Waarom stuur jij mij hele tijd DM'squote:Op zaterdag 1 april 2017 08:54 schreef ikwordtergekvan het volgende:
ey wie hebben we daar
[ afbeelding ]
die twee DM's ofzo een dag geleden?quote:Op zaterdag 1 april 2017 09:07 schreef leolinedance het volgende:
Waarom stuur jij mij hele tijd DM's
wie?quote:Op zaterdag 1 april 2017 08:54 schreef ikwordtergekvan het volgende:
ey wie hebben we daar
[ afbeelding ]
Een koekje van eigen deeg geven heet dat.quote:Op zaterdag 1 april 2017 09:07 schreef Barrah het volgende:
Dus iemand denkt het adres van Braad gevonden te hebben door wat beelden te combineren die hij zelf op internet heeft gezet?
En ondanks dat hij beweert dat het adres niet klopt begint hij vervolgens een hele tirade tegen Mapima, want die zal hier wel achter zitten, waarin hij dreigt haar op te zullen zoeken en nog net niet applaudiseert als iemand haar naam in de chat noemt?
Nee, als je jezelf van iemand wilt verlossen die je lastig valt is haar vals beschuldigen en het goedkeuren van het delen van haar gegevens een goed idee
Negeren lijkt mij beterquote:Op zaterdag 1 april 2017 09:36 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Een koekje van eigen deeg geven heet dat.
Ik zou haar keihard doenquote:Op zaterdag 1 april 2017 10:00 schreef Voszje het volgende:
[..]
Het is dat GL links meisje dat haar lidmaatschap heeft opgezegd.
Ik heb de aanwijzing begrepen!quote:Op zaterdag 1 april 2017 10:00 schreef Voszje het volgende:
[..]
Het is dat GL links meisje dat haar lidmaatschap heeft opgezegd.
quote:OMG, werkelijk Braad, Werkelijk ?
Heb geen idee, klep weer dicht.
Als je controleerd, zorg dan dat je bij je hebt, motorolie, koelvloeistof, remvloeistof en ruitensproeiervloeistof.
Kan je niet eens een pijlstok aflezen?
Why is everybody picking on me?
Why is that Ralph Dud so, Mean ?
Becouse, those ....... video's you post!
I maby a dyslecties, emty headed, crazy, fanatic, lounitic, who don't know how to write without
makking misstaks all the time.
I don't make stuppid video's like that
Boblafrance Ralph
BURNquote:Ga nog maar even door, beroerd dat je geen werk hebt, en je hebt een ziekte daar spot ik niet mee, laat staan dat ik dat iemand toe wenst.
Echter, je instelling is gewoon beroerd. Nederland is een verzorgingsstaat. Maar ook een afschrijfstaat. En als je zo door gaat, schrijven ze jouw ook af.
Er zijn genoeg instellingen waar je terecht kan. En daar hoef je helemaal niet voor te schamen, want half Nederland loopt bij de psygiater.
Ik zou er nog wel langs willen, want je wordt er niet slechter van.
En er zijn genoeg instellingen die jou aangepast werk kunnen geven, zo dat je maatschappenlijk weer mee draait.
Maar dat doe je niet, en zo trekt je leven voorbij.
Boblafrance Ralph
Jaja, zelfs onze immer tolerante (en meestal onbegrijpelijke) Boblafrance is nu klaar met Braddie.quote:Op zaterdag 1 april 2017 10:18 schreef Geelman het volgende:
Ook op AW heeft brad het zwaar, want de waarheid wordt hem eens flink verteld:
[..]
[..]
BURN
![]()
Heb hem een bericht gestuurd, ik denk wel dat het goed komt.quote:Op zaterdag 1 april 2017 10:15 schreef Geelman het volgende:
Nu weer ff normaal doen jongens, anders gaat brad straks de BMW-klusfilmpjes niet uploaden!
Ik vermoed dat Boblafrance een soort franse versie van Ad L is!quote:Op zaterdag 1 april 2017 10:22 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Jaja, zelfs onze immer tolerante (en meestal onbegrijpelijke) Boblafrance is nu klaar met Braddie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |