Gelukt met je haar? Ik gebruikte vroeger trouwens de Yes To lijn. Ook vrij van parabenen en dergelijke. Sindskort overgestapt op shampoo van Lush en dat bevalt me ook.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 09:34 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Vieze fuck. Je hebt een vriendin. Denk met dat hoofd ipv je onbesneden pikkie.
Die zijn te oud voor jou.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 09:51 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Als jij al bang voor me bent, wat moeten die Marokkaanse vrienden dan wel niet zijn...
Wel wat oudere, maar ik vermoed dat die trend zich voortzet.quote:
Ja. Kut lijn. Mijn haar was gortdroog daardoorquote:Op vrijdag 31 maart 2017 09:55 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Gelukt met je haar? Ik gebruikte vroeger trouwens de Yes To lijn. Ook vrij van parabenen en dergelijke. Sindskort overgestapt op shampoo van Lush en dat bevalt me ook.
Oh, vind het een fijne lijn. Probeer anders eens shampoo van Lush.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:17 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ja. Kut lijn. Mijn haar was gortdroog daardoor![]()
Heb nu cheap ass shampoo. Daar was ik 1 keer per 14 dagen mijn haar mee. De rest van de dagen was ik om de 3 dagen ofzo mijn haar met een conditioner.
Valt mee. Ja, je loopt meer risico's, maar die loop je altijd ook wanneer je wat jonger bent. Dat risico is trouwens niet eens zo significant hoger dan bijvoorbeeld op je 30e. En ja verder, niet iedereen heeft het geluk zijn of haar partner op jonge leeftijd tegen te komen. Ik maak me in elk geval geen zorgen. Jij wel?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:22 schreef Stimorol- het volgende:
Je moet trouwens wel aan de kids hè? Na je 30ste heb je meer risico's. Ik moet mijn vriend ook maar eens pushen mij binnen een jaar blij te makenDan zit ik nog redelijk safe.
Het risico is echt een stuk hoger op je 35ste. Ik ben 34.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:28 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Valt mee. Ja, je loopt meer risico's, maar die loop je altijd ook wanneer je wat jonger bent. Dat risico is trouwens niet eens zo significant hoger dan bijvoorbeeld op je 30e. En ja verder, niet iedereen heeft het geluk zijn of haar partner op jonge leeftijd tegen te komen. Ik maak me in elk geval geen zorgen. Jij wel?
Dacht 32.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:29 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het risico is echt een stuk hoger op je 35ste. Ik ben 34.
helemaal niet. iedereen hier is rond de twintig. dus!!quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:04 schreef Fushia2 het volgende:
Hahaha oude verwelpte vrouwen in dit topic
Layhoun
Niet zo dreigend Anthonietje. Ik weet je wonenquote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:13 schreef Anthonie24 het volgende:
[..]
helemaal niet. iedereen hier is rond de twintig. dus!!
Niet alleen dat.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:36 schreef Montelly het volgende:
Maghrebijnse heeft een mooie gebit zegO+
Holy shit.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:29 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het risico is echt een stuk hoger op je 35ste. Ik ben 34.
Op zich valt daar natuurlijk wat voor te zeggen. Want juist omdat TS moslima is maken verscheidene mannen geen kans bij haar.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:41 schreef Fushia2 het volgende:
[..]
PVV stemmen maar wel geilen op moslima's.....
Nederlanders![]()
Dat jij nou een minderjarige neukt. Goorlap.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:04 schreef Fushia2 het volgende:
Hahaha oude verwelpte vrouwen in dit topic
Layhoun
Ach, dat is voor een man die niet zeker is van zichzelf natuurlijk onmogelijk. Begrijp ik ook wel hoor.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:04 schreef Fushia2 het volgende:
Hahaha oude verwelpte vrouwen in dit topic
Layhoun
En wat als dat het probleem niet is? Je moet een stap terug, naar feit dat ik geen mannen tegenkom in dagelijks leven en ook niet benaderd word door mannen.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 09:11 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Weet je wat het is? Als je privé niet met mannen omgaat dan wordt het nogal lastig. De meeste relaties ontstaan nadat iemand eens voorzichtig de wateren heeft kunnen testen. De mannen die jou echter kennen weten vermoedelijk dat het bij jou gelijk een flinke commitment is. Dan moeten er gelijk stappen richting een huwelijk gemaakt worden (plus als het dan een leuke niet-islamitische man is, die om de 1 of andere reden toch goed genoeg is, komt daar ook nog een bekering bij kijken) en dat is nogal wat.
Ik ben er ook van overtuigd dat die manier van omgang tussen man en vrouw eigenlijk alleen maar kan functioneren in combinatie met uithuwelijking. Of in ieder geval dat ouders hun kinderen aan elkaar voorstellen. Niet voor niets dat onze twee grote Marokkaanse fora ook een speciale datingrubriek hebben. Het is een probleem waar velen tegenaan lopen: Ze willen wel trouwen, maar door de manier hoe ze leven komen ze geen potentiële huwelijkspartners tegen. Tsja...
Daar hoef je geen Nederlander voor te zijn. Ook zat Marokkaanse of islamitische mannen maken geen kans bij mij. En ongetwijfeld andersom maak ik ook wel eens geen kans bij bepaalde Marokkaanse mannen. Oftewel: het is veel meer dan alleen religie en nationaliteit, hè.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:45 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Op zich valt daar natuurlijk wat voor te zeggen. Want juist omdat TS moslima is maken verscheidene mannen geen kans bij haar.
Je ziet het sowieso wel vaker, dat negativiteit jegens bepaalde bevolkingsgroepen ook van doen heeft met seksuele frustratie. Dus dat 'zij' 'onze' vrouwen afpakken en/of 'wij' niet aan 'hun' vrouwen mogen zitten.
Heb je vandaag sandalen aan? Ik wellllll!!quote:Op vrijdag 31 maart 2017 12:11 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dat jij nou een minderjarige neukt. Goorlap.
Hoe kom je daar ineens op?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:36 schreef Montelly het volgende:
Maghrebijnse heeft een mooie gebit zegO+
Snap ik. Ik bedoel, als iemand in r&p een topic aanmaakt als dit zou ik die adviseren om zoveel mogelijk dingen te doen waar je mannen leert kennen. Maar ook als je dat doet vrees ik dat die niet allemaal direct zo een commitment aan willen gaan en dan komen er nog een aantal eisen bij, waardoor velen afvallen natuurlijk.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 13:44 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
En wat als dat het probleem niet is? Je moet een stap terug, naar feit dat ik geen mannen tegenkom in dagelijks leven en ook niet benaderd word door mannen.
Hehe dat geloof ik gelijk.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 13:57 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Daar hoef je geen Nederlander voor te zijn. Ook zat Marokkaanse of islamitische mannen maken geen kans bij mij. En ongetwijfeld andersom maak ik ook wel eens geen kans bij bepaalde Marokkaanse mannen. Oftewel: het is veel meer dan alleen religie en nationaliteit, hè.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |