Spammen is dan ook een goed ding en is net zo goed aanwezig op PC. Dat lijkt me vrij logischquote:Op zaterdag 18 maart 2017 19:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
En op console zijn de bastions Junkrats en roadhogs allemaal van die spammers.
quote:Op zaterdag 18 maart 2017 19:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
En op console zijn de bastions Junkrats en roadhogs allemaal van die spammers.
Wat ? Dus nu release maar volgende week pas in de competitie ?quote:Op dinsdag 21 maart 2017 10:52 schreef Noppie2000 het volgende:
Orisa is een week na de lancering van vandaag niet speelbaar in Competitive. Blizzard leert het wel
Omdat competitive een plek is waar je goed moet kunnen spelen, waar je heroes moet begrijpen en moet kunnen beheersen. Dat lukt niet als je met 0 seconden speeltijd een nieuwe hero gaat gebruiken.quote:Op dinsdag 21 maart 2017 11:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Wat ? Dus nu release maar volgende week pas in de competitie ?
Waarom
Ben ik helemaal met je eens zou het mijn eigen team genoten ook afraden maar een tegenstander die het doet zie ik als mooi meegenomen.quote:Op dinsdag 21 maart 2017 11:09 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Omdat competitive een plek is waar je goed moet kunnen spelen, waar je heroes moet begrijpen en moet kunnen beheersen. Dat lukt niet als je met 0 seconden speeltijd een nieuwe hero gaat gebruiken.
Oefenen in Quick Play, daarna pas competitive.
Op consoles komt dat inderdaad vanavond pas, geen hotfixes voor consoles.quote:Op dinsdag 21 maart 2017 14:17 schreef Necrodeath het volgende:
Bastion krijgt geen veranderingen meer vanavond dacht ik?
De patch waar zijn Ironclad passive terug naar 20% werd gebracht is al live, of is dit op consoles nog niet veranderd?
Ja leukquote:
Medals zijn inderdaad zwaar overrated (als je beter stats wil download Oversumo app). Ik heb afgelopen week een aantal keer een perfecte play gehad met Rein (earthshatter op het juiste moment, mercy chargen net voordat ze kan rezzen) waardoor we de pot wonnen. Dat zie je totaal niet terug in de medals, maar aan mn teammates te horen werd het erg gewaardeerd.quote:Op donderdag 30 maart 2017 11:08 schreef Questular het volgende:
Iets wat ik me afvraag. Stel je kunt met een schone lei beginnen in deze game en wilt, nadat je het juiste level behaald hebt, zo hoog mogelijk ranken voor competitive play tijdens je placement games. Zijn er dan heroes die je een voordeel geven m.b.t. je ranked games? Stel je doet alles met Lucio dan weet je dat je, als je het een beetje goed doet, de gold medals voor healing wel binnen weet te halen en voor de rest kun je ook aardig meedraaien qua assist, kills etc. Mn Lucio is net zo goed als mn Ana maar een stuk makkelijker om zo goed mogelijke stats te halen.
Sommige classes zijn nu eenmaal beter in het behalen van medals,kills etc zonder beduidend meer impact te hebben op de game.
Of denk ik helemaal verkeerd en zit het niet zo in elkaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |