen :o
Voordat het fout gaat lijkt het ons dus verstandiger om over te stappen op een ander bed.. maar ja.. eerst een mini bed of gelijk een kinderbed?

Uw wijsheid wordt gewaardeerd. _O_
Hier sinds... hmmmm rond de tweede verjaardag denk ik? Een meegroeibed. Staat nu op 1.40 bij 90 cm, kan tot 2.00 bij 90cm. Meegroeimatras erbij.

Hij komt wel veel sneller uit bed nu, en maakt soms een feestje van naar bed gaan, maar toch ben ik we blij. Het ledikant kon echt niet meer ivm klimmen enzo.
Kwak
  zondag 7 mei 2017 @ 22:08:36 #211
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_170760693
Lucas slaapt al sinds hij 1,5 is in een peuterbed. We konden hem voor een klein bedrag overnemen van een vriendin dus vond het wel makkelijk en zeker bij zo'n ukkie. Een hoogslaper lijkt me wel tof als hij wat ouder is. Hij is er nog nooit uitgekomen (muv de ene keer dat mijn man door de babyfoon zei dat hij eruit mocht komen en naar boven mocht komen; daar was ik het alleen niet zo mee eens :P ). Wat je zelf prettig vindt is persoonlijk natuurlijk.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  zondag 7 mei 2017 @ 22:40:08 #212
335643 faptist
Maakt fouten
pi_170761889
Goede tips. danku.
En natuurlijk is het mijn keuze, maar ik vind het toch wel fijn om een beetje te polsen wat anderen doen.
Ik denk dat ik toch ga voor een eenpersoonsbed. Ro slaapt voornamelijk bij ons in bed, maar dan kan ik mooi mijn bedhuis gaan timmeren. <3
Gebruikt ze het maar als leeshoek <3

Vandaag had ik een niet zo'n fijne dag, maar waar ik wel even van genoten heb is het tekenen met ro.
Op onze buik op de grond, voetjes omhoog en liedjes zingen 'Joooookie en jet.. hum hum ronndddddddd'.
Weer een romantisch droombeeld bereikt. O+
pi_170771860
B is toen hij net 2 was over gegaan op een peuterbed, we willen uiteindelijk een hoogslaper voor hem dus vandaar geen 1persoonsbed. Ging eigenlijk meteen goed en zonder probleem.

Avifaune klinkt leuk!

Wij zijn net terug uit Julianadorp 8-) Heerlijk weekend in een strandhuisje achter de rug met zijn 3tjes. Zo fijn! B had de tijd van zijn leven O+ en wij dus ook. Kon geen genoeg krijgen van graven graven graven. Erg veel kindjes, maar wel veel Duitsers. Dat vond B erg vreemd, dat ze hem niet verstonden en andersom.
pi_170777858
Lucas is sinds ruim een week over naar een peuterbed. Ik vond het fijn dat zijn kamer nu verder hetzelfde kon blijven (met een groot bed had de indeling veranderd moeten worden) Wel met een groot dekbed, dat gaat prima. Lucas heeft zelf dekbedovertrekken gekozen en is heel trots op z'n jommesbed :) De eerste 3 avonden kwam hij er 1x uit (stond hij boven aan de trap te roepen 'papa! Mama! Wakkerrrrr!' maar we legden 'm weer terug met een beetje strenge 'blijven liggen hoor, tijd om te slapen' en nu gaat het super, ook 's ochtends (wel vroeg wakker, maar dat was in het ledikant hetzelfde :+ )
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_170784906
Succes met de keuze, faptist. Bij I ging het slapen wel beter (als in: beter doorslapen) toen ze met 2,5 overging op een eenpersoonsbed. Handige daarvan is vooral dat je er makkelijk even naast kan gaan liggen. Als ze een nachtmerrie heeft gehad, kan ik dat paar minuutjes doen en dan weer terug naar mijn eigen bed. *O* .

Exode, zo'n strandhuisje lijkt me erg leuk! (Tenminste, bij goed weer). Maar het is zoals je schrijft: als je kind het tof heeft, dan jij zelf ook. O+ .

Vandaag had ik echt een topdag met I. Zo hoogzwanger een dag alleen met een energieke peuter is soms best een uitdaging, maar vandaag ging het supergoed. Ze heeft heel goed alleen gespeeld, en zegt dan ook: mama, ga jij maar op de bank liggen. :+ . En dan komt ze soms wat vertellen of wat laten zien.

Alleen vanochtend hadden we even een ergernis over en weer. Bij alles wat ik deed, was het: 'Neeeeheeee mama, dat moet niet zo!" En dan moest het perse op haar manier. Dus ik zei op een gegeven moment: ik vind het niet leuk dat je de hele tijd doet alsof ik alles verkeerd doe, want dat is niet zo. Niet alles kan altijd op jouw manier.
Haar reactie: "Ja maar mama. Jij doet echt alles verkeerd."

_O- .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_170785278
fap, hier heel bewust een eenpersoonsbed zodat wij erbij kunnen liggen inderdaad. Inmiddels heeft dat zijn waarde verloren omdat we weer met the hele brady bunch in ons bed liggen, maar voor de drie weken dat hij in zijn eigen bed wilde was het toch fijn :7

Vandaag was de fotograaf hier, woensdag hebben we een gesprek op Lumiar, nog deze week gaat ons huis online, ik vind het zo ontzettend spannend allemaal! O+
  maandag 8 mei 2017 @ 21:58:28 #217
48000 Vlinder
Vlinder
pi_170786272
Hier gaan ze na het ledikant naar het peuterbed. Maar dat is mijn bed van vroeger O+

Als we die niet hadden gehad waren ze gelijk over gegaan naar een grote. Hebben ze in 1x een goede.

Jelte ligt nu nog in het peuterbed, als Hielke straks uit z'n ledikant groeit gaat hij er in en krijgt Jelte z'n eenpersoonsbed.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_170786532
Spannend, L-E!

Hier team-eenpersoonsbed (denken we nu tenminste). Ik vind het zonde om twee keer geld uit te geven. Voorlopig bevalt het ledikant nog prima. Al heeft J wel ontdekt dat hij zijn slaapzak los/uit kan doen (ook achterstevoren). Van de week werd hij wakker op zijn deken met ijskoude beentjes.

De reactie is weer gezakt en mijn liefste jongetje is weer terug O+
pi_170787769
Oeh wat spannend L-E!
Fijn Hupje dat je lieverd weer terug is.

Franny daar waren wij ook bang voor dus wij hadden een huisje met tv en wifi (veel van die huisjes hebben dat niet) en van Landal. Op 20 minuten lopen lag de rest van het Landal park met oa binnenzwembad. Dus op safe gespeeld. Maar weer was prima en we waren de hele dag buiten.
pi_170795626
Franny ze is wel heerlijk eerlijk, die I. En wat enorm lief dat je oo de bank mocht liggen terwijl I fijn speelde. O+

L-E ik kan me goed voorstellen dat het allemaal spannend is. Hopelijk zijn jullie het huis snel voor een mooie prijs kwijt. Dichtbij school wonen is zo waardevol. Niet alleen omdat het makkelijk is met brengen en halen, maar vooral ook omdat er dan vaak veel vriendjes van school in de omgeving wonen en er heerlijk buitengespeeld kan worden. O+

Exode wat een heerlijke vakantie. Buiten, strand, zee. O+

Even iets anders... druiven (of tomaatjes etc.)... snijden jullie die doormidden? Wij wel en de jongens weten inmiddels zo goed dat dat een eis is dat ze zelf al voorstellen om te snijden als ze druifjes willen eten. Zelf snijden is natuurlijk ook ubertof. :) Als er per ongeluk een niet gesneden druif in hun bakje zit, dan eten ze die niet op maar snijden hem eerst.
Gisteren kwamen de jongens thuis van het kdv waar ze blijkbaar ook druiven hadden gegeten. Hele welteverstaan, want de juf wilde de druiven niet snijden dus moesten T en S ze maar heel opeten van de juf. Dit verhaal kreeg ik onafhankelijk van elkaar van zowel T als S te horen. Ik heb al een keer mijn ehbo cursus op T toe moeten passen omdat hij aan het stikken was in een snoepje en sindsdien ben ik nog voorzichtiger geworden met potentieel gevaarlijk voedsel. Het eten van niet gesneden druiven op het kdv zit me dus niet echt lekker. Ik vraag me alleen af of mijn reactie overdreven is omdat ik zo'n stikmoment heb meegemaakt, of dat het simpelweg echt onverantwoord is van het kdv om hele druiven te geven?
pi_170795812
Ik zou er iets van zeggen, Nikki. Het is algemeen bekend dat druiven gevaarlijk kunnen zijn en jij mag sowieso als ouder natuurlijk aangeven dat je niet wil dat ze die zo heel krijgen. Of gesneden, of niet.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_170795995
Wat goed dat T en S er zo op letten. Ik ben er zelf niet zo oplettend op, wij eten niet zo vaak druiven wel tomaten. Niet omdat ik er niet op wil letten maar omdat ik daar laks in ben. Ik probeer er wel op te letten en gelukkig bijt B echt alles echt goed voordat jij slikt. Goede reminder dat ik er toch meer en beter op moet letten.

En zelfs mij zou het niet lekker zitten Nikki. Op een KDV moeten ze volgens mij zoveel mogelijk risico's uit de weg gaan. Meerdere kinderen bij elkaar en ze weten niet van elk kind of dat wel verantwoord is lijkt mij. Kortom ik vind je reactie niet overdreven.
pi_170796150
Ik kom even binnenvallen naar aanleiding van je vraag, Nikki. Ik zou er zeker wat van zeggen. Gisteren hoorde ik toevallig nog een verhaal over een kindje dat bijna gestikt was (in een frikandel notabene), waarbij zelfs een traumaheli is opgeroepen.
Zeker op een dagverblijf mogen ze daar best bewust mee bezig zijn!
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  dinsdag 9 mei 2017 @ 13:08:55 #224
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_170796882
Druiven, tomaten, knakworstjes..ik snij het allemaal in de lengte :) Goed dat T en S er goed op letten Nikki, ik zou ook even nagaan waarom ze dat niet snijden. Vooral met zoveel kindjes waar ze op moeten letten..
pi_170797141
Ik snij druiven en tomaatjes altijd door de helft. De logopediste op mijn werk gaf aan dat dat pas rond de 5 jaar niet meer 'hoeft'. Op ons kdv doen ze dat ook (tenminste, die paar keer dat ik er bij was).
Ik zou er toch even een vraag over stellen op het kdv. Niet beschuldigend, wel informerend en dan kun je daarna jouw kijk erop uitleggen.
pi_170799738
Ik zou er wat van zeggen en fijn dat ze zelf zo oplettend zijn!
F hier weet ook dat ze gesneden moeten worden en bijt anders heel goed eerst een stuk eraf en laat dan demonstratief zien dat hij kauwt. Dit gebeurt meestal terwijl ik ze sta te snijden
  dinsdag 9 mei 2017 @ 15:41:44 #227
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_170800093
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 12:31 schreef LeSage het volgende:
Ik kom even binnenvallen naar aanleiding van je vraag, Nikki. Ik zou er zeker wat van zeggen. Gisteren hoorde ik toevallig nog een verhaal over een kindje dat bijna gestikt was (in een frikandel notabene), waarbij zelfs een traumaheli is opgeroepen.
Zeker op een dagverblijf mogen ze daar best bewust mee bezig zijn!
Wow, heftig! Ik wist helemaal niet dat dat kon? Had ze een te grote hap genomen ofzo?

Ik snijd tomaatjes niet altijd, maar heb kuiken aangeleerd om er altijd meteen op te bijten. En dat zit er enorm in gehamerd gelukkig. Goed om weer even bewust van te zijn zo. Ik zou er ook zeker wat van zeggen, Nikki!
KuikenGuppy
pi_170800717
Ik ben blij dat ik niet een overbezorgde mama ben, maar dat eigenlijk iedereen erop let. :) Ik ga het aankaarten bij het kdv. Juist van pedagogisch medewerkers die ook nog eens tweejaarlijks een ehbo cursus krijgen zou je toch mogen verwachten dat ze dergelijke zaken weten en ernaar handelen. }:|
pi_170802518
Apart Nikki al weet ik niet hoe ze bij ons kdv ermee omgaan. Wij snijden cherrytomaatjes ook altijd door midden.

Juliana toren al echt leuk voor 2,5 ja? Leuk om jullie ervaringen te lezen. Mocjten jullie nog pareltjes van onbekende parken weten, graag.

Wij hebben de waterbak van action gekocht, zon aquaplay ding. Wel een succes en met warm water al prima buiten mee te spelen.
Nieuw spel geïntroduceerd: Hippo hap. De reiseditie, wij hebben een Italiaanse versie, is groot succes en simpel als wat. Binnenkort de grote spellendoos vam haba introduceren.

Dat kletsen is trouwens zo heerlijk he O+ bijdehand geweldig.
pi_170802981
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 17:09 schreef Hilmo het volgende:
Apart Nikki al weet ik niet hoe ze bij ons kdv ermee omgaan. Wij snijden cherrytomaatjes ook altijd door midden.

Juliana toren al echt leuk voor 2,5 ja? Leuk om jullie ervaringen te lezen. Mocjten jullie nog pareltjes van onbekende parken weten, graag.

Wij hebben de waterbak van action gekocht, zon aquaplay ding. Wel een succes en met warm water al prima buiten mee te spelen.
Nieuw spel geïntroduceerd: Hippo hap. De reiseditie, wij hebben een Italiaanse versie, is groot succes en simpel als wat. Binnenkort de grote spellendoos vam haba introduceren.

Dat kletsen is trouwens zo heerlijk he O+ bijdehand geweldig.
Sprookjeswonderland in Enkhuizen O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_170803673
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 17:09 schreef Hilmo het volgende:
Apart Nikki al weet ik niet hoe ze bij ons kdv ermee omgaan. Wij snijden cherrytomaatjes ook altijd door midden.

Juliana toren al echt leuk voor 2,5 ja? Leuk om jullie ervaringen te lezen. Mocjten jullie nog pareltjes van onbekende parken weten, graag.

Wij hebben de waterbak van action gekocht, zon aquaplay ding. Wel een succes en met warm water al prima buiten mee te spelen.
Nieuw spel geïntroduceerd: Hippo hap. De reiseditie, wij hebben een Italiaanse versie, is groot succes en simpel als wat. Binnenkort de grote spellendoos vam haba introduceren.

Dat kletsen is trouwens zo heerlijk he O+ bijdehand geweldig.
Irrland, net over de grens bij Venlo O+
  dinsdag 9 mei 2017 @ 18:10:12 #232
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_170803816
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 17:09 schreef Hilmo het volgende:
Apart Nikki al weet ik niet hoe ze bij ons kdv ermee omgaan. Wij snijden cherrytomaatjes ook altijd door midden.

Juliana toren al echt leuk voor 2,5 ja? Leuk om jullie ervaringen te lezen. Mocjten jullie nog pareltjes van onbekende parken weten, graag.

Wij hebben de waterbak van action gekocht, zon aquaplay ding. Wel een succes en met warm water al prima buiten mee te spelen.
Nieuw spel geïntroduceerd: Hippo hap. De reiseditie, wij hebben een Italiaanse versie, is groot succes en simpel als wat. Binnenkort de grote spellendoos vam haba introduceren.

Dat kletsen is trouwens zo heerlijk he O+ bijdehand geweldig.
Tiergarten Kleve O+
pi_170805192
Leuke parken allemaal, we moeten echt op tournee op de een of andere manier :) Vanmorgen waren we bij een kinder-/zorgboerderij met speels en grote bloementuin (dat laatste is bij onze peuter relevant, want hij O+ 'boenetjes' en kan er ook al heel veel benoemen O+ )

En ik snij druifjes ook btw (cherrytomaatjes worden hier met een 'neeeee mama' teruggegeven :+ )
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_170805833
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 15:41 schreef Burdie het volgende:

[..]

Wow, heftig! Ik wist helemaal niet dat dat kon? Had ze een te grote hap genomen ofzo?

Ik snijd tomaatjes niet altijd, maar heb kuiken aangeleerd om er altijd meteen op te bijten. En dat zit er enorm in gehamerd gelukkig. Goed om weer even bewust van te zijn zo. Ik zou er ook zeker wat van zeggen, Nikki!
Ik weet niet hoe het kwam, mijn baas had het gezien en vertelde dit toevallig gisteren.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  dinsdag 9 mei 2017 @ 19:47:32 #235
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_170806739
Druifjes snij ik ook. Op de ehbo cursus werd het ook vermeld! Dat je dag echt moest doen bij (kleine) kinderen.
pi_170806888
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2017 15:41 schreef Burdie het volgende:

[..]

Wow, heftig! Ik wist helemaal niet dat dat kon? Had ze een te grote hap genomen ofzo?

Ik snijd tomaatjes niet altijd, maar heb kuiken aangeleerd om er altijd meteen op te bijten. En dat zit er enorm in gehamerd gelukkig. Goed om weer even bewust van te zijn zo. Ik zou er ook zeker wat van zeggen, Nikki!
De kleindochter van mijn moeders nichtje is gestikt in een frikandel. Die kun je ook altijd het beste in de lengte doorsnijden dus ja.
  dinsdag 9 mei 2017 @ 20:12:42 #237
335643 faptist
Maakt fouten
pi_170807376
Lieve Nikki,
Je bent echt geen overbezorgde moeder hoor. Het kdv heeft gewoon een fout gemaakt.
Misschien wist de leidster het niet, omdat ze de laatste jaren onder een steen heeft geleefd/geen cursussen heeft gevolgd over voeding en ehbo, maar het gesprek zou ik zeker aangaan.
Wat knap dat je kinderen zo goed weten hoe het hoort. Ik sta daar echt van te kijken hoor.

Ro heeft vandaag zo'n leuk setje aan van tumble&dry. Is gewoon mijn dochter die daar loopt/ zit / lacht/ gilt/ <3
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 9 mei 2017 @ 20:17:49 #238
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_170807533
Wij snijden druiven en tomaten sinds kort niet meer maar Lucas weet dat hij ze eerst door het midden moet bijten. Leek ons met bijna 3 jaar wel te kunnen. Maar nu ik hier vijf jaar lees, ga ik weer twijfelen. Met de ehbo cursus die ik toen volgde werd gezegd 2 jaar. Anyway Nikki ik zou het wel aankaarten los van of het nu wel of niet overbezorgd is. Jij voelt je daar niet fijn bij dus dan is het gewoon goed om dat aan te geven.

En Lucas is zindelijk *O* de afgelopen 7 dagen dag en nacht zonder luier geweest en maar 1 keer in de broek geplast op het kinderdagverblijf (op dag 2). Ik ben zooo trots. En emo want hij wordt zo groot :'( hij drinkt nog wel aan de borst dus dat compenseert :+

Fap O+ wat een popje. En mooi vest!
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_170807593
Ro! O+

Chanty wat superknap van Lucas! *O*

Knakworstjes, tomaatjes, frikadellen, alles gaat doormidden hier. En tegenwoordig zelfs hamburgersnoepjes, want daar stikte T dus bijna in. Ik moest hem echt heel wat keren volgens de methode die ik bij ehbo had geleerd tussen zijn schouders slaan om het los te krijgen. Ondertussen had mijn zusje al 112 gebeld. Dat moest ze van mij gelijk doen op het moment dat hij begon met stikken, want liever dat ze onderweg zijn op zo'n moment dan dat je ze te laat belt. :{ Door dat incident ben ik wel een nog ergere miep geworden met eten dan dat ik al was. Zo heeft L bijvoorbeeld nog bijna nooit een lolly gegeten. Die dingen vind ik ook doodeng. En mensen die kinderen met lolly's laten rondrennen heb ik helemaal nog nooit begrepen. Ik krijg echt plaatsvervangende zenuwen als ik dat zie gebeuren. :X
  dinsdag 9 mei 2017 @ 20:22:21 #240
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_170807677
Rondlopen met een lolly zou ik ook niet doen :N sowieso krijgt Lucas echt nog geen lolly's, winegums, toffees, spekjes ed. Ook ivm stikgevaar. Qua snoep is het beperkt tot koekjes en chocolade.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_170807880
Sinds ik een bevriende anesthesist heb horen vertellen over een kindje wat met spoed geopereerd moest worden vanwege een vastzittende druif maar waarvoor ze helaas te laat waren ;( ben ik heel alert op druiven en aanverwanten. Ik begrijp ook niet waarom je het niet zo doen, kleine moeite en het kan zoveel ellende schelen.

Marshmellows schijnen (in tegenstelling tot gewone spekkies) ook gevaarlijk te zijn trouwens.
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
  dinsdag 9 mei 2017 @ 20:32:46 #242
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_170807998
Gewone spekjes ook, althans volgens de cursus want die vormen zich en zetten uit in de luchtpijp en klemmen de toevoer helemaal af. Ik ga toch maar weer snijden als ik die verhalen lees Brrr ;(
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_170859158
ik sla de stikverhalen wel over :P

iemand nog een rol behang over... :X

de leeftijd, de thuissituatie en een faaaase, het zal allemaal maar soms.... draaaaaaaaak.
maar de armpjes om je nek met de woorden "laf joe mama" jij mijn beste vliend vd hele wereld maakt bijna alles goed.

Morgen ga ik samen met haar naar het zwembad, zonder baby, even mama-dochter tijd...
S. 2014
J. 2016
pi_170874979
Crosspost.

Hoi!

Over een kleine 4 uur horen N. en ik hier niet meer, dus komen we afscheid nemen. ons hier melden. :o Het afgelopen jaar was fantastisch, onze baby ontpopte zich tot eersteklas bijdehante kletstante en ik kijk er zo naar uit wat ze dit jaar gaat doen. O+

Het loopfietsje is een groot succes, en als ware tweejarige riep ze gelijk "van mij! Niet papa mama fiets. Van Nowa. :Y ".

Al lukt samendoen ook best prima. _O-


Tot snel of iets minder snel bij deHallo peuters!

:W O+
pi_170875000
Gefeliciteerd Selvaria!! Met je mooie peuter O+
pi_170875099
Gefeliciteerd Selv. en welkom met jouw peuter. O+
S. 2014
J. 2016
  vrijdag 12 mei 2017 @ 08:23:00 #247
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_170875361
Gefeliciteerd met N *O*
pi_170875446
Poes O+
Welkom bij peuters
pi_170875736
Selv, gefeliciteerd en welkom!!
GM wij gaan binnenkort behang kopen voor B zijn kamer, zal ik wat we over houden naar jou brengen? ;)
pi_170875878
Gefeliciteerd, Selv, met je mooie meisje! O+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')