Gelukkig ook gezond verstand. Geen stervende jeroen voor de camera maar in grijpen en ambulance bellen.quote:Op maandag 22 mei 2017 20:58 schreef Starlie het volgende:
[..]
Ja want er riep een Nederlandse dame dat er een ambulance gebeld moest worden
Nee Addy heeft hem gewaarschuwd en Linda zegt ook nog van joh die tank staat niet in het midden..quote:Op maandag 22 mei 2017 21:04 schreef den85 het volgende:
Die constructie zag er ook niet echt stevig uit.
Hahaquote:Op maandag 22 mei 2017 21:32 schreef utrecht1970 het volgende:
3 wervels gebroken bij jeroen en ik verwacht een gebroken ego bij addy na de bootcamp
Jawel, ik ging er vanuit dat dit is als eenmalige actie om ze kennis te laten maken met het begrip bootcamp.quote:Op maandag 22 mei 2017 22:34 schreef k_man het volgende:
Het viel niemand op dat die radiopresentator zei dat de bootcamp gratis is?
Ah, op die manier. Tot nu toe werd het iedere keer gepresenteerd als een extra mogelijkheid om geld te verdienen. Over gratis heb ik ze nooit gehoord. Denk dat die presentator een foutje maakte en dat zij het niet eens verstonden.quote:Op maandag 22 mei 2017 22:41 schreef Starlie het volgende:
[..]
Jawel, ik ging er vanuit dat dit is als eenmalige actie om ze kennis te laten maken met het begrip bootcamp.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik ook wel even dacht dat hij zich een beetje aan het "aanstellen" was, het zal wel niet hoor maar hij kroop razendsnel weg maar even iets zeggen tegen Linda ho maar. Het zal wel een shock toestand geweest zijn. Hij heeft in elk geval heel veel mazzel gehad (en gelukkig maar)!quote:Op dinsdag 23 mei 2017 06:21 schreef Taiga het volgende:
Vond het ook wel sneu maar kreeg stiekem wel een beetje het idee dat hij het allemaal wat erger maakte ofzo. Misschien mijn kronkel in mijn hoofd hoor. Nevertheless...lullig voor ze.
Ik had ook de indruk dat het een gratis introductieles was. Niet dat dat besproken is, heb ik er zelf van gemaakt. Laten zien wat het in houdt en dan zieltjes winnen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 08:05 schreef k_man het volgende:
[..]
Ah, op die manier. Tot nu toe werd het iedere keer gepresenteerd als een extra mogelijkheid om geld te verdienen. Over gratis heb ik ze nooit gehoord. Denk dat die presentator een foutje maakte en dat zij het niet eens verstonden.
Dat! Ook raar dat de ambu er niet kon komen en Linda wel met de auto bij de ambu.quote:Op maandag 22 mei 2017 20:47 schreef Starlie het volgende:
Ja vooral lekker aan die man gaan lopen sjorren als hij net die halve tank op zich gehad heeft
En dan dat ding niet in het midden zetten, want tja, wij zijn van die mensen-mensen die lekker spontaan zijn en nergens om geven, dus ach, dat gezeik met precies zijn, boeiequote:Op maandag 22 mei 2017 21:04 schreef den85 het volgende:
Die constructie zag er ook niet echt stevig uit.
Afschuwelijk die vrouw.quote:Op maandag 15 mei 2017 21:43 schreef Taiga het volgende:
Jezus wat hysterisch is zij zeg...geen idee wat zijn verwondingen zijn maar hij bewoog gewoon dus dood was hij niet. Dat je je zorgen maakt is logisch, maar zo tekeer te gaan...
Dat idee heb ik ook. Zodra er iets wat tegenzit zijn ze beide ook meteen helemaal down. En dat voor mensen die zo relaxed zijn van de Joha en leefstijl, vind ik dat wat apart.quote:Op woensdag 24 mei 2017 04:02 schreef Za het volgende:
[..]
Afschuwelijk die vrouw.
Maar zonder Jeroen is zij niets, het hele gezin drijft op de aanwezigheid van deze man, hij is degene die de 'vrienden' maakt, de sfeer, het hele gezin draagt, zelfs de kinderen vermaken zich met moeite zonder hem, doen hem na, acteren zijn dierenliefde, Jeroen is het grote middelpunt in het leven van het hele gezin.
Ik begrijp de relatie met de vrouw niet zo, vermoedelijk heeft hij buiten beeld zware depressies waarbij hij terug kan vallen op haar.
Sowieso spijkers gebruiken voor zo'n constructie, zou toch voor wat knappe schroeven gaan.quote:Op zondag 28 mei 2017 02:02 schreef WammesWaggel het volgende:
Tweedehands spijkers gebruiken vind ik wel een rare manier van doen, zo duur zijn die niet.
Penny wise pound foolish..
Helaas heb ik alleen de laatste paar afleveringen gezien en ga niet betalen aan rtl om de de eerste paar afleveringen te zien dus hoop op herhalingen.
Chili ziet er trouwens wel interessant uit.
Beter dan die andere gezinnen - die lijken niet of nauwelijks aansluiting te vinden bij de inboorlingen.quote:Op maandag 29 mei 2017 21:01 schreef Starlie het volgende:
Ze zijn vast heel lief maar ik wordt toch altijd wat ongemakkelijk van Jeroen en Linda en hun vriendschappen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |