Mooi begin maar weinig wetenschappelijks aan, het is meer 'hoe doe je dit', terwijl universitair/wetenschappelijk meer het verklaren van verschijnselen. Dit lijkt meer op een hbo-cursus asociaal gedrag. Maar niks ten nadele van jouw ideeën hoor! Dit kunnen prima leerdoelen zijn! Die met burenruzies is wel een mooie! En ook de rest kunnen mooie uitgangspunten zijn om vanuit de psychologisch of sociologisch perspectief te bekijkenquote:Op maandag 30 januari 2017 21:54 schreef Scuidward het volgende:
- Introductie tot baldadig gedrag.
- Stemverheffing voor beginners.
- Verkeersregels en wanneer deze te negeren.
- Burenruzies. Hoe ontstaan ze en hoe escaleren ze.
Om vervolgens te specialiseren in een van de volgende disciplines:
- Straatverbod.
- Winkelverbod.
- Rijverbod.
- Gevangenisstraf.
quote:Op maandag 30 januari 2017 22:58 schreef LurkJeRot het volgende:
Het beledigen van de moeder vanuit Freudiaans perspectief.
Neequote:Op dinsdag 31 januari 2017 10:46 schreef Befbekje het volgende:
Er schijnt binnenkort ook een hbo-opleiding tot pooier te worden geïntroduceerd in het Nederlandse stelsel voor hoger onderwijs.. Wellicht is dat iets voor jou?
Prijs: ¤120quote:Op maandag 30 januari 2017 23:02 schreef LurkJeRot het volgende:
Van Hunnen tot Tokkies: een handboek ter determinatie van asocialen, ongewensten en ander minder acceptabel tuig (69e editie, andere edities niet toegestaan)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |